Шановні працівники державної виконавчої служби, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Роль державного виконавця складна, і разом з тим, відповідальна, оскільки потребує високого професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян. Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби цілковито усвідомлюють відповідальність, що на них покладена, тому й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадян. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, професійних звершень та успіхів вам, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!

Шановні судді та працівники судових установ! Прийміть щирі вітання із професійним святом − Днем працівників суду України! Покликання працівників судової гілки влади полягає у самовідданому служінні закону, наполегливій праці з практичного втілення в життя принципу верховенства права, надійному захисті прав та свобод людини та послідовній реалізації їх у судовій практиці. Переконаний, що нинішнє покоління вітчизняних служителів Феміди зробить все, щоб гідно продовжити кращі традиції та вийти на новий рівень якісно оновленої судової системи, що дозволить здійснити суттєвий крок уперед для подальшого розвитку правової держави. Шановні судові працівники, з нагоди свята прийміть побажання міцного здоров'я, великого людського щастя, родинного тепла. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гіднім орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу. Це свято громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, витримки та оптимізму. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі. Нехай усі життєві негаразди обходять нас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додаютьусім нам сили та наснаги.

Шановні воїни, захисники України! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! У цей день ми вшановуємо усіх військових, які перебуваючи у лавах Української армії служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України. Ви не роздумуючи під час загрози стали на захист своєї Батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. Та сила і міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Нехай ваша сила та мужність завжди опирається на любов і підтримкурідних та близьких людей. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються в повсякденному житті, вдома вас завжди чекає затишок і мир. Слава воїнам України! Вічна пам'ять загиблим!

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку. Тож у день Вашого професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну копітку працю, адже без неї важко собі уявити успішну реалізацію економічних та соціальних перетворень в Україні. Бажаю всім Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, добробуту, Миру, невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаю вас із професійним святом. Діяльність прокуратури як єдиної правоохоронної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини. І саме зараз в такий нелегкий для України час вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, неупередженість, сумління та принциповість. Від щирого серця бажаю вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

Шановні працівники сільського господарства! Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Вшанування працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Мені, як нікому, відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. З нагоди професійного свята дозвольте подякувати Вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної України і нашого чарівного, хліборобського краю, добробуту та благополуччя. Хай Вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай збирається! Зі святом Вас, дорогі аграрії!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Щиро вітаю вас з професійним святом. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Від вашої щоденної копіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до основних процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Дякуємо вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю. Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення вам та вашим родинам! Залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Шановні працівники культури! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом! Саме культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Споконвіку українська пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення. З нагоди свята прийміть щирі побажання здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту! Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника. Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій держави. У цей святковий день бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі щодня.

День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі. Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, які мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, із сімейними проблемами, тощо. Саме цим працівникам, які день у день налагоджують зв'язки, творять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери! Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України! Пам’ятайте, що ваші добрі справи сторицею повернуться вам.

Шановні працівники та ветераниавтомобільного транспорту і дорожньої галузі! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника. Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Це день всіх, кому автомобіль став надійним помічником у житті та професійній діяльності. Але це свято не тільки водіїв, а й ремонтних робітників, шляховиків, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств. Сьогодні транспортна система країни виходить на все більш високий рівень. Сучасні транспортні шляхи мають стати ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку нашої держави. Вірю, що автодорожники та автомобілісти й надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Щиро бажаю всім автомобілістам та працівникам дорожнього господарства легких доріг, безаварійної, успішної і стабільної роботи! А також миру, міцного здоров'я та сімейного благополуччя!

Щиро й сердечно хочу привітати захисників України зі святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Дорогі захисники та українські чоловіки, сердечно вітаючи зі святом, бажаю вам щастя, радості, добра і наснаги, незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій, побажань, високих досягнень у нелегкій праці. Зі святом вас, мужні, сильні, завзяті!

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сердечно вітаю усіх вас з професійним святом. Стандартизація та метрологія є невід’ємною ланкою національної економіки. Від професійної майстерності фахівців в галузі стандартизації, метрології та оцінки відповідності залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни у світовий простір, вирішення найважливіших соціальних завдань. Професіоналізм і самовідданість працівників цієї галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві. Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі європейських та міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим. Тож бажаю усім працівникам метрологічних служб міцного здоров’я і благополуччя, успіхів на професійній ниві та злагоди у родині, ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до поставленої мети!

Шановні служителі закону! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста! Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної європейської держави. Саме тому найбільшою цінністю нашої держави є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Твердо вірю, що професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог сучасності. Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом- Днем вчителя! Вчитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості вчителя. У День вашого професійного свята хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети, адже ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами вашої праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки. Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Нехай кожен день ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана на державному рівні - це прекрасна можливість вкотре сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю. Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя. На схилі років, що приховувати, і здоров'я слабшає, і побутові негаразди тиснуть сильніше, тому дбайливе, уважне ставлення до літніх людей, які пройшли довгу і важку дорогу життя, має бути одним з основних державних пріоритетів. В цей день, ми низько схиляємо перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

Шановні працівники лісового господарства! Традиційно в третю неділю вересня ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників лісу. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання лісових ресурсів – ваш головний обов’язок. Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету. Щиро бажаю вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника України! Фармація — одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота — запорука її розвитку. Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Не дивлячись наважливість технологій та нових стандартів всучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. Саме вам притаманні такі чесноти, як людяність, доброта й терпіння. Саме ви, не рахуючись ізвласним часом готові векстремальних умовах поряд злікарями день і ніч своєю копіткою працею рятувати життя людей. У цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Нехай кожний ваш день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить нажиттєвому шляху, авпрофесійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

Шановні підприємці! Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем підприємця! Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району, області та України загалом. У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капіталпримножується.