Шановні працівники торгівлі! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. Велика заслуга в цьому працівників торгівлі. Від вашої майстерності, уваги та організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей. Сподіваюсь на те, що незважаючи на нелегкий час для економіки нашої держави, ваша праця невпинно вестиме нас до розквіту та благополуччя. Бажаю, шановні працівники торгівлі, всім міцного здоров’я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари.

Дорогі Кельменчани та жителі району! Сердечно вітаю Вас із світлим Днем хрещення Київської Русі! Це благословенне свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало саме Хрещення Київської Русі. Як свідчить багатовікова історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невичерпний духовний і культурний потенціал християнства дає нам благодатні сили для творення добра, примноження любові та подолання негараздів. Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовності та сповнює вірою, надією та любов’ю до ближніх. Я вірю, що такі щирі прагнення згуртують всіх нас у спільній справі – розбудові нової європейської держави, розвитку сильної України. У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання.

Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якого суб’єкта господарювання. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансами, своєчасність податкових платежів, без Вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки регіону та держави загалом. З нагоди свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, економічної стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай мудрими будуть Ваші дії, праця приносить Вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Шановні миротворці! Дорогі ветерани-учасники миротворчих операцій! Сьогодні, 15 липня, в країні відзначається День українських миротворців, який було встановлено у 2013 році хочаучасть у миротворчих операціях Україна почала приймати ще з 1992 року. Ця дата покликана привернути увагу та віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Миротворці завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців. Впевнений, що солдати та офіцери миротворчих сил і надалі будуть з честю виконувати свій обов’язок тагідно виходити зі складних життєвих ібойових ситуацій. І сьогодні, в цей особливий день, щиро вітаю всіх миротворців та ветеранів миротворчих підрозділів. Бажаю всім щастя, міцного здоров’я, оптимізму, успіхів у службі. Завжди високо несіть звання українського воїна задля миру, безпеки та стабільності у світі. Вшановую пам’ять загиблих, які віддали свої життя для справи миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу! Слава воїнам – миротворцям! Слава Україні!

Шановні працівники природно-заповідної справи! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя. Охороняючи рідкісні рослини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну. Я глибоко переконаний, що завдяки вашому високому професіоналізму, невтомним рукам, досвіду, доброті та дбайливому ставленню до природи не одне покоління наших нащадків зможе доторкнутись до чарівного світу гармонії і довершеності природи. У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і душевної гармонії. Нехай доля допомагає вам у благородній справі збереження природи нашого краю.

Шановні працівники Національної поліції України! Щиро вітаю вас із професійним святом. Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.На вас покладено відповідальне, благородне завдання - захищати життя, здоров'я людей, їхні права і свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань. Ви, дні і ночі знаходячись на бойовому посту, ведете боротьбу із злочинністю, охороняєте громадський порядок. У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаюмужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя! Зі святом вас, шановні працівники поліції! Миру, добра, злагоди вам і вашим родинам!

Шановна молодь Кельменеччини! Щорічно в останню неділю червня в державі відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Молодість – це, коли весь величезний, неймовірний світ у твоїх руках, багато можливостей і сил. Це, коли багато мрій і часу для їх здійснення. Дивлячись на вас, можна бути впевненими, що ви зможете вести за собою нашу країну, піднімати її на небачені висоти. Вам все під силу і нові відкриття, і зміцнення старих основ. Ми радіємо вашим успіхам і перемогам, ми готові підтримати ваші будь-які починання і зусилля. Адже ми не тільки сподіваємося на вас, але і пишаємося вами. Сьогодні, у складні часи змін, в яких опинилося ваше покоління, особливо хочеться побажати кожному зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Ту віру, яка близька до афери, яка здатна за мить оновити людину та перетворити мрію у дійсність. Тож рухайтеся сміливо, без сумнівів і зволікань прямо до своєї найбільшої, найзаповітнішої мрії! Вітаю з Днем молоді, бажаю бути завжди на хвилі юних мрій і яскравих надій. Нехай життя таїть удачу і радість в кожному дні, нехай відкриваються все нові дороги до щастя і успіху, нехай перспективним і світлим буде майбутнє для вас.

Дорогі земляки! Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. І хоча Конституція України 1996 року потребує осучаснення, саме вона дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Переконаний, що основні демократичні засади, які закріплені в Конституції, будуть реаліями нашого сьогодення, а мир і злагода будуть сприяти подальшій розбудові правової держави. Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Держави – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом Вас!

Шановні колеги - державні службовці! Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Бажаю щоб Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служили на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку нашого краю, розв’язанню повсякденних проблем українців. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Шановні медичні працівники району, захисники нашого здоров’я! Дозвольте привітати всіх вас з вашим професійним святом! Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика вам вдячність за вашу людяність, душевність та співпереживання. В день медичного працівника хочеться побажати всім представникам цієї професії самим мати відмінне здоров’я. Нехай, незважаючи на довгі безсонні ночі, проведені в операційних або просто на чергуванні в лікарнях, незважаючи на велике навантаження і катастрофічну нестачу часу, вам ніколи не знадобиться допомога лікаря, здоров’я вам та вашим родинам, щастя, любові, достатку, доброти, величезного терпіння, чуйності і високого професіоналізму. Вірю, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України. Зі святом вас! Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо.(Сократ)

В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, "З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей", було підписано 18 травня 2019 року. Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають. Хочу від усього серця побажати усім татусям успіхів у всіх справах і починаннях, більше яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил. Нехай енергія вас переповнює, а життєрадісність і оптимізм допомагають у всьому. Бажаю щоб завжди ви відчували любов і прихильність дітей. Щастя і благополуччя, з Днем батька!

