Дорогі захисники нашої країни! Щировас вітаюзі святом! 14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом. У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої держави, які захищають територіальну цілісність країни. Ситуація в нашій країні зараз залишається неспокійною. Але боротьба за перемогу стала всенародним рухом, справою кожного жителя України. Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу. Нехай це свято стане ще однією сходинкою у вихованні молоді, яка обирає за професією військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та за її межами, стане взірцем реального патріотизму для кожної чесної людини, наочним свідченням єдності усіх поколінь нашого народу.

Шановні друзі! Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем юриста! Бути юристом почесно і відповідально. На людей цієї професії покладено місію не словом а ділом стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян. Саме від Вашого професіоналізму та інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави. Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя та удачі, життєвої наснаги і нових здобутків у професійній та громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Днем вчителя! Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим і незабутнім. У пам’яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, даєте нам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла. Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, за ваш ентузіазм, за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Шановні освітяни, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління! Від щирого серця вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку. Саме сьогодні, 1 жовтня – в нашій державі відзначається День добра і пошани до людей старшого покоління. Це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими до найповажнішої частини суспільства, а і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури. Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших. Не випадково піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого району та держави. Тож прийміть слова вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Висловлюю щиру повагу вам, шановні наші ветерани, за патріотичне виховання молоді, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та Кельменеччини. Доброго вам здоров’я, вічної молодості душі та тепла від рідних! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Ще з давніх здавен бібліотека була храмом знань, де зберігаються безцінні духовні скарби, які живлять могутнє коріння народу вічними інтелектуальними та культурними цінностями, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Сьогодні наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек, нехай у вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового та раніше невідомого, жага до знань та сили розуму! Бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у просвітницькій справі.

Шановнівихователіівсіспівробітникидитячихсадків! Щиро вітаювас із Всеукраїнським днем дошкілля!Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить їхнє майбутнє. Висловлюювелику вдячність за вашу невтомну працю, за талант, покликання сіяти мудрість, доброту, знання та любов до дітей. Бажаю всім міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, родинного благополуччя, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам у роботі з дітьми, а життя буде сповнене енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

Шановні фармацевти ! Сердечно вітаю вас із професійним святом ! Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Мало хто з пацієнтів, які звертаються в аптеку, уявляють собі, скільки терпіння, добра і професійної майстерності потребує від вас ця робота. Ви несете високу відповідальність за здоров’я нації. Нехай ваша плідна праця і в подальшому збагачується досвідом та приносить полегшення і радість людям, яким потрібна ваша допомога!Бажаю вам невичерпності сил і завзяття, здоров’я та благополуччя, добра й злагоди, нових трудових досягнень, оптимізму та віри в майбутнє! Нехай вдячність та шана людей і надалі надихають вас на подальші успіхи та професійні здобутки.

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Кельменеччини з професійним святом - Днем рятівника! 17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності. Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. З нагоди професійного свята бажаю кожному з вас міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, успіхів у вашій нелегкій службі, поваги від людей і якомога менше тривожних викликів. В час, коли ви бережете людські життя, нехай вас оберігає Господь Бог від усіх негараздів.

Шановні працівники та ветеранилісового господарства! Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу! Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство повинно служити усім українцям. Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки їх невтомній і самовідданій роботі вдається зберігати і відтворювати лісові багатства. У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники Кельменецького району! Сердечно вітаю Васіз Днем фізичної культури та спорту. Традиційно у другу суботу вереснявідзначається Ваше професійне свято – День фізичної культури і спорту. Це свято людей, які не шкодуючи фізичних зусиль, енергії, виховують та навчають молодь умінню бути здоровими та сильними, швидкими та витривалими. Фізична культура важлива складова частина загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Вітаючи всіх зі святом, бажаю нових спортивних здобутків нашим спортсменам, наставникам творчої енергії, міцного здоров'я, працівникам галузі фізичної культури і спорту сімейного благополуччя, успіхів, дружнього плеча, командного духу, вишуканості та наполегливості в повсякденному житті. Нехай сумлінна праця кожного з Вас служить прикладом формування здорової нації, духовного піднесення українців, непохитної віри в успіх України.

Дорогі жителі району! Від імені Кельменецької районної ради і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Нехай саме з цьогорічного Дня Незалежності почнеться справжнє відродження заможної та щасливої України, в якій житимуть щасливі та радісні люди, в якій діти не знатимуть горя, а літні люди будуть насолоджуватися життям. Тож єднаймося заради змін на краще. Тільки разом ми зможемо здійснити наші мрії та зробити нашу країну кращою та щасливішою. Святкуючи разом з вами, від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє нашої держави. Зі святом Незалежності України!

Шановні працівники торгівлі! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Торгівля – одна з найпопулярніших сфер економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби громадян. За останні роки торгівельна мережа нашого району стала сучаснішою і ближчою до потреб населення, значно поліпшилась культура обслуговування. Велика заслуга в цьому працівників торгівлі. Від вашої майстерності, уваги та організованої роботи закладів торгівлі залежить настрій і самопочуття людей. Сподіваюсь на те, що незважаючи на нелегкий час для економіки нашої держави, ваша праця невпинно вестиме нас до розквіту та благополуччя. Бажаю, шановні працівники торгівлі, всім міцного здоров’я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари.

