Шановні працівники радіо та зв’язку! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Засоби масової комунікації стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без радіо та телебачення, без Інтернет-технологій та цифрового зв’язку. Саме телебачення, радіо, інші сучасні засоби комунікації є найважливішими складовими громадянського суспільства, посередниками у налагодженні активного діалогу між громадою і владою. Забезпечуючи суспільство об’єктивною та неупередженою інформацією, ви формуєте громадську думку та створюєте морально і духовно сильну націю. Завдяки вашій роботі зближуються і об’єднуються люди, ви сприяєте відчуттю причетності до суспільних процесів сьогодення. Нехай ваші професійні якості, знання й чесноти служать ідеалам демократичного суспільства, розбудові та зростанню нашої держави. Бажаювам успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення на нові звершення вам та вашим родинам!

Шановні хлібороби, працівники сільського господарства Кельменеччини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, життєва мудрість, багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Для хліборобів кожний рік має свої особливості, без врахування яких домогтися належної врожайності вкрай важко. Ось і цього року хлібороби району довели, що ніякі примхи природи не зашкодять дбати про землю. Гарний урожай зібрано своєчасно, з найменшими втратами, завдяки сумлінній праці комбайнерів, механізаторів, водіїв, всіх, хто, працюючи від зорі до зорі, повною мірою усвідомлює своє головне призначення – бути господарем на своїй землі. Саме селянин тримає на своїх плечах землю, саме його праця на землі, в полі, на фермі, на тракторному стані творить наш добробут. Йому, селянину, складаємо ми сьогодні шану. Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви справжні господарі землі. Вірю, що завдяки вашій праці і любові Україна вистоїть і розквітне. Бажаю всім вам, вашим родинам здоров'я, щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай обходять стороною природні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени,які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість! Щироісердечновітаюзісвятом! Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Завдяки вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Кельменеччини, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек. Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Шановні залізничники! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника України! Залізничне сполучення має важливе значення в житті людей та економіці кожної країни. Транспортні артерії, що з’єднують міста й найвіддаленіші населені пункти, є надійною опорою у розвитку і функціонуванні більшості регіонів. Тож, шановні залізничники, з нагоди свята бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі напросторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

Шановні жителі Кельменеччини! Сьогодні ми відзначаємо 102-у річницю з нагоди святкування Буковинського народного віче. Вже більше століття віддаляє нас від того дня, коли волелюдні народні збори у Чернівцях сповістили світ про споконвічне бажання буковинців приєднатися до Великої України та воз’єднання північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та злуку з Великою Україною. «Жити повноправними господарями на своїй землі у вільній, соборній, незалежній Україні», - таким є прагнення буковинців сьогодні. Тож з цієї нагоди зичу всім вам здоров’я, многая літа щасливого і плідного життя, добробуту соціального і духовного, єднання в розбудові Кельменеччини, Буковини і України, як нам заповіли учасники сторічного волелюдного народного парламенту – Буковинського віча. Зі святом Вас!

Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. Бажаю всім міцного здоров’я і людського щастя, родинного благополуччя і достатку, злагоди, наснаги та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку. Нехай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району!

Дорогі захисники нашої країни! Щировітаювас зі святом! 14 жовтня, у день величного свята Покрови Пресвятої Богородиці наш народ відзначає День захисника Українита День українського козацтва. Це справжнє свято мужності й самовідданості,це ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни,військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери.Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війнимужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину. Cердечно бажаю всім здоров’я, щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього православного люду.

Шановні працівники стандартизації та метрології! Сьогодні важко уявити собі сферу діяльності, в якій би не використовувалися складові технічного регулювання – стандартизація, метрологія та сертифікація. Вони є надійною основою захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Від професійної майстерності працівників вашої галузі залежить економічна стабільність держави, інтеграція країни до європейських стандартів, вирішення найважливіших соціальних завдань. Завдяки вашому високому професіоналізму, відданості справі, яку робите, ми, споживачі, впевнені, що неякісні товари не з'являться на прилавках закладів торгівлі. В цейсвятковий день бажаю успіхів у вашій справі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай кожен ваш день буде наповнений добротою, радістю і бажанням досягати нових горизонтів!

