Щиро й сердечно хочу привітати захисників України зі святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Дорогі захисники та українські чоловіки, сердечно вітаючи зі святом, бажаю вам щастя, радості, добра і наснаги, незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій, побажань, високих досягнень у нелегкій праці. Зі святом вас, мужні, сильні, завзяті!

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаю усіх вас з професійним святом. Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки. Від професійної майстерності фахівців в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Професіоналізм і самовідданість працівників цієї галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим. Тож бажаю усім працівникам метрологічних служб міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родині, ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети!

Шановні служителі закону! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста! Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної європейської держави. Саме тому найбільшою цінністю нашої держави є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Твердо вірю, що професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог сучасності. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом- Днем вчителя! Вчитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя. У День вашого професійного свята хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети, адже ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами вашої праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки. Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Нехай кожен день ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана на державному рівні - це прекрасна можливість вкотре сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю. Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя. На схилі років, що приховувати, і здоров'я слабшає, і побутові негаразди тиснуть сильніше, тому дбайливе, уважне ставлення до літніх людей, які пройшли довгу і важку дорогу життя, має бути одним з основних державних пріоритетів. В цей день, ми низько схиляємо перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

Шановні працівники лісового господарства! Традиційно в третю неділю вересня ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників лісу. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання лісових ресурсів – ваш головний обов’язок. Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету. Щиро бажаю вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника України! Фармація — одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота — запорука її розвитку. Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Не дивлячись наважливість технологій та нових стандартів всучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. Саме вам притаманні такі чесноти, як людяність, доброта й терпіння. Саме ви, не рахуючись ізвласним часом готові векстремальних умовах поряд злікарями день і ніч своєю копіткою працею рятувати життя людей. У цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Нехай кожний ваш день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить нажиттєвому шляху, авпрофесійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

Шановні підприємці! Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем підприємця! Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району, області та України загалом. У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капіталпримножується.

Шановні друзі! Вже 27-ий рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави ми все глибше розуміємо значення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події усвідомлюються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків, дочок та синів. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо! Дорогі земляки, жителі та гості району, щиро вітаю вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України! Щастя і процвітання вільній незалежній соборній Україні! Слава вам, слава кожному із нас, слава Господу Богу і слава Україні та її Героям! Здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя. Україні потрібні ваші руки, ваш талант, ваш патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцем! Зі святом вас!

Шановні будівельники! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника. День, який присвячений всім будівельникам, не має конкретної дати. Але всі знають, що він відзначається в другу неділю серпня. І всі розуміють, наскільки важлива для всієї держави праця цих людей. У будівельній галузі є величезна кількість професій, і завдяки людям, які наполегливо працюють, з’являються будинки, торгові центри, мости і дороги, лікарні, а також школи і дитячі садки. Саме від вас залежить комфорт, безпека та затишок кожної людини. Саме завдяки вашим зусиллям, кваліфікації та самовіддачі розвивається країна! Здоров’я вам і вашим сім’ям, достатку і благополуччя, ідіть вперед у своєму впевненому прагненні змінювати на краще життя, а всі, хто вас оточує, нехай допомагають і словом, і ділом. Цікавих об’єктів, гідних винагород і повний вперед! Зі святом вас!

Шановні працівники сфери торгівлі! Щиро вітаю вас з професійним святом. З року в рік ви невпинно працюєте для задоволення потреб тисяч жителів нашого району в якісних товарах. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами. Бажаю вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, благополуччя, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Шановні жителі району! Щиро вітаю Вас із знаменним для всіх християн святом – 1030-ю річницею хрещення Київської Русі! 28 липня - свято, яке дароване нам Богом і відзначається у день пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира.Ця історична подія поклала початок нової епохи, коли була створена Київська держава й утвердилася національна духовна традиція нашого народу. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. Це свято, яке духовно об´єднало українців, живить нашу віру у любов та добро на землі. Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти та зберегти свою ідентичність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Ми пишаємося своєю багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її. Вітаювсіх зі святом – Днем хрещення Київської Русі та від щирого серця бажаю, щоб це свято слугувало примноженнюлюбові в кожному домі, надавало наснаги та здоров’я на багато мирних і щасливих років. Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу!

