Шановні працівники архівних установ Дністровського району! Вітаю вас з вашим професійним святом – Днем працівників архівних установ! Вся історія розвитку людства нерозривно пов'язана з архівами. Їх називають документальною пам'яттю народу, скарбницею людських знань і досвіду. Саме завдяки архівним збережених документам люди отримують можливість неупереджено оцінювати важливі події, які відбувалися в минулому. Переконаний, що ви й надалі зберігатимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Висловлюю вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії хранителів нашої історії. Щиро зичу всім успіхів, невичерпної енергії, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров'я, благополуччя і щастя вашим родинам.

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Успішна робота кожної окремої галузі господарства сьогодні, як ніколи, безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектора. Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви даруєте світло і створюєте затишок у кожній оселі. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя і належний побут наших громадян. Тож щиро бажаю вам, шановні енергетики, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Дорогі діти ! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая! В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця, який приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей. Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися. Зі святом!

Шановні працівники суду! Щиро вітаю вас із вашим професійним святом! Переконаний, що професійний суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності та справедливості, захисту прав і свобод людини, докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави. Адже реалізація конституційних засад судочинства, наближення його до світових та європейських стандартів стали пріоритетами нашої держави. Тож нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети — утвердженняверховенства права! З нагоди професійного свята прийміть мої найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я й родинного затишку! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі! Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! З святом!

Шановні депутати,члени виконавчих комітетів,працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним,бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, бути достойним називатися посадовою особою місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування як професійне свято засвідчує ту високу роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави. Це свято – знак шани і поваги до людей, які представляють і відстоюють інтереси своїх виборців у радах різних рівнів. Знак поваги до посадових осіб місцевого самоврядування, які забезпечують своєю працею здійснення радами своїх повноважень. Сьогодні органи місцевого самоврядуваннявтілюють в життя принципи і повноваження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення. Звичайно, невирішених проблем в наших територіальних громадах було б набагато менше, якби більше самодостатності і прав мали наші громади. Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх відповідальне ставлення до виконання своїх обов'язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників. Із вдячністю хочеться відмітити працю всіх депутатів, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого та професійного досвіду. Я переконаний, що діяльність органів місцевого самоврядування і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем громад району, і в першу чергу підвищення життєвого рівня його жителів. Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні! Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот. Зі святом всіх!

Дорогі захисники Української держави! Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. За останні роки українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, запорукою суверенітету та незалежності держави, одним з основних гарантів стабільного і впевненого розвитку України. Щиро вітаю всіх теперішніх і минулих військовослужбовців району з Днем Збройних Сил України. Бажаю усім вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення усіх ваших мрій і побажань.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! З нагоди професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного з вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку. Завдяки вашій професійній діяльності створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності, дотримання їх прав і свобод людини. Вам доводиться мати справу з практично всіма сферами життя, а це вимагає великого професіоналізму та високого почуття відповідальності. Тож бажаю вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та благополуччя. Миру, добра та злагоди вашим родинам!

Шановні працівники радіо та зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Засоби масової комунікації стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без радіо та телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв’язку. Саме телебачення, радіо, інші сучасні засоби комунікації є найважливішими складовими громадянського суспільства, посередниками у налагодженні активного діалогу між громадою і владою. Забезпечуючи суспільство об’єктивною та неупередженою інформацією, ви формуєте громадську думку та створюєте морально і духовно сильну націю. Завдяки вашій роботі зближуються і об’єднуються люди, ви сприяєте відчуттю причетності до суспільних процесів сьогодення. Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаювам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення вам та вашим родинам!

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Кельменеччини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, життєва мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Для хліборобів кожний рік має свої особливості, без врахування яких домогтися належної врожайності вкрай важко. Ось і цього року хлібороби району довели, що ніякі примхи природи не зашкодять дбати про землю. Гарний урожай зібрано своєчасно, з найменшими втратами, завдяки сумлінній праці комбайнерів, механізаторів, водіїв, всіх, хто, працюючи від зорі до зорі, повною мірою усвідомлює своє головне призначення – бути господарем на своїй землі. Саме селянин тримає на своїх плечах землю, саме його праця на землі, в полі, на фермі, на тракторному стані творить наш добробут. Йому, селянину, складаємо ми сьогодні шану. Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви справжні господарі землі. Вірю, що завдяки вашій праці і любові Україна вистоїть і розквітне. Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени,які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість! Щироісердечновітаюзісвятом! Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Завдяки вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Кельменеччини, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек. Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Шановні залізничники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України! Залізничне сполучення має важливе значення в житті людей та економіці кожної країни. Транспортні артерії, що з’єднують міста й найвіддаленіші населені пункти, є надійною опорою у розвитку і функціонуванні більшості регіонів. Тож, шановні залізничники, з нагоди свята бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі напросторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

