Шановні медичні працівники району, захисники нашого здоров’я! Дозвольте привітати всіх вас з вашим професійним святом! Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика вам вдячність за вашу людяність, душевність та співпереживання. В день медичного працівника хочеться побажати всім представникам цієї професії самим мати відмінне здоров’я. Нехай, незважаючи на довгі безсонні ночі, проведені в операційних або просто на чергуванні в лікарнях, незважаючи на велике навантаження і катастрофічну нестачу часу, вам ніколи не знадобиться допомога лікаря, здоров’я вам та вашим родинам, щастя, любові, достатку, доброти, величезного терпіння, чуйності і високого професіоналізму. Вірю, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України. Зі святом вас! Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо.(Сократ)

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року. Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. Хочу від усього серця побажати усім татусям успіхів у всіх справах і починаннях, більше яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил. Нехай енергія вас переповнює, а життєрадісність і оптимізм допомагають у всьому. Бажаю щоб завжди ви відчували любов і прихильність дітей. Щастя і благополуччя, з Днем батька!

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста. Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгії літа.

Дорогі працівники водного господарства! Вітаючи Вас із професійним святом, не можу не зазначити, що всі громадяни України щодня відчувають результати Вашої праці. Майже кожна галузь економіки потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів. Ваша робота є життєво необхідною для забезпечення населення високоякісною питною водою і для живлення української ниви вологою заради високих та щедрих врожаїв. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичу Вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту!

Дорогі юні друзі! Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми намагаємося виховувати достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Дорогі жителі району! Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння і травневих свят! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас! Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку. Великодні та травневі свята – це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконаний – ніщо не може будуватися на насильстві, неправді, заздрощах, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Ми маємо повернути наше життя в гідність, братерство, а головне – повагу один до одного. Це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Спасителя, нашої віри в неминучу перемогу добра над злом. Хочу побажати щоб у ваших серцях завжди панувала радість і душевний спокій! Нехай до вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щирі вітання з Ювілеєм! В Божий день цей пречистий,у весняне це свято Журавлі принесли Вам весну шістдесяту. Летять у вічність дні життя нестримно Й ніколи не повернуться назад. У радощах, турботах благочинних Стрічайте блаженних шістдесят. Кельменецька районна рада та її виконавчий апарат щиро й сердечно вітають голову районної ради Ілаша Віктора Миколайовича зі славним ювілейним Днем народження. Дорогий наш ювіляре, не шкодуйте про прожиті роки молодості, адже починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Свої теплі і щирі побажання в цей день ми адресуємо саме Вам і бажаємо світлих життєвих обріїв, добра, щастя і міцного здоров’я. Дорогий колего, поважний керівник та порадник , дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Притаманний Вам талант організатора помножений та щиру синівську любов до рідного краю та рідної землі, велике бажання робити людям добро, стали основою Вашого життєвого успіху. Ювілей — час приймати гарячі вітання від рідних і друзів. 60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Бажаємо Вам завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя з коханою людиною, турботи про дітей та онуків, умиротворення в хвилини відпочинку. Здоров’я тіла, молодості душі, блиску очам. Ми щиро вітаємо з важливою датою і бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю. Щасливого дня народження! Многая, Вам , Літа! З повагою і шаною на довгі роки.

Шановні працівники Служби безпеки України. Щиро вітаю вас з професійним святом! Завдяки Вашій відповідальній праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного та оборонного потенціалу України. Важко переоцінити ваш внесок у захист державних інтересів, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки, співробітники демонструють професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян. З нагоди професійного свята бажаю працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Шановні працівники податкової та митної справи України! Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом! Всім відомо, що саме від вашої злагодженої та професійної роботи значною мірою залежить добробут нашої країни. Адже працівники державної податкової служби працюють над наповненням державної казни. Головна ж мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Вами забезпечується вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Бажаю подальшого підвищення ефективності роботи, взаєморозуміння з громадянами, успішного вирішення складних завдань, чесних і добропорядних платників податків. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи і оперативність – запорука успішного розвитку населених пунктів. У цей святковий день бажаю вам доброго здоров’я, достатку, щирої людської вдячності та гарного настрою. Хай будь-які повороти долі завжди відкривають для вас лише нові обрії майбутніх перспектив, а тепло і затишок родинних осель надійно захищають від усіляких негараздів!

