Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування району! Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інструментом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район і всю Україну щасливими і багатими. З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Кельменецького району. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, наполегливості, оптимізму та нових здобутків. Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Зі святом, колеги.

Шановні воїни - захисники! Щиро вітаю Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто щоденно стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості - це справа всього життя. На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни. Тож бажаю всім сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Своєю повсякденною працею ви забезпечуєте створення необхідної інформаційної бази для системи державного управління і суспільства в цілому. Головними критеріями вашої праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення. Нехай і надалі запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї. Тож у день вашого професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну кропітку працю, адже без неї важко собі уявити успішну реалізацію економічних та соціальних перетворень в Україні. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України, як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня. В день професійного свята бажаю вам гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищати конституційні права та свободи нашого народу, чесно і самовіддано служити державі та суспільству, а ваш професійний досвід, ініціативність та наполегливість стануть запорукою творення європейської правової держави. Тож прийміть побажання вам та вашим родинам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту. Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

Шановні працівники та ветерани сфери сільського господарства Кельменеччини! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке щорічно в Україні відзначається у третю неділю листопада. Це свято хліборобів, механізаторів, тих, хто працює на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Професія цих людей вимагає терпіння, самовіддачі, господарського ставлення до землі, техніки, устаткування та високої відповідальності за результати своєї діяльності, від яких залежить рівень життя наших громадян та рівень розвитку економіки та сільського господарства у регіоні. Дозвольте від щирого серця подякувати вам, шановні трудівники сільського господарства, за те, що ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, любов до свого рідного краю, до своєї землі.Незважаючи на різноманітні негаразди, складні погодні та інші життєві умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, виготовити з нього продукти харчування, забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією. Дорогі хлібороби! Бажаю вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Зі святом вас!

Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку ! Щиро вітаю Вас з професійним святом. Сучасне життя неможливо уявити без засобів комунікації та інформаційних технологій. Телебачення, радіо, інтернет і телефон відкривають безмежні можливості для спілкування та об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. У непростий для нашої країни час Ваш досвіді відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій дуже необхідні для об’єднання всього суспільства у прагненні відстояти незалежність України та забезпечити її стабільний розвиток. Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну працю, за об’єктивність та оперативність в наданні інформації. Нехай вас завжди супроводжують успіх і натхнення, міцного вам здоров’я, мирного неба, професійного росту, невичерпної енергії, креативних ідей та високих рейтингів. Хай професіоналізм кожного з вас та великий творчий потенціал стануть рушійною силою для нових звершень на благо розвитку нашого району та України!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, - свято тих, для кого творчість та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Численні мистецькі фестивалі та конкурси додають мистецької слави нашому району, роблять його відомим за межами області та держави. Без вашої ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Тож нехай не полишає вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Шановні залізничники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України! Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України, а також надійна доставка пасажирів та вантажів. У день професійного свята бажаю всім вам прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, нових трудових здобутків і звершень, зеленого вогнику на стальних магістралях!

Шановні працівники соціальної сфери! Щорічно у першу неділю листопада в державі відзначається День працівника соціальної сфери. Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Працівники соціальної сфери дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Особливо цю чуйність відчувають пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого району мали гідну роботу та гідне життя. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Третього листопада ми відзначаємо 101-у річницю славної дати в історії нашого краю – Буковинського віча. Ця подія має особливу вагу та значення не лише для буковинців, але й для усієї України. Вже більше сотні літ тому наші земляки з честю виконали свій патріотичний обов’язок. Ухвала Буковинського народного віча явила тогочасній Європі важливий правовий акт національно-державного самовизначення українців північної частини Буковини. Буковинське віче назавжди залишиться в пам’яті наших сучасників та нащадків як прояв непоборного прагнення наших краян жити в єдиній, соборній та неподільній Українській Державі. Тож цього святкового дня бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень та життєвих гараздів, а нашому славетному краю та Україні – процвітання.