Дорогі Кельменчани та жителі району! Сердечно вітаю Вас із світлим Днем хрещення Київської Русі! Це благословенне свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало саме Хрещення Київської Русі. Як свідчить багатовікова історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невичерпний духовний і культурний потенціал християнства дає нам благодатні сили для творення добра, примноження любові та подолання негараздів. Сьогодні це свято об’єднує нас навколо справжньої духовності та сповнює вірою, надією та любов’ю до ближніх. Я вірю, що такі щирі прагнення згуртують всіх нас у спільній справі – розбудові нової європейської держави, розвитку сильної України. У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання.

Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята. Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі будь-яку галузь, де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якого суб’єкта господарювання. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансами, своєчасність податкових платежів, без Вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки регіону та держави загалом. З нагоди свята прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю та вірність професійному обов’язку. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, економічної стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай мудрими будуть Ваші дії, праця приносить Вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

Шановні миротворці! Дорогі ветерани-учасники миротворчих операцій! Сьогодні, 15 липня, в країні відзначається День українських миротворців, який було встановлено у 2013 році хочаучасть у миротворчих операціях Україна почала приймати ще з 1992 року. Ця дата покликана привернути увагу та віддати належне самопожертві і самовідданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Миротворці завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує. З глибокою вдячністю жителі багатьох континентів пам’ятають сміливість, мужність та професіоналізм наших українських миротворців. Впевнений, що солдати та офіцери миротворчих сил і надалі будуть з честю виконувати свій обов’язок тагідно виходити зі складних життєвих ібойових ситуацій. І сьогодні, в цей особливий день, щиро вітаю всіх миротворців та ветеранів миротворчих підрозділів. Бажаю всім щастя, міцного здоров’я, оптимізму, успіхів у службі. Завжди високо несіть звання українського воїна задля миру, безпеки та стабільності у світі. Вшановую пам’ять загиблих, які віддали свої життя для справи миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу! Слава воїнам – миротворцям! Слава Україні!

Шановні працівники природно-заповідної справи! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Це свято небайдужих людей, які прагнуть зберегти природу і для яких її збереження стає справою життя. Охороняючи рідкісні рослини, ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну. Я глибоко переконаний, що завдяки вашому високому професіоналізму, невтомним рукам, досвіду, доброті та дбайливому ставленню до природи не одне покоління наших нащадків зможе доторкнутись до чарівного світу гармонії і довершеності природи. У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і душевної гармонії. Нехай доля допомагає вам у благородній справі збереження природи нашого краю.

Шановні працівники Національної поліції України! Щиро вітаю вас із професійним святом. Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.На вас покладено відповідальне, благородне завдання - захищати життя, здоров'я людей, їхні права і свободи, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань. Ви, дні і ночі знаходячись на бойовому посту, ведете боротьбу із злочинністю, охороняєте громадський порядок. У цей святковий день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаюмужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя! Зі святом вас, шановні працівники поліції! Миру, добра, злагоди вам і вашим родинам!

Шановна молодь Кельменеччини! Щорічно в останню неділю червня в державі відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Молодість – це, коли весь величезний, неймовірний світ у твоїх руках, багато можливостей і сил. Це, коли багато мрій і часу для їх здійснення. Дивлячись на вас, можна бути впевненими, що ви зможете вести за собою нашу країну, піднімати її на небачені висоти. Вам все під силу і нові відкриття, і зміцнення старих основ. Ми радіємо вашим успіхам і перемогам, ми готові підтримати ваші будь-які починання і зусилля. Адже ми не тільки сподіваємося на вас, але і пишаємося вами. Сьогодні, у складні часи змін, в яких опинилося ваше покоління, особливо хочеться побажати кожному зберегти в душі те, що є основною рушійною силою молодості, – віру. Ту віру, яка близька до афери, яка здатна за мить оновити людину та перетворити мрію у дійсність. Тож рухайтеся сміливо, без сумнівів і зволікань прямо до своєї найбільшої, найзаповітнішої мрії! Вітаю з Днем молоді, бажаю бути завжди на хвилі юних мрій і яскравих надій. Нехай життя таїть удачу і радість в кожному дні, нехай відкриваються все нові дороги до щастя і успіху, нехай перспективним і світлим буде майбутнє для вас.

Дорогі земляки! Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. І хоча Конституція України 1996 року потребує осучаснення, саме вона дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Переконаний, що основні демократичні засади, які закріплені в Конституції, будуть реаліями нашого сьогодення, а мир і злагода будуть сприяти подальшій розбудові правової держави. Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Держави – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом Вас!

Шановні колеги - державні службовці! Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Бажаю щоб Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служили на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку нашого краю, розв’язанню повсякденних проблем українців. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.