21 грудня відбулось ІІ пленарне засідання І сесії Кельменецької селищної ради VIIІ скликання, у якому взяв участь новообраний голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК.

Голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК привітав новообраний склад керівництва Кельменецької селищної ради від усього депутатського корпусу Дністровської районної ради, побажав їм плідної та дружної роботи незалежно від політичних поглядів та у своїй роботі керуватися виключно інтересами жителів Кельменеччини і діяти в межах чинного законодавства на їх благо.

Так за результатами таємного голосування було обрано секретаря Кельменецької селищної ради VIIІ скликання. Ним став голова районної державної адміністрації – депутат від політичної партії «Слуга народу» Богдан ОЛІЙНИК, затвердили депутати і заступників голови селищної ради – Володимира ШЕНЧУКОВСЬКОГО та Станіслава ГРУБОГО, а також керуючого справами виконавчого комітету Кельменецької селищної ради – Людмилу РАРЕНКО.

Під час розгляду питання порядку денного «Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл та селища району що перебувають в управлінні Кельменецької районної ради у комунальну власність Кельменецької селищної ради» голова Дністровської районної ради Олександр ЯНЧАК звернувся до присутніх депутатів із проханням прийняти у комунальну власність Кельменецькій селищній раді КУ «Редакція Кельменецького районного радіомовлення».

Зокрема він відмітив: «Наразі виходячи з чинного законодавства виникла проблема із фінансуванням з 01 січня 2021 року вищевказаної комунальної установи, оскільки кошти на її утримання раніше виділялися із районного бюджету, а в бюджеті на 2021 рік відсутні ресурси для фінансування та утримання цієї установи. Тому я сподіваюся, що депутати новообраної Кельменецької селищної ради перш за все піклуватимуться про пенсіонерів та інших соціально вразливих верств населення».

Однак депутати Кельменецької селищної ради прийняли рішення про необхідність вивчити детальніше дане питання та винести його на розгляд наступної сесії ради.

DSC 0149

DSC 0207

DSC 0153

 

 

 

IMG 9c740171d06d707d441075cd52e7a261 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda