Дорогі захисники! Щиро вітаю Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем! День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Подвиги захисників — це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Тож щиросердно зичу всім захисникам та їх родинам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Зі святом Вас, мужні, сильні, незламні!

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сьогодні важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не використовувалися складові технічного регулювання – стандартизація, метрологія, сертифікація. Вони є надійною основою захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Від професійної майстерності працівників вашої галузі залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни до європейських стандартів, вирішення найважливіших соціальних завдань. Завдяки вашій пильності, високому професіоналізму, відданості справі, яку робите, ми, споживачі, впевнені, що неякісні товари не з'являться на прилавках закладів торгівлі. Переконаний, що і надалі ваші знання та досвід сприятимуть економічному розвитку нашої країни, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції та будуть надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя українців. В цейсвятковий день бажаю вам творчої наснаги, плідного розвитку, успішного втілення своїх ідей, благополуччя, міцного здоров’я, щастя та радості!

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні. І сьогодні, попри активний наступ нових засобів обміну інформацією, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу. Чимало людей сьогодні починає свій ранок з перегляду електронної пошти та новин в Інтернеті. Але багато хто, особливо людей літнього віку, заглядає у поштову скриньку та з нетерпінням чекають свіжої преси і звичайних листів. Бо жодна найсучасніша техніка не замінить живого спілкування, яке десятиліттями забезпечують листоноші. Не маю сумніву, що працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв'язку, поліпшенням культури обслуговування. Бажаю вам, шановні працівники поштового зв’язку Кельменеччини, великого людського щастя, міцного здоров’я та успіху у вашій важливій для суспільства справі!

Шановні служителі закону! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Переконаний, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам здобути ще більшу повагу українського народу, підвищити його довіру до вашої діяльності. З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров'я, радості, добра, cвітлого майбуття. Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті.

Шановні митці! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем художника. Художник - душа суспільства, людина, котра об'єднує націю, це літописець та історик. Яскрава, самобутня і багатопланова палітра ваших творів притягує мільйони людей до світу прекрасного. Вишуканий живопис - невід’ємна частина української національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб суспільства. В переддень свята, дозвольте висловити щирі слова вдячності талановитим майстрам пензля, майстрам образотворчого, декоративного мистецтва за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі та вагомий доробок у розвитку української нації. Бажаю вам і вашим родинам добра, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, невичерпної енергії і творчої наснаги в примноженні славних культурних традицій нашої держави!

Дорогі освітяни! В цей осінній день традиційно відзначається свято людей найгуманнішої і щирої професії – вчитель. Немає нічого важче, ніж навчати: вчити ми всі здатні і навіть схильні, а от навчити може далеко не кожний. Ви досконало володієте цим секретом і щедро ділитися знаннями з усіма учнями. Учитель у всі часи був зразком для наслідування, зразком інтелігентності, високих моральних якостей. Тому до вашої праці найвищі вимоги. Вашу значимість у сучасному світі неможливо переоцінити. Отож з нагоди свята, дозвольте побажати всім в першу чергу здоров’я, адже саме цей ресурс може виявитися таким, що вичерпується. Натхнення ж, ентузіазм, задоволення від роботи — всі ці ресурси у справжніх вчителів воістину невичерпні. Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

Щорічно 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана як свідчення глибокої поваги і цивілізованого ставлення українського суспільства до найстарших представників держави. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, мужність, відданість і мудрість. Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаю всім людям похилого віку та ветеранам нашого краю міцного здоров`я, безхмарного неба, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального добробуту. Довгих і щасливих вам років життя!

В останній день вересня в державі відзначається День усиновлення. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Звертаюся до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Сердечно дякую всім опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя вам, добра, миру та благополуччя! Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє.Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, ви - бібліотекарі, сприяєте всебічному розвитку особистості, виховуєте кращі громадські якості і патріотичні свідомості населення. Тож з нагоди вашого професійного свята бажаю вам, дорогі бібліотекарі, творчого завзяття, нових успіхів у благородній праці на теренах розбудови української науки, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві. Від усієї душі бажаю вам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

