Шановні жителі району! З далекого минулого до нас приходять події і дати, з яких виросла і на яких міцніє наша держава. День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія стала вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європи та показала безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Відзначення Дня Соборності, вшанування борців за волю і незалежність України, Героїв “Небесної Сотні”, Героїв АТО, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України, — це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок — берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай кожен зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне власне життя. Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливої і процвітаючої, могутньої, соборної України! Слава Україні!

Дорогі земляки. Скоро Новий рік вступить у свої права. Тож прийміть найкращі вітання з нагоди Нового 2020 року та Різдва Христового! Нехай Новий рік буде для всіх щасливим: багатим і перспективним, барвистим і яскравим, мирним і здоровим, успішним і дивовижним, а у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі Господнє благословення, яке додасть сил та наснаги. Нехай Новий рік принесе мир, любов рідних і близьких, позитив і масу нових ідей! Бажаю всім прихильності долі, щоб любов завжди зігрівала ваші серця. Нехай ці Новорічні та Різдвяні свята принесуть в дарунок здоров‘я та всеперемагаючу віру - все те, що у вашому житті так багато значить! Хай щастить кожного дня і вдача буде поруч увесь рік! Нехай Вас біди та незгоди обходять стороною, а Ваші добрі справи повернуться сторицею. Нехай Господнє благословення береже кожного з вас і нашу Україну! З Новим роком і світлим Святом Різдва Христового! Гарних всім свят!

Шановні працівники районних архівних установ! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу. Діяльність працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття. Переконаний, щовийнадалізбагачуватиметекращітрадиціїсвоєїпрофесії, відданоісумліннослужитиметеобранійсправі.Висловлюю вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії хранителів нашої історії. Тожнехайуцізимовіпередноворічніднівашісерцясповнятьсяоптимізмом, натхненнямназдійсненняпланівізадумів, віроювденьприйдешній. Бажаю вам здоров’я, родинного тепла, благополуччя, святкового настрою і нових трудових звершень на благо і добробут нашої країни.

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! В сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, тож нехай усвідомлення значимості вашої професії та відповідальності, що пов’язана з нею, надає вам невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість, а життєва енергія і оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Шановні адвокати! Щиро вітаю вас із професійним святом. Без захисту професійного адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Саме ви забезпечуєте реалізацію гарантованого Конституцією України права громадянина на захист та отримання правової допомоги. Тож бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Вірю у вашу неупередженість та чесність!

Шановні представники державної виконавчої служби! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби! Ваша праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Це свято професіоналів, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів та інших органів, тим самим захищають права і свободи громадян та державні інтереси. Твердо вірю, що служіння Закону і надалі буде життєвим принципом усіх працівників державної виконавчої служби, а знання, досвід, високі професійні якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави. Бажаю вам доброго здоров’я та успішного виконання всіх поставлених завдань! Нехай у вашій роботі завжди буде ясність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, без чого наше з вами життя і свобода просто неможлива. Зі святом вас!

Шановні працівники суду! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду! Незалежність судової влади є передумовою довіри до неї та авторитету судових органів. Спроможна й ефективна система правосуддя та гарантії незалежності кожного конкретного судді є запорукою формування правової держави. Тож нехай ваш професіоналізм, відповідальність і об’єктивність у прийнятті рішень, щоденне чесне служіння Закону й надалі піднімають авторитет судової системи нашої Держави. Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, людської шани та духовного збагачення!

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування району! Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інструментом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район і всю Україну щасливими і багатими. З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Кельменецького району. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, наполегливості, оптимізму та нових здобутків. Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Зі святом, колеги.