Шановні жителі Кельменеччини! Сьогодні ми відзначаємо 102-у річницю з нагоди святкування Буковинського народного віче. Вже більше століття віддаляє нас від того дня, коли волелюдні народні збори у Чернівцях сповістили світ про споконвічне бажання буковинців приєднатися до Великої України та воз’єднання північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та злуку з Великою Україною. «Жити повноправними господарями на своїй землі у вільній, соборній, незалежній Україні», - таким є прагнення буковинців сьогодні. Тож з цієї нагоди зичу всім вам здоров’я, многая літа щасливого і плідного життя, добробуту соціального і духовного, єднання в розбудові Кельменеччини, Буковини і України, як нам заповіли учасники сторічного волелюдного народного парламенту – Буковинського віча. Зі святом Вас!

Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. Бажаю всім міцного здоров’я і людського щастя, родинного благополуччя і достатку, злагоди, наснаги та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку. Нехай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району!

Дорогі захисники нашої країни! Щировітаювас зі святом! 14 жовтня, у день величного свята Покрови Пресвятої Богородиці наш народ відзначає День захисника Українита День українського козацтва. Це справжнє свято мужності й самовідданості,це ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни,військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери.Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війнимужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину. Cердечно бажаю всім здоров’я, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього православного люду.

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сьогодні важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не використовувалися складові технічного регулювання – стандартизація, метрологія та сертифікація. Вони є надійною основою захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Від професійної майстерності працівників вашої галузі залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни до європейських стандартів, вирішення найважливіших соціальних завдань. Завдяки вашому високому професіоналізму, відданості справі, яку робите, ми, споживачі, впевнені, що неякісні товари не з'являться на прилавках закладів торгівлі. В цейсвятковий день бажаю успіхів у вашій справі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай кожен ваш день буде наповнений добротою, радістю і бажанням досягати нових горизонтів!

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Ваша професія – одна з не легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам,долаючи не малі відстані за день. Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами вони приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування. Упевнений, що професіоналізм, витримка і відданість професії, притаманні працівникам пошти, дозволять вам з успіхом вирішувати поставлені завдання. Дякую вам за сумлінну працю. Щиро бажаю вам, шановні працівники поштового зв’язку Кельменеччини міцного здоров'я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя! Нехай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними!

Шановні юристи ! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Ваша спеціальність є однією із затребуваних у сучасному світі. Адже майже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону. Впевнений, що вірність обов’язку, принциповість і чесність допоможуть вам і надалі успішно вирішувати професійні завдання, сприяти нашим жителям району у вирішенні складних життєвих ситуацій. З нагоди професійного свята бажаю всім вам творчої наснаги, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Нехай здійснюються всі ваші плани та задуми як на професійному, так і на життєвому шляху. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров`я, щастя, добробуту, миру, злагоди та любові. Зі святом!

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги. Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості. Тож удень вашого професійного свята подякуємо вам за високий професіоналізм, а також терпіння в досягненні мети, адже ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами вашої праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки, і ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість. Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою. А кожен ваш день буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Щиро вітаю вас з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток нашого краю, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та шанобливе ставлення до людей – це незрівнянний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що ви зробили для своїх нащадків. Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, довгих і щасливих років життя, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Нехай всі проблеми та незгоди обходять вас стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Шановні бібліотекарі! У день вашого професійного свята, дозвольте мені привітати вас та побажати міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, а також вдосконалення професійних якостей. Не секрет, що професія бібліотекаря у соціальному плані надзвичайно важлива. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток. Тож дозвольте ще раз поздоровити вас з цим святом і побажати щастя та впевненості у власних силах.