Сьогодні на першому пленарному засіданні сесії новообраної Чернівецької обласної ради 64 новообрані депутати - представники від 8 організацій політичних партій, винесли на розгляд питання обрання голови Чернівецької обласної ради. На голосування було винесено кандидатури Олексія Бойка, обраного депутатом обласної ради від Чернівецької обласної партійної організації Аграрної партії України, та Володимира Жаровського, обраного від Чернівецької партійної організації політичної партії «Слуга народу».

За результатами таємного голосування, головою Чернівецької обласної ради VIII скликання обрано Бойка Олексія Сергійовича. Його кандидатуру підтримали 35 депутатів обласної ради - з 63 присутніх обранців.

Олексій Бойко, 1982 року народження, житель села Гвіздівці, Сокирянського району. Має вищі освіти за спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Державне управління». Загальний стаж трудової діяльності – понад 20 років. 15 років Олексій Сергійович працює в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. До обрання головою Чернівецької обласної ради, обіймав посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

Вітаємо голову Чернівецької обласної ради! Бажаємо спокійної роботи і міцного здоров’я! Мудрості та виваженості! Плідної праці та нових звершень!

 

 

IMG 9c740171d06d707d441075cd52e7a261 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda