Шановні будівельники! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника. День, який присвячений всім будівельникам, не має конкретної дати. Але всі знають, що він відзначається в другу неділю серпня. І всі розуміють, наскільки важлива для всієї держави праця цих людей. У будівельній галузі є величезна кількість професій, і завдяки людям, які наполегливо працюють, з’являються будинки, торгові центри, мости і дороги, лікарні, а також школи і дитячі садки. Саме від вас залежить комфорт, безпека та затишок кожної людини. Саме завдяки вашим зусиллям, кваліфікації та самовіддачі розвивається країна! Здоров’я вам і вашим сім’ям, достатку і благополуччя, ідіть вперед у своєму впевненому прагненні змінювати на краще життя, а всі, хто вас оточує, нехай допомагають і словом, і ділом. Цікавих об’єктів, гідних винагород і повний вперед! Зі святом вас!

Шановні працівники сфери торгівлі! Щиро вітаю вас з професійним святом. З року в рік ви невпинно працюєте для задоволення потреб тисяч жителів нашого району в якісних товарах. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, професіоналізму, тактовності і чуйності продавців залежить настрій і самопочуття людей. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами. Бажаю вам, шановні працівники торгівлі, міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, благополуччя, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Шановні жителі району! Щиро вітаю Вас із знаменним для всіх християн святом – 1030-ю річницею хрещення Київської Русі! 28 липня - свято, яке дароване нам Богом і відзначається у день пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира.Ця історична подія поклала початок нової епохи, коли була створена Київська держава й утвердилася національна духовна традиція нашого народу. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії. Це свято, яке духовно об´єднало українців, живить нашу віру у любов та добро на землі. Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти та зберегти свою ідентичність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Ми пишаємося своєю багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її. Вітаювсіх зі святом – Днем хрещення Київської Русі та від щирого серця бажаю, щоб це свято слугувало примноженнюлюбові в кожному домі, надавало наснаги та здоров’я на багато мирних і щасливих років. Нехай Господь оберігає нас, наш рідний край та нашу державу!

Шановні наші працівники бухгалтерських служб! Щиросердечно вітаю вас з професійним святом - Днем бухгалтера України. Поява цього професійного свята це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб - майстрів цифр, рахунків та фінансів - у розвиток і зростання національної економіки. Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, “заміряєте” фінансовий пульс кожного регіону держави. Бажаю, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів. Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я. Хай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями.

Шановні миротворці! Дорогі ветерани- учасники миротворчих операцій! Щиросердечно вітаю вас з Днем українських миротворців. Саме 15 липня 1992 року на прохання Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй два літаки з 42 військовослужбовцями Збройних Сил України на борту вилетіли до Боснії. Так почалась історія участі національного миротворчого контингенту у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Сьогодні, ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості українських миротворців, які несуть службу по всьому світу. Вони завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. За час своєї роботи миротворцям вдалося провести масу успішних операцій. І навіть не одне врятоване життя виправдовує всі їхні зусилля. Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи і ліквідуючи загрозу життю людей! Ваш подвиг ніколи не буде забутий. Попри продовження бойових дій на Сході нашої держави, Україна й надалі дотримується міжнародних зобов’язань щодо участі в миротворчих операціях ООН. Щира вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра та миру! Нехай ваші високі професійні та моральні якості й надалі слугують ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей. Слава воїнам-миротворцям! Слава Україні!

Шановні працівники природно-заповідної справи! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Шляхетна праця працівників природно-заповідної справи дає можливість кожному з нас бачити ті мальовничі куточки країни, якими вони були не одне століття. Завдяки вашій праці і досвіду підвищується рівень екологічної культури наших громадян і забезпечується дбайливе ставлення до природи рідної країни. Ваша наполегливість та відданість справі заслуговує поваги та вдячності. Тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї приносить вам тільки задоволення та радість, надихає на нові звершення та творчі успіхи у природоохоронній роботі. У цей святковий день бажаю всім вам здоров’я та щастя, родинної злагоди і достатку, нових професійних успіхів у справі збереження природи!

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів, щиро вітаю вас з професійним святом! У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов’язку, при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними. Впевнений, що ви будете робити усе від вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення. Від щирого серця зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі. Бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Дорогі працівники архітектури! Щиро вітаю вас з днем архітектури України! Це свято об’єднує не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Тому хочеться привітати усіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана з архітектурою. Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об'єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам'ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наша країна мала своє неповторне обличчя. Переконаний, що ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприятиме створенню нових архітектурних шедеврів. Нехай усі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з вами нащадків. Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах.

