Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення державної безпеки та оборони держави, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства та держави від протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, допомоги в захисті державного кордону. Дякую за вашу вірність військовому та громадянському обов’язку! Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, миру і злагоди, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України! Щиро вітаю вас з професійним святом! З нагоди професійного свята висловлюю вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання свого обов’язку перед державою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист інтересів держави. Впевнений, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові та надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності і справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди та міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії і сил. Наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі.

Шановні працівники податкової та митної справи України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Від вашого вміння, професійності залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого регіону, а й України в цілому. Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії. З нагоди професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай кожен день наповнює вас енергією та дарує оптимізм. Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, щастя та успіхів, життєвої наснаги і нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку та процвітання нашої держави. Хай людська повага і довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування району! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з складових господарського комплексу району. Адже це – тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. Переконаний, що ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів району. Напередодні вашого професійногосвятабажаювам, досягнення нових професійних висот. Нехай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель. Дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо жителів нашого району.

14 березня ми відзначаємо свято, яке має надзвичайно яскраве патріотичне забарвлення -День українського добровольця. Це свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань. І хоча це свято для нас нове, всі ми розуміємо наскільки воно є важливим. На початку подій на сході країни, у березні 2014 року, мужні сини і доньки ризикуючи власним життям за власної волі стали на захист територіальної цілісності та незалежності своєї країни. Це був складний та важкий шлях, але не дивлячись ні на що, вони першими прийняли на себе вогонь окупантів. Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідну країну від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони щоденно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою. Висловлюємо щиру вдячність вашим сім’ям, які проявляють не меншу мужність, чекаючи вас додому, слугують вам міцним тилом і оберігають ваше життя щирими молитвами. Я сердечно вітаю вас та бажаю миру, витримки, здоров’я вам та вашим сім’ям! Нехай жодне серце не зупиниться на полі бою, нехай Мати Божа -Богородиця захистить вас від ворожої кулі, а Господь допоможе перемогти у війні.

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби Кельменеччини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника, який символічно відзначають в Україні в перший весняний місяць. Адже саме навесні оживає земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і ефективно ним розпоряджатися. Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. Впевнений, що ви з честю виконуватимете покладені на вас завдання, а ваш досвід, знання та любов до рідної землі завжди будуть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики. Напередодні свята вам, шановні землевпорядники та ветерани служби, висловлюю глибоку шану і вдячність за вагомий внесок в економіку нашого краю. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження й примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України!

Шановні жінки Кельменеччини! Сердечно вітаю вас із святом весни, ніжності та краси! Від усієї душі бажаю вам здоров’я, щастя, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі, дає наснагу для здійснення всіх задумів! Хочу подякувати вам за турботу та піклування, за люблячі серця, за ніжність материнських рук, за мудрість і терпіння, за чуйність та розуміння! Бажаю вам, дорогі наші жінки та дівчата, гарного весняного настрою, неповторної краси, поваги та дбайливого ставлення з боку чоловіків і Божої ласки! Зі святом Вас!

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на територіях інших держав! З кожним роком все далі історія відділяє нас від років афганської війни.Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку. Ви, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто, село, рідна Україна! Вічна пам’ять воїнам, які загинули, виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні мисхиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок". Вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з 31 річницею виведення радянських військ з Афганістану та з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щиробажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

Шановні жителі району! З далекого минулого до нас приходять події і дати, з яких виросла і на яких міцніє наша держава. День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця подія стала вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європи та показала безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Відзначення Дня Соборності, вшанування борців за волю і незалежність України, Героїв “Небесної Сотні”, Героїв АТО, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України, — це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок — берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай кожен зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне власне життя. Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливої і процвітаючої, могутньої, соборної України! Слава Україні!

Дорогі земляки. Скоро Новий рік вступить у свої права. Тож прийміть найкращі вітання з нагоди Нового 2020 року та Різдва Христового! Нехай Новий рік буде для всіх щасливим: багатим і перспективним, барвистим і яскравим, мирним і здоровим, успішним і дивовижним, а у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі Господнє благословення, яке додасть сил та наснаги. Нехай Новий рік принесе мир, любов рідних і близьких, позитив і масу нових ідей! Бажаю всім прихильності долі, щоб любов завжди зігрівала ваші серця. Нехай ці Новорічні та Різдвяні свята принесуть в дарунок здоров‘я та всеперемагаючу віру - все те, що у вашому житті так багато значить! Хай щастить кожного дня і вдача буде поруч увесь рік! Нехай Вас біди та незгоди обходять стороною, а Ваші добрі справи повернуться сторицею. Нехай Господнє благословення береже кожного з вас і нашу Україну! З Новим роком і світлим Святом Різдва Христового! Гарних всім свят!