Шановні працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти! Ваша професія – одна з не легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам,долаючи не малі відстані за день. Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами вони приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування. Упевнений, що професіоналізм, витримка і відданість професії, притаманні працівникам пошти, дозволять вам з успіхом вирішувати поставлені завдання. Дякую вам за сумлінну працю. Щиро бажаю вам, шановні працівники поштового зв’язку Кельменеччини міцного здоров'я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя! Нехай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними!

Шановні юристи ! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Ваша спеціальність є однією із затребуваних у сучасному світі. Адже майже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону. Впевнений, що вірність обов’язку, принциповість і чесність допоможуть вам і надалі успішно вирішувати професійні завдання, сприяти нашим жителям району у вирішенні складних життєвих ситуацій. З нагоди професійного свята бажаю всім вам творчої наснаги, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Нехай здійснюються всі ваші плани та задуми як на професійному, так і на життєвому шляху. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров`я, щастя, добробуту, миру, злагоди та любові. Зі святом!

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги. Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості. Тож удень вашого професійного свята подякуємо вам за високий професіоналізм, а також терпіння в досягненні мети, адже ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. І результатами вашої праці вже варто пишатися. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки, і ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість. Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя! Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою. А кожен ваш день буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, душевним спокоєм і простим щастям!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Щиро вітаю вас з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток нашого краю, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та шанобливе ставлення до людей – це незрівнянний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що ви зробили для своїх нащадків. Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, довгих і щасливих років життя, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Нехай всі проблеми та незгоди обходять вас стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Шановні бібліотекарі! У день вашого професійного свята, дозвольте мені привітати вас та побажати міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, а також вдосконалення професійних якостей. Не секрет, що професія бібліотекаря у соціальному плані надзвичайно важлива. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток. Тож дозвольте ще раз поздоровити вас з цим святом і побажати щастя та впевненості у власних силах.

Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові. Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Вітаю вас з професійним святом – Днем дошкілля! Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний періоду житті кожної дитини. Саме в цьому віці формуєтьсяособистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і оберігатисвою Батьківщину. Професія вихователя вимагає глибокої самовідданості, величезного терпіння і любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшомужитті. Я щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Я впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий! Прийміть щирі вітання з професійним святом, ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям! Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Шановні фармацевти ! Щорічно осінь дарує професійне свято українській спільноті провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних виробництв, які спільно з фахівцями-медиками покликані піклуватися про здоров’я наших жителів. Саме завдяки вашій наполегливій праці та професіоналізму вдається підтримати здоров’я мешканцям району. Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові допомогти хворому та не залишаєте поза увагою жодної людини. Завдяки вашому ентузіазму, професійній майстерності та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні. Тож у цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Нехай цей день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

Шановні працівники лісового господарства! Традиційно в третю неділю вересня ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників лісу. Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Переконаний, що ваш професійний обов’язок та наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню рідної держави. Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом, нехай добробут та щастя наповнять ваші родини, міцного вам здоров’я, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто потребує невідкладної допомоги. На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам, шановні рятівники Кельменеччини, міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичу вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту! Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті людини, адже школа спорту культивує життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Дорогі жителі району! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог. Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого району. Адже в здоровому тілі здоровий дух, а спорт – це мистецтво бути здоровим, мистецтво, без якого не може бути сильних людей.

Шановні підприємці району! Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем підприємця! Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – нелегка праця. Ви взяли на себе відповідальність не лише за добробут своїх родин, а й наповнення районного бюджету длязабезпечення видатків на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я, створення нових робочих місць, та для цього вносите свій вагомий внесок у добрі справи. У переддень вашого професійного свята звертаюсь до вас зі словами щирих вітань та зичу, щоб започаткована вами справа була успішною. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, фінансової стабільності, вірних друзів, надійних партнерів та нових здобутків у підприємницькій діяльності!