Шановні воїни - захисники! Щиро вітаю Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто щоденно стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості - це справа всього життя. На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни. Тож бажаю всім сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Своєю повсякденною працею ви забезпечуєте створення необхідної інформаційної бази для системи державного управління і суспільства в цілому. Головними критеріями вашої праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення. Нехай і надалі запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї. Тож у день вашого професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну кропітку працю, адже без неї важко собі уявити успішну реалізацію економічних та соціальних перетворень в Україні. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України, як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня. В день професійного свята бажаю вам гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищати конституційні права та свободи нашого народу, чесно і самовіддано служити державі та суспільству, а ваш професійний досвід, ініціативність та наполегливість стануть запорукою творення європейської правової держави. Тож прийміть побажання вам та вашим родинам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту. Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

Шановні працівники та ветерани сфери сільського господарства Кельменеччини! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке щорічно в Україні відзначається у третю неділю листопада. Це свято хліборобів, механізаторів, тих, хто працює на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Професія цих людей вимагає терпіння, самовіддачі, господарського ставлення до землі, техніки, устаткування та високої відповідальності за результати своєї діяльності, від яких залежить рівень життя наших громадян та рівень розвитку економіки та сільського господарства у регіоні. Дозвольте від щирого серця подякувати вам, шановні трудівники сільського господарства, за те, що ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, любов до свого рідного краю, до своєї землі.Незважаючи на різноманітні негаразди, складні погодні та інші життєві умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, виготовити з нього продукти харчування, забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією. Дорогі хлібороби! Бажаю вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Зі святом вас!

Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку ! Щиро вітаю Вас з професійним святом. Сучасне життя неможливо уявити без засобів комунікації та інформаційних технологій. Телебачення, радіо, інтернет і телефон відкривають безмежні можливості для спілкування та об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. У непростий для нашої країни час Ваш досвіді відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій дуже необхідні для об’єднання всього суспільства у прагненні відстояти незалежність України та забезпечити її стабільний розвиток. Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну працю, за об’єктивність та оперативність в наданні інформації. Нехай вас завжди супроводжують успіх і натхнення, міцного вам здоров’я, мирного неба, професійного росту, невичерпної енергії, креативних ідей та високих рейтингів. Хай професіоналізм кожного з вас та великий творчий потенціал стануть рушійною силою для нових звершень на благо розвитку нашого району та України!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, - свято тих, для кого творчість та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Численні мистецькі фестивалі та конкурси додають мистецької слави нашому району, роблять його відомим за межами області та держави. Без вашої ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Тож нехай не полишає вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Шановні залізничники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України! Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України, а також надійна доставка пасажирів та вантажів. У день професійного свята бажаю всім вам прихильної долі, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, нових трудових здобутків і звершень, зеленого вогнику на стальних магістралях!

Шановні працівники соціальної сфери! Щорічно у першу неділю листопада в державі відзначається День працівника соціальної сфери. Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Працівники соціальної сфери дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Особливо цю чуйність відчувають пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого району мали гідну роботу та гідне життя. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Третього листопада ми відзначаємо 101-у річницю славної дати в історії нашого краю – Буковинського віча. Ця подія має особливу вагу та значення не лише для буковинців, але й для усієї України. Вже більше сотні літ тому наші земляки з честю виконали свій патріотичний обов’язок. Ухвала Буковинського народного віча явила тогочасній Європі важливий правовий акт національно-державного самовизначення українців північної частини Буковини. Буковинське віче назавжди залишиться в пам’яті наших сучасників та нащадків як прояв непоборного прагнення наших краян жити в єдиній, соборній та неподільній Українській Державі. Тож цього святкового дня бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, нових звершень та життєвих гараздів, а нашому славетному краю та Україні – процвітання.

Дорогі захисники нашої країни! Щировас вітаюзі святом! 14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої держави, які захищають територіальну цілісність країни. Ситуація в нашій країні зараз залишається неспокійною. Але боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою кожного жителя України. Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу. Нехай це свято стане ще однією сходинкою у вихованні молоді, яка обирає за професією військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та за її межами, стане взірцем реального патріотизму для кожної чесної людини, наочним свідченням єдності усіх поколінь нашого народу.

Шановні друзі! Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. На людей цієї професії покладено місію не словом а ділом стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян. Саме від Вашого професіоналізму та інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави. Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя та удачі, життєвої наснаги і нових здобутків у професійній та громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Днем вчителя! Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим і незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, даєте нам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, за ваш ентузіазм, за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Шановні освітяни, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.