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста. Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгії літа.

Дорогі працівники водного господарства! Вітаючи Вас із професійним святом, не можу не зазначити, що всі громадяни України щодня відчувають результати Вашої праці. Майже кожна галузь економіки потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів. Ваша робота є життєво необхідною для забезпечення населення високоякісною питною водою і для живлення української ниви вологою заради високих та щедрих врожаїв. Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України. Зичу Вам нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту!

Дорогі юні друзі! Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми намагаємося виховувати достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Дорогі жителі району! Прийміть найщиріші вітання напередодні Великого Дня Світлого Христового Воскресіння і травневих свят! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас! Воскресіння Христа – це торжество справедливості й перемоги добра над злом, утвердження віри й надії в серці кожного. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що в дні випробувань відчували його захист і підтримку. Великодні та травневі свята – це найкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконаний – ніщо не може будуватися на насильстві, неправді, заздрощах, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Ми маємо повернути наше життя в гідність, братерство, а головне – повагу один до одного. Це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Спасителя, нашої віри в неминучу перемогу добра над злом. Хочу побажати щоб у ваших серцях завжди панувала радість і душевний спокій! Нехай до вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щирі вітання з Ювілеєм! В Божий день цей пречистий,у весняне це свято Журавлі принесли Вам весну шістдесяту. Летять у вічність дні життя нестримно Й ніколи не повернуться назад. У радощах, турботах благочинних Стрічайте блаженних шістдесят. Кельменецька районна рада та її виконавчий апарат щиро й сердечно вітають голову районної ради Ілаша Віктора Миколайовича зі славним ювілейним Днем народження. Дорогий наш ювіляре, не шкодуйте про прожиті роки молодості, адже починається чудова пора життя, наповнена світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами. Свої теплі і щирі побажання в цей день ми адресуємо саме Вам і бажаємо світлих життєвих обріїв, добра, щастя і міцного здоров’я. Дорогий колего, поважний керівник та порадник , дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Притаманний Вам талант організатора помножений та щиру синівську любов до рідного краю та рідної землі, велике бажання робити людям добро, стали основою Вашого життєвого успіху. Ювілей — час приймати гарячі вітання від рідних і друзів. 60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Бажаємо Вам завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя з коханою людиною, турботи про дітей та онуків, умиротворення в хвилини відпочинку. Здоров’я тіла, молодості душі, блиску очам. Ми щиро вітаємо з важливою датою і бажаємо в повному здоров’ї і з оптимізмом продовжувати свій шлях, пишатися прожитими роками і досягнутими успіхами, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю. Щасливого дня народження! Многая, Вам , Літа! З повагою і шаною на довгі роки.

Шановні працівники Служби безпеки України. Щиро вітаю вас з професійним святом! Завдяки Вашій відповідальній праці забезпечується захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного та оборонного потенціалу України. Важко переоцінити ваш внесок у захист державних інтересів, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки, співробітники демонструють професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян. З нагоди професійного свята бажаю працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Шановні працівники податкової та митної справи України! Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом! Всім відомо, що саме від вашої злагодженої та професійної роботи значною мірою залежить добробут нашої країни. Адже працівники державної податкової служби працюють над наповненням державної казни. Головна ж мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Вами забезпечується вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Бажаю подальшого підвищення ефективності роботи, взаєморозуміння з громадянами, успішного вирішення складних завдань, чесних і добропорядних платників податків. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи і оперативність – запорука успішного розвитку населених пунктів. У цей святковий день бажаю вам доброго здоров’я, достатку, щирої людської вдячності та гарного настрою. Хай будь-які повороти долі завжди відкривають для вас лише нові обрії майбутніх перспектив, а тепло і затишок родинних осель надійно захищають від усіляких негараздів!

Шановні наші, любі жінки! 8 березня - найулюбленіше жіноче свято, саме в цей день всі представниці кращої половини людства розцвітають наче весняні квіти, а чоловіки проявляють стільки уваги, скільки вони достойні отримувати щоденно. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Нехай в цей день лагідне весняне сонечко, зігріє своїми ніжними променями, прекрасні і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом, а теплі посмішки і люблячі очі всіх близьких і рідних людей радують серце. Нехай щастя, удача і любов ідуть поруч все довге, і світле життя. Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні! Будьте щасливі і відкриті для нових, прекрасних горизонтів! Пам’ятайте, ви — чудові, чарівні вінці творіння Господнього! Захоплюватися вашою красою, добротою, розумом, талантами можна століттями! Родинного достатку, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах!