Шановні працівники Національної поліції України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Висловлюю всім щиру вдячність за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть постійними супутниками у вашому житті. Від щирого серця зичу всім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, добра та злагоди, мирного неба, а також нових звершеньу нелегкій але такій потрібній людям службі!

Шановні архітектори району! Вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України! Ваша праця є надзвичайно відповідальною та необхідною суспільству. Саме від вас залежить сучасний вигляд населених пунктів, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних цінностей. У цей день хочу побажати вам міцного здоров’я, яскравих задумів і творчої наснаги для їх реалізації, сміливих проектів та бездоганного їх втілення, гідного визнання вашого мистецтва! Творчих вам успіхів!

Шановна молодь Кельменецького району! Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай і цьогоріч цей день стане для вас світлою сторінкою життя! Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, задля того, щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських країн світу. Успіхів вам у всіх ваших справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Шановні жителі району! Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави – Днем Конституції України! Основний український закон – головний оберіг державності та демократії, гарантія незалежності та соборності України. Тож, сподіваюся на те, що це свято об’єднає усіх у бажанні змінити наше життя на краще, у проявах відповідальності за все, що нас оточує, у самовідданій праці, у самореалізації задля розквіту Кельменеччини та усієї України. Дорогі краяни, бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай всі ваші плани та задуми здійснюються. Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і мудрість будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Шановні державні службовці району! Дозвольте привітати вас з Днем державної служби. Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі.Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

День батька у нашій країні офіційно святкувати почали зовсім нещодавно – з минулого 2019 року. Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Батько вносить гармонію і розміреність в сімейне життя, мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю. Бути хорошим батьком – відповідальна місія в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для доньки, навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може лише тато. Тож в цей Всенародний День Батька в Україні вітаю усіх українських татусів та бажаю їм бути, мужніми і сильними, мудрими та щирими, добрими й надійними, щоб ваші діти зростали у гармонійних сім’ях й мали гідний батьківський приклад для подальшого наслідування в житті!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники системи охорони здоров’я Кельменеччини! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Здоров’я – це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я сотні наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Шановні працівники банківських установ Кельменецького району! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом- Днем банківського працівника! Запровадження цього свята стало символом держави, яка визнає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності. Тому у цей святковий день вітаю всіх банківських працівників району та висловлюю щиру вдячність за ваш професіоналізм і самовіддану наполегливу працю, яка сприяє підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й всієї держави. Бажаю всім працівникам банківських установ стабільності, розвитку, надійних партнерів, успіхів в усіх починаннях. Нехай вдача, надія та впевненість у завтрашньому дні ніколи не залишають вас. Міцного вам здоров’я, добробуту та здійснення найзаповітніших мрій.

Шановні медсестри району! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри! Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються шаною та повагою. Ваша робота часто непомітна, але саме завдяки їй медицина функціонує як цілісна система, здатна надати пацієнтам нашого району усю необхідну допомогу у скрутний час. А здоров’я – це безцінне благо та щастя кожного. І сьогодні, як ніколи, кожний українець це відчуває. Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Ваші талановиті руки, знання та досвід повертають людей до повноцінного життя, а чуйне слово та добра посмішка вселяють віру і надію на швидке одужання. Тож безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії. Від щирого серця бажаювсьому середньому медичному персоналу району міцного здоров’я, невичерпності сил, завзяття та наснаги у важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

Дорогі жінки, любі наші матері! Щиро вітаю вас із Днем матері в Україні! Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. СпасибіВам за підтримку, турботу та розуміння. Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в завтрашній день. Нехай тепло домашнього вогнища, створене Вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало Ваші родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

Дорогі ветерани, герої фронту та тилу! Шановні жителі району! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення і 75 – ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 75 років відділяють нас від історичного травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших воєн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю. Тому священним обов'язком кожного громадянина України є і буде - шанобливе ставлення до пам'яті про Перемогу над нацизмом, до ветеранів війни та жертв нацизму. У ті далекі часи наші солдати відіграли визначну роль у здобутті перемоги над нацизмом та у визволенні Європи. Без України і без українців Перемога була б неможливою. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу, ціною власного життя і здоров’я захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Тому сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було сучасної України. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу. У цей святковий день щиро бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я і довголіття, достатку та родинного затишку, злагоди та миру рідній Україні! Вічна шана і слава героям!