Шановні наші, любі жінки! 8 березня - найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти, а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Нехай в цей день лагідне весняне сонечко, зігріє своїми ніжними променями, прекрасні і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом, а теплі посмішки і люблячі очі всіх близьких і рідних людей радують серце. Нехай щастя, удача і любов ідуть поруч все довге, і світле життя. Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні! Будьте щасливі і відкриті для нових, прекрасних горизонтів! Пам’ятайте, ви — чудові, чарівні вінці творіння Господнього! Захоплюватися вашою красою, добротою, розумом, талантами можна століттями! Родинного достатку, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах!

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в місті Києві. Сьогодні, після 27 років Незалежності України, проблема її соборності є, на жаль, не менш актуальною. Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, однак завжди наші співвітчизники прагли єдності. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який довів безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України. Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Давайте разом, з трепетом будемо зберігати цей безцінний скарб - незалежність!

Дорогі земляки! Дозвольте Вас привітати зі світлим Святом Різдва Христового! Від щирого серця бажаю Вам, щоб це свято дарувало лише щасливі хвилини - і серед друзів, і в колі родини! Нехай воно увійде у Ваші оселі з радістю, добром та благополуччям, а в дарунок хай принесе здоров‘я та всеперемагаючу віру. Хай здоров‘я у Вас буде міцним, щастя постійним і невичерпним, а у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі Господнє благословення, яке додасть сил та наснаги. Нехай Бог береже кожного з нас і нашу Україну! Миру, Добра і Злагоди Вам та Вашим рідним!

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Новорічних свят. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, вірних друзів та близьких людей поруч. Хай Новий рік увійде у Ваш дім з благодатним миром і добром, подарує Любов і щастя. Хай кожний наступний крок приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі злети і дерзання. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе добробут вашим сім'ям. Міцного Вам здоров‘я і земних щедрот. Нехай Ваша праця завжди вінчається успіхом. Будьте на добро щедрі, на друзів – багаті. Нехай збудуться Ваші самі заповітні мрії, хай Новий рік стане роком добрих перемін, а для України - роком зміцнення і утвердження державності, соціально – економічного зростання, духовного оновлення та процвітання. Довголіття Вам, наснаги, злагоди й поваги!

Шановні працівники архівних установ! 24 грудня ви відзначаєте своє професійне свято. Висловлюю вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини, що насправді є збереженням нашої історії. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь. Переконаний, що ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою створення достеменної біографії для знання власної історії. Тож зичу аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Шановні працівники енергетичної галузі! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика! Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі. Тому професія енергетика є не тільки вкрай необхідною, але і дуже почесною. Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. Висловлюю вам щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичу усім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні! Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Шановні працівники державної виконавчої служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Роль державного виконавця складна, і разом з тим, відповідальна, оскільки потребує високого професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян. Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби цілковито усвідомлюють відповідальність, що на них покладена, тому й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадян. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, професійних звершень та успіхів вам, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!

Шановні судді та працівники судових установ! Прийміть щирі вітання із професійним святом − Днем працівників суду України! Покликання працівників судової гілки влади полягає у самовідданому служінні закону, наполегливій праці з практичного втілення в життя принципу верховенства права, надійному захисті прав та свобод людини та послідовній реалізації їх у судовій практиці. Переконаний, що нинішнє покоління вітчизняних служителів Феміди зробить все, щоб гідно продовжити кращі традиції та вийти на новий рівень якісно оновленої судової системи, що дозволить здійснити суттєвий крок уперед для подальшого розвитку правової держави. Шановні судові працівники, з нагоди свята прийміть побажання міцного здоров'я, великого людського щастя, родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гіднім орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу. Це свято громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, витримки та оптимізму. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі. Нехай усі життєві негаразди обходять нас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додаютьусім нам сили та наснаги.

Шановні воїни, захисники України! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! У цей день ми вшановуємо усіх військових, які перебуваючи у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України. Ви не роздумуючи під час загрози стали на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. Та сила і міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Нехай ваша сила та мужність завжди опирається на любов і підтримкурідних та близьких людей. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються в повсякденному житті, вдома вас завжди чекає затишок і мир. Слава воїнам України! Вічна пам'ять загиблим!