Шановні працівники видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Праця поліграфіста, видавця, книгорозповсюджувача дозволяє реалізувати творчий потенціал вчених, письменників, журналістів, задовольнити духовні потреби читача. Ваша справа — дуже захоплююча та творча сфера діяльності. Завдяки Вашому непересічному таланту й вмінню донести до читача друковане слово наша країна може пишатися неоціненним духовним надбанням предків та сучасним поколінням громадян, які цінують знання і культуру. Бажаю вам залишатися патріотами своєї справи! Нехай не згасають творча енергія, натхнення та бадьорість духу. Міцного здоров’я, щастя та добробуту вам і вашим родинам!

Шановні працівники банківських установ! Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом. Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально - економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави і є невід’ємною її частиною. Невичерпна енергія і працездатність, чесність і компетентність, висока культура і організованість у роботі, цілеспрямованість і наполегливість усіх працівників банківських установ стали запорукою професійного успіху та заслуженої довіри клієнтів у непростий для фінансової системи країни час. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, результативної праці та наснаги, миру та злагоди ! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!

Щороку в другу неділю травня в Україні вшановують День матері. День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, прощає, завжди пожаліє і буде любити незважаючи ні на що. Завдяки матері людство має майбутнє! Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі, мужні та непереборні наші мами. Дорогі й улюблені матері! Вітаємо вас зі святом! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви ніколи не скупі на ласку, доброту і ніжність! Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку. Спасибі вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом добра і милосердя. Бажаю не знати труднощів, поразок та невдач, бажаю за будь-якої погоди та в будь-який день залишатися найкращою мамою з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їх перемоги. Низько вклоняємось вам, матері, за ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Нехай всі матері України та їх діти будуть щасливими. Миру всім і злагоди.

Шановні Кельменчани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Воскресіння Христового! Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри - над безнадією.З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята.Ми просимо миру та єдності для рідної землі, сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу, Божої благодаті для кожної української родини. Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди, повернути мир та спокій на українську землю. У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю вамрадості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Голова Кельменецької районної ради В.Ілаш

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Україна - унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства - Національна гвардія України. У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави. Дякуємо за вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові! Бажаю всім вам та вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні. Зі святом вас, дорогі Нацгвардійці!

Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Прийміть вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. Переконаний, що ви і надалі з честю виконуватимете покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму. Від чистого серця бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі!

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства, сфери побутового обслуговування населення! Прийміть щиросердні вітання з нагоди вашого професійного свята! Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи, оперативність – запорука успішного розвитку економіки району. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь працює безперебійно, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців. Упевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів. Хочу побажати Вам невпинного пошуку нового для покращення комунального та побутового обслуговування населення, професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого району.

Сьогодні, слова шани і подяки адресуються тисячам податківцям і митникам, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність. Своєю повсякденною кропіткою працею вони сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку держави, налагодження торговельних зв'язків з іншими країнами, відкриття нових транспортних коридорів. Шановні працівники податкової та митної справи, щиросердечно бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, ще більшої наполегливості і безкомпромісності принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, злагоди і добробуту – в родинах.

День українського добровольця— свято, що відзначається в Україні 14 березня. Саме в цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості було установлено День українського добровольця. Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці! Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора. Ваш подвиг назавжди буде вписаний у сторінки історії як взірець патріотизму для кожної чесної людини. Дякую Вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності Батьківщини, і країна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди! Щиро бажаю вам миру, здоров’я, благополуччя та злагоди вашим родинам. Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Низько вклоняємось вам за натхненну працю у всіх сферах нашого суспільного життя, за родинний затишок, який ви збагачуєте своєю жіночою ніжністю, теплотою і ласкою, за вашу безмежну людську щирість і доброту. Нехай сьогодні лагідне весняне сонечко, зігріє своїми ніжними променями, прекрасні і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом, а теплі посмішки і люблячі очі всіх близьких і рідних людей радують серце. Нехай щастя, удача і любов ідуть поруч все довге, і світле життя. Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні! Будьте щасливі і відкриті для нових, прекрасних горизонтів! Родинного достатку, творчого натхнення, успіхів і звершень у всіх ваших благородних справах!

Дорогі земляки! Український народ 22 січня щорічно відзначає День Соборності України. Цей день, особливо в період, коли наші захисники зі зброєю відстоюють суверенітет держави, нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а відтак і те , що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Чи не символічно, що саме по завершенню величних церковних свят, традиційних для нашого народу, 99 років тому відбулась віковічна подія – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу всім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення! Хай воля та завзяття згуртовують нас для здійснення всіх планів та задумів – процвітання соборної незалежної могутньої європейської України, надійної запоруки щасливого життя її народу! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа. Миру вам і Божої Благодаті!

Дорогі земляки. Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та світлим Святом Різдва Христового! З наближенням улюблених зимових свят серце переповнюється приємним теплом. Цим теплом хочеться поділитись з друзями, зігріти ним близьких. Щире дружнє слово, душевна зустріч, теплі обійми – найкращий подарунок в такі дні, найцінніше, що є у святі. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Ми зустрічаємо 2018 рік з надією на кращі часи, з вірою у щасливе майбутнє. Сподіваємось, що Новий рік буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Тож нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай чарівні новорічні дзвони і різдвяні колядки наповнять Вашу оселю сміхом і радістю, принесуть усім мир, добро і злагоду. Нехай кожен день Нового року додає Вам нові сили, натхнення та оптимізм, повниться цікавими справами, надихає на нові звершення, приносить щастя йблагодать. Благополуччя Вам, міцного здоров’я, щедрої долі, довгих літ життя! З Новим Роком та Різдвом Христовим! Віктор Ілаш, голова районної ради

Шановні працівники архівних установ! Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу. Архіви – невід'ємний інститут будь-якої держави, який зберігає історичну пам'ять нації, є запорукою її самоусвідомлення та розвитку. Діяльність працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття. Переконаний, що професіоналізм архівістів, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу. Тож нехай у ці зимові передноворічні дні ваші серця сповняться оптимізмом, натхненням на здійснення планів і задумів, вірою в день прийдешній. Бажаю вам здоров’я, родинного тепла, благополуччя, святкового настрою і нових трудових звершень на благо і добробут нашої країни.