Шановна молодь Кельменеччини! Прийміть щирі вітання зі святом. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. У День молоді бажаю всім творчої енергії, наснаги, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань, будьте молодими протягом усього свого життєвого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани, досягати задуманого, всупереч усім труднощам! Зі святом вас – дорога молодь!

Цьогоріч виповнюється 100 років від часу заснування Державної служби України. Бо у 1918 році тодішній гетьман Української Держави Павло Скоропадський заснував Інститут державної служби зі статусом державних службовців. Сьогодні, на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Від ваших щоденних зусиль, фаховості та сумління значною мірою залежить ефективність вирішення економічних та соціальних завдань в районі, а відтак і довіра людей до влади, їхня впевненість у завтрашньому дні. Бути державним службовцем – це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього нашої країни. Голова районної ради Віктор Ілаш

День батька бере свій початок в США — саме там у 1909 році виникла ідея свята. Сьогодні разом зі Штатами День батька відзначають близько 40 країн світу, в тому числі і Україна. Свято батька вважається доволі сімейним, затишним та теплим святом. В цей день насправді усі люблячі діти мають особливо вигідну можливість звернутись до своїх батьків із подякою, висловлюючи надзвичайну повагу та любов. Отож, дорогі «тати» Кельменеччини, прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, великих успіхів в усьому. Нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч з вами! Будьте мудрими і сильними, добрими і справедливими, адже ви для своїх дітей найкращі у світі батьки.

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. З нагоди свята прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Дорогі журналісти! Щиро й сердечно вітаю вас із професійним святом! Нехай ваша, подекуди дуже непроста, але така необхідна праця, приносить вам тільки задоволення. Адже журналіст, як і лікар, тримаючи руку на пульсі часу, стежить за суспільним здоров'ям. Тож дякуємо вам за вашу непереборну віру у велике майбутнє нашої держави, за те, що для вас моральні цінності й патріотизм — не просто слова. Від усього серця зичу вам свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення! Нехай поповнюється чисельність вдячної вам аудиторії, розширюється коло друзів, а нові проекти приносять успіх, задоволення та бажання творити знову і знову. Здоров’я вам та щастя.

Дорогі працівники водного господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом! Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Перед вами стоять відповідальні завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь, налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів, гарантувати безпеку населення від повеней. Переконаний, що завдяки професіоналізмові, багатому досвіду та вірності обов'язку ви з честю відповісте на всі виклики. Велика шана усім працівникам за нелегку повсякденну працю та щоденну самовіддачу, міцного здоров'я вам, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці, сімейного затишку, добра і достатку.

Дорогі діти! Шановні батьки! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Шановні працівники видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Праця поліграфіста, видавця, книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал вчених, письменників, журналістів, задовольнити духовні потреби читача. Ваша справа — дуже захоплююча та творча сфера діяльності. Завдяки Вашому непересічному таланту й вмінню донести до читача друковане слово наша країна може пишатися неоціненним духовним надбанням предків та сучасним поколінням громадян, які цінують знання і культуру. Бажаю вам залишатися патріотами своєї справи! Нехай не згасають творча енергія, натхнення та бадьорість духу. Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

Шановні працівники банківських установ! Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом. Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально - економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною. Невичерпна енергія і працездатність, чесність і компетентність, висока культура і організованість у роботі, цілеспрямованість і наполегливість усіх працівників банківських установ стали запорукою професійного успіху та заслуженої довіри клієнтів у непростий для фінансової системи країни час. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, результативної праці та наснаги, миру та злагоди ! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!

Щороку в другу неділю травня в Україні вшановують День матері. День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, прощає, завжди пожаліє і буде любити незважаючи ні на що. Завдяки матері людство має майбутнє! Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі, мужні та непереборні наші мами. Дорогі й улюблені матері! Вітаємо вас зі святом! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви ніколи не скупі на ласку, доброту і ніжність! Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку. Спасибі вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом добра і милосердя. Бажаю не знати труднощів, поразок та невдач, бажаю за будь-якої погоди та в будь-який день залишатися найкращою мамою з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їх перемоги. Низько вклоняємось вам, матері, за ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Нехай всі матері України та їх діти будуть щасливими. Миру всім і злагоди.

Шановні Кельменчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Воскресіння Христового! Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри - над безнадією.З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята.Ми просимо миру та єдності для рідної землі, сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу, Божої благодаті для кожної української родини. Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди, повернути мир та спокій на українську землю. У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю вамрадості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Голова Кельменецької районної ради В.Ілаш

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Україна - унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства - Національна гвардія України. У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави. Дякуємо за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові! Бажаю всім вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні. Зі святом вас, дорогі Нацгвардійці!