Шановні наші працівники бухгалтерських служб! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом - Днем бухгалтера України. Поява цього професійного свята це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб - майстрів цифр, рахунків та фінансів - у розвиток і зростання національної економіки. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, “заміряєте” фінансовий пульс кожного регіону держави. Бажаю, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я. Хай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями.

Шановні миротворці! Дорогі ветерани- учасники миротворчих операцій! Щиросердечно вітаю вас з Днем українських миротворців. Саме 15 липня 1992 року на прохання Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй два літаки з 42 військовослужбовцями Збройних Сил України на борту вилетіли до Боснії. Так почалась історія участі національного миротворчого контингенту у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Сьогодні, ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості українських миротворців, які несуть службу по всьому світу. Вони завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. За час своєї роботи миротворцям вдалося провести масу успішних операцій. І навіть не одне врятоване життя виправдовує всі їхні зусилля. Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи і ліквідуючи загрозу життю людей! Ваш подвиг ніколи не буде забутий. Попри продовження бойових дій на Сході нашої держави, Україна й надалі дотримується міжнародних зобов’язань щодо участі в миротворчих операціях ООН. Щира вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра та миру! Нехай ваші високі професійні та моральні якості й надалі слугують ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей. Слава воїнам-миротворцям! Слава Україні!

Шановні працівники природно-заповідної справи! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Шляхетна праця працівників природно-заповідної справи дає можливість кожному з нас бачити ті мальовничі куточки країни, якими вони були не одне століття. Завдяки вашій праці і досвіду підвищується рівень екологічної культури наших громадян і забезпечується дбайливе ставлення до природи рідної країни. Ваша наполегливість та відданість справі заслуговує поваги та вдячності. Тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить вам тільки задоволення та радість, надихає на нові звершення та творчі успіхи у природоохоронній роботі. У цей святковий день бажаю всім вам здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи!

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів, щиро вітаю вас з професійним святом! У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними. Впевнений, що ви будете робити усе від вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення. Від щирого серця зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі. Бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Дорогі працівники архітектури! Щиро вітаю вас з днем архітектури України! Це свято об’єднує не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Тому хочеться привітати усіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана з архітектурою. Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наша країна мала своє неповторне обличчя. Переконаний, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню нових архітектурних шедеврів. Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків. Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах.

Шановна молодь Кельменеччини! Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. У День молоді бажаю всім творчої енергії, наснаги, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань, будьте молодими протягом усього свого життєвого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани, досягати задуманого, всупереч усім труднощам! Зі святом вас – дорога молодь!

Цьогоріч виповнюється 100 років від часу заснування Державної служби України. Бо у 1918 році тодішній гетьман Української Держави Павло Скоропадський заснував Інститут державної служби зі статусом державних службовців. Сьогодні, на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Від ваших щоденних зусиль, фаховості та сумління значною мірою залежить ефективність вирішення економічних та соціальних завдань в районі, а відтак і довіра людей до влади, їхня впевненість у завтрашньому дні. Бути державним службовцем – це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої країни. Голова районної ради Віктор Ілаш

День батька бере свій початок в США — саме там у 1909 році виникла ідея свята. Сьогодні разом зі Штатами День батька відзначають близько 40 країн світу, в тому числі і Україна. Свято батька вважається доволі сімейним, затишним та теплим святом. В цей день насправді усі люблячі діти мають особливо вигідну можливість звернутись до своїх батьків із подякою, висловлюючи надзвичайну повагу та любов. Отож, дорогі «тати» Кельменеччини, прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, великих успіхів в усьому. Нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч з вами! Будьте мудрими і сильними, добрими і справедливими, адже ви для своїх дітей найкращі у світі батьки.