Шановні працівники районних архівних установ! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу. Діяльність працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття. Переконаний, щовийнадалізбагачуватиметекращітрадиціїсвоєїпрофесії, відданоісумліннослужитиметеобранійсправі.Висловлюю вам, шановні працівники архівних установ, щиру вдячність за натхненну працю і вірність благородній професії хранителів нашої історії. Тожнехайуцізимовіпередноворічніднівашісерцясповнятьсяоптимізмом, натхненнямназдійсненняпланівізадумів, віроювденьприйдешній. Бажаю вам здоров’я, родинного тепла, благополуччя, святкового настрою і нових трудових звершень на благо і добробут нашої країни.

Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! В сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, тож нехай усвідомлення значимості вашої професії та відповідальності, що пов’язана з нею, надає вам невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість, а життєва енергія і оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

Шановні адвокати! Щиро вітаю вас із професійним святом. Без захисту професійного адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Саме ви забезпечуєте реалізацію гарантованого Конституцією України права громадянина на захист та отримання правової допомоги. Тож бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Вірю у вашу неупередженість та чесність!

Шановні представники державної виконавчої служби! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби! Ваша праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Це свято професіоналів, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів та інших органів, тим самим захищають права і свободи громадян та державні інтереси. Твердо вірю, що служіння Закону і надалі буде життєвим принципом усіх працівників державної виконавчої служби, а знання, досвід, високі професійні якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави. Бажаю вам доброго здоров’я та успішного виконання всіх поставлених завдань! Нехай у вашій роботі завжди буде ясність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, без чого наше з вами життя і свобода просто неможлива. Зі святом вас!

Шановні працівники суду! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду! Незалежність судової влади є передумовою довіри до неї та авторитету судових органів. Спроможна й ефективна система правосуддя та гарантії незалежності кожного конкретного судді є запорукою формування правової держави. Тож нехай ваш професіоналізм, відповідальність і об’єктивність у прийнятті рішень, щоденне чесне служіння Закону й надалі піднімають авторитет судової системи нашої Держави. Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, людської шани та духовного збагачення!

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування району! Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інструментом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район і всю Україну щасливими і багатими. З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Кельменецького району. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, наполегливості, оптимізму та нових здобутків. Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Зі святом, колеги.

Шановні воїни - захисники! Щиро вітаю Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто щоденно стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості - це справа всього життя. На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже воїни української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини. У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Щиро вдячний всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни. Тож бажаю всім сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайно важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Своєю повсякденною працею ви забезпечуєте створення необхідної інформаційної бази для системи державного управління і суспільства в цілому. Головними критеріями вашої праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення. Нехай і надалі запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї. Тож у день вашого професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну кропітку працю, адже без неї важко собі уявити успішну реалізацію економічних та соціальних перетворень в Україні. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, добробуту, миру, творчого натхнення і подальших трудових досягнень!

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України, як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня. В день професійного свята бажаю вам гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищати конституційні права та свободи нашого народу, чесно і самовіддано служити державі та суспільству, а ваш професійний досвід, ініціативність та наполегливість стануть запорукою творення європейської правової держави. Тож прийміть побажання вам та вашим родинам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту. Нехай у ваших оселях пануватимуть мир та затишок!

Шановні працівники та ветерани сфери сільського господарства Кельменеччини! Щиро вітаю вас з професійним святом, яке щорічно в Україні відзначається у третю неділю листопада. Це свято хліборобів, механізаторів, тих, хто працює на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Професія цих людей вимагає терпіння, самовіддачі, господарського ставлення до землі, техніки, устаткування та високої відповідальності за результати своєї діяльності, від яких залежить рівень життя наших громадян та рівень розвитку економіки та сільського господарства у регіоні. Дозвольте від щирого серця подякувати вам, шановні трудівники сільського господарства, за те, що ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, любов до свого рідного краю, до своєї землі.Незважаючи на різноманітні негаразди, складні погодні та інші життєві умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, виготовити з нього продукти харчування, забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією. Дорогі хлібороби! Бажаю вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Зі святом вас!