Дорогі захисники нашої країни! Щировас вітаюзі святом! 14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої держави, які захищають територіальну цілісність країни. Ситуація в нашій країні зараз залишається неспокійною. Але боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою кожного жителя України. Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу. Нехай це свято стане ще однією сходинкою у вихованні молоді, яка обирає за професією військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та за її межами, стане взірцем реального патріотизму для кожної чесної людини, наочним свідченням єдності усіх поколінь нашого народу.

Шановні друзі! Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. На людей цієї професії покладено місію не словом а ділом стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян. Саме від Вашого професіоналізму та інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави. Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя та удачі, життєвої наснаги і нових здобутків у професійній та громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Днем вчителя! Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим і незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, даєте нам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, за ваш ентузіазм, за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Шановні освітяни, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Від щирого серця вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку. Саме сьогодні, 1 жовтня – в нашій державі відзначається День добра і пошани до людей старшого покоління. Це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими до найповажнішої частини суспільства, а і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури. Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших. Не випадково піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району та держави. Тож прийміть слова вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Висловлюю щиру повагу вам, шановні наші ветерани, за патріотичне виховання молоді, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та Кельменеччини. Доброго вам здоров’я, вічної молодості душі та тепла від рідних! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Ще з давніх здавен бібліотека була храмом знань, де зберігаються безцінні духовні скарби, які живлять могутнє коріння народу вічними інтелектуальними та культурними цінностями, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Сьогодні наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек, нехай у вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового та раніше невідомого, жага до знань та сили розуму! Бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у просвітницькій справі.

Шановнівихователіівсіспівробітникидитячихсадків! Щиро вітаювас із Всеукраїнським днем дошкілля!Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить їхнє майбутнє. Висловлюювелику вдячність за вашу невтомну працю, за талант, покликання сіяти мудрість, доброту, знання та любов до дітей. Бажаю всім міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, родинного благополуччя, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам у роботі з дітьми, а життя буде сповнене енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

Шановні фармацевти ! Сердечно вітаю вас із професійним святом ! Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Мало хто з пацієнтів, які звертаються в аптеку, уявляють собі, скільки терпіння, добра і професійної майстерності потребує від вас ця робота. Ви несете високу відповідальність за здоров’я нації. Нехай ваша плідна праця і в подальшому збагачується досвідом та приносить полегшення і радість людям, яким потрібна ваша допомога!Бажаю вам невичерпності сил і завзяття, здоров’я та благополуччя, добра й злагоди, нових трудових досягнень, оптимізму та віри в майбутнє! Нехай вдячність та шана людей і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Кельменеччини з професійним святом - Днем рятівника! 17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. З нагоди професійного свята бажаю кожному з вас міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, успіхів у вашій нелегкій службі, поваги від людей і якомога менше тривожних викликів. В час, коли ви бережете людські життя, нехай вас оберігає Господь Бог від усіх негараздів.

Шановні працівники та ветеранилісового господарства! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу! Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство повинно служити усім українцям. Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки їх невтомній і самовідданій роботі вдається зберігати і відтворювати лісові багатства. У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники Кельменецького району! Сердечно вітаю Васіз Днем фізичної культури та спорту. Традиційно у другу суботу вереснявідзначається Ваше професійне свято – День фізичної культури і спорту. Це свято людей, які не шкодуючи фізичних зусиль, енергії, виховують та навчають молодь умінню бути здоровими та сильними, швидкими та витривалими. Фізична культура важлива складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Вітаючи всіх зі святом, бажаю нових спортивних здобутків нашим спортсменам, наставникам творчої енергії, міцного здоров'я, працівникам галузі фізичної культури і спорту сімейного благополуччя, успіхів, дружнього плеча, командного духу, вишуканості та наполегливості в повсякденному житті. Нехай сумлінна праця кожного з Вас служить прикладом формування здорової нації, духовного піднесення українців, непохитної віри в успіх України.