День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в місті Києві. Сьогодні, після 27 років Незалежності України, проблема її соборності є, на жаль, не менш актуальною. Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди, однак завжди наші співвітчизники прагли єдності. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який довів безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами. Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України. Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Давайте разом, з трепетом будемо зберігати цей безцінний скарб - незалежність!

Дорогі земляки! Дозвольте Вас привітати зі світлим Святом Різдва Христового! Від щирого серця бажаю Вам, щоб це свято дарувало лише щасливі хвилини - і серед друзів, і в колі родини! Нехай воно увійде у Ваші оселі з радістю, добром та благополуччям, а в дарунок хай принесе здоров‘я та всеперемагаючу віру. Хай здоров‘я у Вас буде міцним, щастя постійним і невичерпним, а у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі Господнє благословення, яке додасть сил та наснаги. Нехай Бог береже кожного з нас і нашу Україну! Миру, Добра і Злагоди Вам та Вашим рідним!

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Новорічних свят. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, вірних друзів та близьких людей поруч. Хай Новий рік увійде у Ваш дім з благодатним миром і добром, подарує Любов і щастя. Хай кожний наступний крок приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі злети і дерзання. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе добробут вашим сім'ям. Міцного Вам здоров‘я і земних щедрот. Нехай Ваша праця завжди вінчається успіхом. Будьте на добро щедрі, на друзів – багаті. Нехай збудуться Ваші самі заповітні мрії, хай Новий рік стане роком добрих перемін, а для України - роком зміцнення і утвердження державності, соціально – економічного зростання, духовного оновлення та процвітання. Довголіття Вам, наснаги, злагоди й поваги!

Шановні працівники архівних установ! 24 грудня ви відзначаєте своє професійне свято. Висловлюю вам слова глибокої вдячності за працю і турботу про надійне збереження архівної спадщини, що насправді є збереженням нашої історії. Вашими зусиллями документальна скарбниця нашого краю примножується, зміцнюючи нерозривний зв'язок попередніх і прийдешніх поколінь. Переконаний, що ваш професіоналізм і висока відповідальність, відданість обраній справі і надалі будуть запорукою створення достеменної біографії для знання власної історії. Тож зичу аби ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, дарувала вам радість та задоволення. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Шановні працівники енергетичної галузі! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика! Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі. Тому професія енергетика є не тільки вкрай необхідною, але і дуже почесною. Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. Висловлюю вам щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичу усім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні! Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Шановні працівники державної виконавчої служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Роль державного виконавця складна, і разом з тим, відповідальна, оскільки потребує високого професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян. Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби цілковито усвідомлюють відповідальність, що на них покладена, тому й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадян. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, професійних звершень та успіхів вам, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!

Шановні судді та працівники судових установ! Прийміть щирі вітання із професійним святом − Днем працівників суду України! Покликання працівників судової гілки влади полягає у самовідданому служінні закону, наполегливій праці з практичного втілення в життя принципу верховенства права, надійному захисті прав та свобод людини та послідовній реалізації їх у судовій практиці. Переконаний, що нинішнє покоління вітчизняних служителів Феміди зробить все, щоб гідно продовжити кращі традиції та вийти на новий рівень якісно оновленої судової системи, що дозволить здійснити суттєвий крок уперед для подальшого розвитку правової держави. Шановні судові працівники, з нагоди свята прийміть побажання міцного здоров'я, великого людського щастя, родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гіднім орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу. Це свято громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, витримки та оптимізму. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі. Нехай усі життєві негаразди обходять нас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додаютьусім нам сили та наснаги.

Шановні воїни, захисники України! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! У цей день ми вшановуємо усіх військових, які перебуваючи у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України. Ви не роздумуючи під час загрози стали на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. Та сила і міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Нехай ваша сила та мужність завжди опирається на любов і підтримкурідних та близьких людей. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються в повсякденному житті, вдома вас завжди чекає затишок і мир. Слава воїнам України! Вічна пам'ять загиблим!

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку. Тож у день Вашого професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну копітку працю, адже без неї важко собі уявити успішну реалізацію економічних та соціальних перетворень в Україні. Бажаю всім Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, добробуту, Миру, невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом. Діяльність прокуратури як єдиної правоохоронної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини. І саме зараз в такий нелегкий для України час вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, неупередженість, сумління та принциповість. Від щирого серця бажаю вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Вшанування працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Мені, як нікому, відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. З нагоди професійного свята дозвольте подякувати Вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного, хліборобського краю, добробуту та благополуччя. Хай Вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай збирається! Зі святом Вас, дорогі аграрії!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас з професійним святом. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Від вашої щоденної копіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до основних процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Дякуємо вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю. Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення вам та вашим родинам! Залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Шановні працівники культури! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом! Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Споконвіку українська пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення. З нагоди свята прийміть щирі побажання здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника. Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій держави. У цей святковий день бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі щодня.

День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі. Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, які мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, із сімейними проблемами, тощо. Саме цим працівникам, які день у день налагоджують зв'язки, творять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери! Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України! Пам’ятайте, що ваші добрі справи сторицею повернуться вам.

Шановні працівники та ветераниавтомобільного транспорту і дорожньої галузі! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника. Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Це день всіх, кому автомобіль став надійним помічником у житті та професійній діяльності. Але це свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, шляховиків, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств. Сьогодні транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи мають стати ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку нашої держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Щиро бажаю всім автомобілістам та працівникам дорожнього господарства легких доріг, безаварійної, успішної і стабільної роботи! А також миру, міцного здоров'я та сімейного благополуччя!

Щиро й сердечно хочу привітати захисників України зі святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Дорогі захисники та українські чоловіки, сердечно вітаючи зі святом, бажаю вам щастя, радості, добра і наснаги, незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій, побажань, високих досягнень у нелегкій праці. Зі святом вас, мужні, сильні, завзяті!

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаю усіх вас з професійним святом. Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки. Від професійної майстерності фахівців в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Професіоналізм і самовідданість працівників цієї галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим. Тож бажаю усім працівникам метрологічних служб міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родині, ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети!

Шановні служителі закону! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста! Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної європейської держави. Саме тому найбільшою цінністю нашої держави є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Твердо вірю, що професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог сучасності. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!