Шановні працівники енергетичної галузі! Щиро вітаю вас з професійним святом! День енергетика – це один із найсвітліших в прямому сенсі слова свят у році. Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність всіх інших галузей економіки і комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей. День енергетика – це свято людей, хто присвятив своє життя створенню і обслуговуванню енергетичного комплексу країни, для кого слова «тепло» і «світло» це ціла епоха. Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. З нагоди професійного свята бажаю вам нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави! Зичу великого людського щастя, добра і достатку вам і вашим родинам!

Щороку 19 грудня своє професійне свято відзначають адвокати. З цього приводу служителі правозахисної інституції традиційно отримують привітання не тільки від колег, але і від представників влади. Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Саме від професії адвоката залежать інколи долі багатьох людей, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей. Адвокатура завжди має бути показником гуманності, демократії і прогресу, а її представники своїм авторитетом повинні впливати на формування рівня правової культури в державі. Тож з нагоди цього свята дозвольте побажати вам, лицарі права, мужності, мудрості, витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і непохитності, щастя, здоров’я, родинного тепла та благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі забезпечення правопорядку в незалежній Україні. Нехай здійсняться найзаповітніші ваші мрії. Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода!

Шановні працівники державної виконавчої служби, від усього серця та щиро вітаю з Вашим професійним святом днем працівника Державної виконавчої служби, яке відзначається щорічно 17 грудня. Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян. Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби цілковито усвідомлюють відповідальність, що за професійною складовою на них покладена, тому й надалі гідно служитимуть інтересам України та її громадян. Бажаю Вам і Вашим родинам щастя, міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, добробуту та успіху.

Шановні судді та працівники судових установ України! Щорічно 15 грудня Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть мої вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень! Щодня до суду звертаються тисячі громадян, які потребують ефективного захисту своїх прав та інтересів. І саме суд є тим органом, що забезпечує гарантії такого захисту. На суддів і працівників апарату покладається величезна відповідальність за організацію належного доступу до правосуддя і, власне, функціонування суду. Вірю, що високий професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, мудрість та відповідальність за долю кожної людини завжди будуть незаперечними заповідями вашої роботи. Тож нехай виваженість у прийнятті рішень, а також людяність і толерантність, будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, а кожен наступний день повниться плідним змістом і наближає Вас до високої мети — утвердження верховенства права та справедливості в нашій державі через незалежний і справедливий суд. Щиро зичу Вам і Вашим родинам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України. Зі святом Вас!

7 грудня - День місцевого самоврядування " Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування, самоврядування - без конституційності, конституційності - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу." Клінтон Россистор -американський політолог На міжнародному рівні основні принципи місцевого самоврядування визначають Європейська хартія місцевого самоврядування (1985 рік) та Всесвітня Декларація місцевого самоврядування (1985 рік). Отож Європейська хартія місцевого самоврядування встановлює, що “Місцеве самоврядування означає право і спроможність органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання та управління суттєвою часткою публічних справ, під власну відповідальність, в інтересах місцевого населення.” Іншими словами місцеве самоврядування– це коли мешканці в містах, селах, селищах самі господарюють у себе вдома. Люди обирають місцеві ради та їх голів. Їх і вповноважують вирішувати більшість важливих питань.Органи місцевого самоврядування повинні відповідати за шкільну і дошкільну освіту, охорону здоров’я первинного рівня (поліклініки, ФАПи), заклади культури, благоустрій – освітлення вулиць, стан доріг, прибирання, громадський порядок і багато інших, важливих повсякденних питань.Для того аби право керувати своїм життям стало реальним для простих громадян, вся система місцевого самоврядування має бути побудована знизу вгору, а не спущена згори «вищою милістю» держчиновників. Усім нам хочеться, щоб наших дітей навчали гідні вчителі, а в лікарні працювали кваліфіковані лікарі. Щоб у школі й лікарні не протікали дахи і було в наявності все необхідне обладнання. Аби будинки та дороги були відремонтовані. Тому органи самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв'язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови – дотримання принципів реального народовладдя, тобто – при спільній, ефективній роботі влади і громади. У взаємодії сила і районного депутатського корпусу! День місцевого самоврядування це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Хотілося б від усього серця побажати усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Кельменеччини та України. Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші селища, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу. Щастя усім кельменчанам, добробуту, всіляких земних гараздів! Голова Кельменецької районної ради Віктор Ілаш

Шановні працівники Збройних Сил України таветерани військової служби! Щиро вітаю вас ізпрофесійним святом— Днем Збройних Сил України! Це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою, а також це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України. Уцей святковий день бажаю всім вам тавашим сім’ям доброго здоров’я, миру ізлагоди, нових значних звершень усправі служіння Українському народові!

Сьогодні, 5 грудня в більшості країн світу відзначають Всесвітній день волонтера, слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми. У час, коли наша країна перебуває у складній ситуації саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та прагнення допомогти сотень тисяч українців, адже єднання - це запорука успіху. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни. Сердечно вдячний всім членам волонтерських рухів та організацій за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Ви є взірцем для майбутніх поколінь. Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!