Шановні працівники закладів дошкільної освіти! Вітаю вас з професійним святом – Днем дошкілля! Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний періоду житті кожної дитини. Саме в цьому віці формуєтьсяособистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і оберігатисвою Батьківщину. Професія вихователя вимагає глибокої самовідданості, величезного терпіння і любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшомужитті. Я щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Я впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий! Прийміть щирі вітання з професійним святом, ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям! Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Шановні фармацевти ! Щорічно осінь дарує професійне свято українській спільноті провізорів, фармацевтів, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних виробництв, які спільно з фахівцями-медиками покликані піклуватися про здоров’я наших жителів. Саме завдяки вашій наполегливій праці та професіоналізму вдається підтримати здоров’я мешканцям району. Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові допомогти хворому та не залишаєте поза увагою жодної людини. Завдяки вашому ентузіазму, професійній майстерності та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні. Тож у цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Нехай цей день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

Шановні працівники лісового господарства! Традиційно в третю неділю вересня ви відзначаєте своє професійне свято – День працівників лісу. Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. Переконаний, що ваш професійний обов’язок та наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню рідної держави. Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом, нехай добробут та щастя наповнять ваші родини, міцного вам здоров’я, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника! Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Вони цілодобово підтримують постійну готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто потребує невідкладної допомоги. На вас покладена надзвичайно почесна місія — охороняти безпеку та спокій мешканців нашого району. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа - це врятовані людські життя. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам, шановні рятівники Кельменеччини, міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичу вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту! Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті людини, адже школа спорту культивує життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Дорогі жителі району! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог. Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого району. Адже в здоровому тілі здоровий дух, а спорт – це мистецтво бути здоровим, мистецтво, без якого не може бути сильних людей.

Шановні підприємці району! Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом – Днем підприємця! Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – нелегка праця. Ви взяли на себе відповідальність не лише за добробут своїх родин, а й наповнення районного бюджету длязабезпечення видатків на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я, створення нових робочих місць, та для цього вносите свій вагомий внесок у добрі справи. У переддень вашого професійного свята звертаюсь до вас зі словами щирих вітань та зичу, щоб започаткована вами справа була успішною. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, фінансової стабільності, вірних друзів, надійних партнерів та нових здобутків у підприємницькій діяльності!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і як правило нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день завжди хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою в завтрашній день. Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання. Усім бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Не втрачайте оптимізм навіть, якщо необхідно буде навчатись дистанційно. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття. Опановуйте з натхненням разом з дітьми нові методи навчання. Успіху вамв усіх начинаннях. З новим навчальним роком!

Шановні жителі Кельменецького району! Щиро вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України, а також Днем Державного Прапора України! Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапор є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України і з півночі до півдня. Нехай ці свята наповнять ваші серця гордістю за нашу державу, вселять надію на краще майбутнє, додадуть сили і наснаги у досягненні великої мети – розквіту нашої Батьківщини. Від себе особисто та від усього депутатського корпусу районної ради зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, невичерпного оптимізму, любові та добробуту в кожній домівці! Зі святом вас! З Днем Незалежності України!

Шановні жителі Кельменеччини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 1032-ї річниці від Дня хрещення Київської Русі! Це благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Це символічне свято є днем нашої вищої національної єдності. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога. Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі. Сьогодні, як ніколи, нам потрібен мир та єдність. І саме князь Володимир своїм життям і діяльністю вказує нам на приклад взаєморозуміння та злагоди, послідовності та цілеспрямованості. Тож у цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру й злагоди, та закликаю об’єднатися у щирій молитві заради мирного утвердження незалежності і самостійності України .

Шановні працівники торгівлі! Прийміть щирі вітання з професійним святом! З нагоди професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку, стабільності й добробуту, ділової ініціативи та вагомих професійних здобутків! Хай успіх та щастя будуть вашими супутниками. Стабільності і впевненості у завтрашньому дні, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари. Хай у Ваших домівках завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю. Бажаю вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму,мирного неба, енергії та наснаги у досягненні намічених планів та задумів. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Прийміть найщиріші вітання з особливим святом - Днем українських миротворців! На різних континентах мирні мешканці знають та пам’ятають про доблесть та миролюбність, професіоналізм та мужність українських миротворців.У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок, а ваші високі професійні та моральні якості, бойовий досвід завжди нехай надійно служать ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей! Слава Україні та її Героям!

Шановні працівники природно-заповідної справи! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом. Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи. Впевнений, що завдяки вашій праці, досвіду, розумінню, ініціативності та творчості наш район й надалі славитиметься своїми природними багатствами. У цей святковий день бажаю вам натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

Шановні працівники Національної поліції України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Висловлюю всім щиру вдячність за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть постійними супутниками у вашому житті. Від щирого серця зичу всім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, добра та злагоди, мирного неба, а також нових звершеньу нелегкій але такій потрібній людям службі!

Шановні архітектори району! Вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України! Ваша праця є надзвичайно відповідальною та необхідною суспільству. Саме від вас залежить сучасний вигляд населених пунктів, створення повноцінного середовища життєдіяльності людей, збереження і примноження історико-культурних цінностей. У цей день хочу побажати вам міцного здоров’я, яскравих задумів і творчої наснаги для їх реалізації, сміливих проектів та бездоганного їх втілення, гідного визнання вашого мистецтва! Творчих вам успіхів!

Шановна молодь Кельменецького району! Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай і цьогоріч цей день стане для вас світлою сторінкою життя! Адже саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, задля того, щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських країн світу. Успіхів вам у всіх ваших справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Шановні жителі району! Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави – Днем Конституції України! Основний український закон – головний оберіг державності та демократії, гарантія незалежності та соборності України. Тож, сподіваюся на те, що це свято об’єднає усіх у бажанні змінити наше життя на краще, у проявах відповідальності за все, що нас оточує, у самовідданій праці, у самореалізації задля розквіту Кельменеччини та усієї України. Дорогі краяни, бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай всі ваші плани та задуми здійснюються. Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і мудрість будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Шановні державні службовці району! Дозвольте привітати вас з Днем державної служби. Щиро бажаю вам витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі.Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

День батька у нашій країні офіційно святкувати почали зовсім нещодавно – з минулого 2019 року. Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Батько вносить гармонію і розміреність в сімейне життя, мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю. Бути хорошим батьком – відповідальна місія в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для доньки, навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може лише тато. Тож в цей Всенародний День Батька в Україні вітаю усіх українських татусів та бажаю їм бути, мужніми і сильними, мудрими та щирими, добрими й надійними, щоб ваші діти зростали у гармонійних сім’ях й мали гідний батьківський приклад для подальшого наслідування в житті!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники системи охорони здоров’я Кельменеччини! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Здоров’я – це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я сотні наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.