Шановні прикордонники! Дорогі ветерани прикордонної служби! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня прикордонника. Ваша служба як і будь-яка військова важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас почесна, яка дозволяє іншим мирно працювати, втілювати у життя мрії, будувати майбутнє. Цього святкового дня сердечно дякую вам за нелегку службу, за професіоналізм і вірність обов'язку, за наш спокій і безпеку! Тож бажаю всім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. міцності духу, ясності думок та відданості присязі і рідній державі! Слава Україні!

Шановні жителі Кельменецького району! Від щирого серця вітаю всіх православних християн зі світлим Христовим Воскресінням! Для всіх віруючих це свято наповнене особливою енергією та радістю. Нехай пасхальна радість досягне кожної домівки, кожної сім’ї. Бажаю вамГосподньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині, щоб Світло Великодня надало всім нам непохитну віру у кращий завтрашній день, сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на долю нашої країни та її громадян. Бажаю вам миру і злагоди, міцного здоров’я і довголіття, достатку і благополуччя, любові й тепла. Нехай Божа милість та взаємна повага один до одного допоможуть здолати нам усі труднощі. Нехай любов до ближнього стане запорукою нашої сили духу. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення державної безпеки та оборони держави, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства та держави від протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, допомоги в захисті державного кордону. Дякую за вашу вірність військовому та громадянському обов’язку! Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України! Щиро вітаю вас з професійним святом! З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання свого обов’язку перед державою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист інтересів держави. Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові та надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності і справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди та міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії і сил. Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Шановні працівники податкової та митної справи України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Від вашого вміння, професійності залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого регіону, а й України в цілому. Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії. З нагоди професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай кожен день наповнює вас енергією та дарує оптимізм. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, щастя та успіхів, життєвої наснаги і нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку та процвітання нашої держави. Хай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування району! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з складових господарського комплексу району. Адже це – тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Переконаний, що ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів району. Напередодні вашого професійногосвятабажаювам, досягнення нових професійних висот. Нехай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель. Дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо жителів нашого району.

14 березня ми відзначаємо свято, яке має надзвичайно яскраве патріотичне забарвлення -День українського добровольця. Це свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. І хоча це свято для нас нове, всі ми розуміємо наскільки воно є важливим. На початку подій на сході країни, у березні 2014 року, мужні сини і доньки ризикуючи власним життям за власної волі стали на захист територіальної цілісності та незалежності своєї країни. Це був складний та важкий шлях, але не дивлячись ні на що, вони першими прийняли на себе вогонь окупантів. Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідну країну від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони щоденно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують вам міцним тилом і оберігають ваше життя щирими молитвами. Я сердечно вітаю вас та бажаю миру, витримки, здоров’я вам та вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Мати Божа -Богородиця захистить вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби Кельменеччини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, який символічно відзначають в Україні в перший весняний місяць. Адже саме навесні оживає земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і ефективно ним розпоряджатися. Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. Впевнений, що ви з честю виконуватимете покладені на вас завдання, а ваш досвід, знання та любов до рідної землі завжди будуть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики. Напередодні свята вам, шановні землевпорядники та ветерани служби, висловлюю глибоку шану і вдячність за вагомий внесок в економіку нашого краю. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження й примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України!

Шановні жінки Кельменеччини! Сердечно вітаю вас із святом весни, ніжності та краси! Від усієї душі бажаю вам здоров’я, щастя, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі, дає наснагу для здійснення всіх задумів! Хочу подякувати вам за турботу та піклування, за люблячі серця, за ніжність материнських рук, за мудрість і терпіння, за чуйність та розуміння! Бажаю вам, дорогі наші жінки та дівчата, гарного весняного настрою, неповторної краси, поваги та дбайливого ставлення з боку чоловіків і Божої ласки! Зі святом Вас!