Шановні працівники лісового господарства! Сердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу! Завдяки вашій щоденній праці в усі пори року за будь-якої погоди примножується зелене багатство країни. Саме ви забезпечуєте екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, ви вносите вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуючи потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції. Переконаний, що ваші добрі справи будуть і надалі примножуватися й одержувати належне пошанування у суспільстві. Хай достаток не оминає оселі ваших родин, здоров’я, щастя і радість завжди панують у вашому житті, також бажаю нових трудових звершень, сонячного настрою у свята і будні.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Кельменецького району з професійним святом - Днем рятувальника! Ви обрали своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – допомагати, рятувати, запобігати лиху. Вона вимагає надзвичайної людяності, мужності і відваги; здатності приймати відповідальні рішення і ризикувати, бути готовим жертвувати особистим заради спільного. Тож з нагоди професійного свята висловлюю вам щиру подяку за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди. Щастя, здоров’я вам і вашим родинам, сил, енергії і пильності на щоденній нелегкій варті, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Шановні працівники фармації! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Фармацевтична галузь – дуже важлива ланка в системі охорони здоров’я, яка кожній людині дає надію на зцілення. Це свято об’єднує всіх працівників фармацевтичної сфери: від службовця аптеки до комерсанта в галузі фармації, від розробника до виробника лікарського засобу. Ваші глибокі фахові знання, досвід та щоденна сумлінна праця заради високої мети – здоров’я людей – заслуговують найвищої оцінки держави. Нехай ваша плідна праця і в подальшому надихає вас на творчість, збагачується досвідом та приносить полегшення і радість людям, яким необхідна ваша допомога. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я і благополуччя. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде шляхом добра до нових здобутків. Спокою в серці та мирного неба.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні. Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості. Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Кельменеччини. В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Шановні жителі району! Сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем Незалежності України! Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Зі святом Вас! Із Днем Незалежності! Голова Кельменецької районної ради В.Ілаш

Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця прийміть вітання до Дня будівельника. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю. Ви будуєте житло, лікарні, школи, дитячі майданчики даруєте людям домашній затишок і комфорт. Сьогодні, коли наша країна переживає суворі випробування, ваші кваліфікація і досвід дуже потрібні. Саме з вашою невтомною працею українські сім’ї пов’язують надії на появу нових житлових будинків, об’єктів інфраструктури, інших соціальних об’єктів. Приймаючи вітання, дозвольте побажати вам міцного здоров′я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім′ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини! Професія ветеринарного працівника має глибокі коріння. Її зачатки виникли тоді, коли людина вперше приручила тварину. Ви фахівці однієї з найблагородніших і найпочесніших професій, адже недарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство. Завдяки вашій сумлінній праці, відданості обраній справі в районі забезпечується ветеринарне та епізоотичне благополуччя, ветеринарно-санітарна безпека продуктів тваринництва і охорона довкілля. Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян. Бажаю вам щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

Шановні працівники Національної поліції! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави. Ваша служба не так давно створена та за цей короткий проміжок часу їй довелося пройти нелегкий етап реформування, а процес становлення триває і надалі. Вірю, що Ви, всупереч усім незгодам та труднощам, завжди будете на сторожі справедливості і забезпечуватимете захист життя і прав українських громадян в єдиній європейській родині. Нехай Ваша нелегка, але почесна справа отримуватиме людську вдячність. Щиро зичу Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, миру, щастя, добра, злагоди і натхнення у Вашій почесній праці в ім’я незалежної України.

Шановні працівники торгівлі! Вітаю вас з професійним святом. Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. Торгівля була і є дзеркалом економіки, а тому на вас покладені відповідальні, серйозні завдання з поліпшення економічного благополуччя кожної родини. Нехай у ці непрості для України часи Ваші зусилля спрямовуються на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості надання послуг. Також щиросердно дякую всім ветеранам торгівлі за їх значний внесок у розвиток торговельної галузі, виховання гідних кадрів торгівлі, які працюють на її розвиток в сучасних умовах. Бажаю всім вам міцного здоров'я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари.

Шановні жителі району! 28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі. Утвердження в нашому народі християнства стало фундаментальною основою, довкола якої сформувалася наша духовність, виховувалися десятки поколінь, які гідно несли і несуть традиції народу, серед яких любов до Бога та повага до ближнього. Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

Шановні наші працівники бухгалтерських служб - майстри цифр, рахунків та фінансів! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом - Днем бухгалтера України. Поява цього професійного свята це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій та відповідно зростання національної економіки. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, “заміряєте” фінансовий пульс кожного регіону держави. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки. Бажаю, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я.