Сьогодні, 24 травня 2019 року, заступник голови районної ради Анатолій Горобець взяв участь у визначній для району події, а особливо для села Комарів – відкритті новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.                                              

     На урочистому відкритті також були присутні в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, народний депутат України Максим Бурбак, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць, в.о.директора Департамену капітального будівництва та дорожнього господарства обласної державної адміністрації Олександр Пуршага, голова районної державної адміністрації Віталій Швець та директор комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради Дмитро Дмитрук, директор ТОВ «Трейдербуд» Петро Хрущ, Комарівський сільський голова Леонід Варварюк, керівники установ та організацій району, жителі села.

     Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного та районного бюджетів. На умовах співфінансування з районного бюджету виділено 878,2 тис.грн. (у 2018 році - 71,1 тис.грн., з початку 2019 року – 807,1 тис.грн.).

    Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Комарів, Майорка та Дністрівка, а це 2290 чол, з яких 1823 дорослих та 467 дітей.

    В амбулаторії буде встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань. Окрім того, вже закуплено службовий автомобіль для невідкладної допомоги.

    Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати в нашому районі, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата.

    У своїх виступах обласне курівництво і керівники району привітали жителів з визначною подією, побажали усім міцного здоров’я, щастя, наснаги та успіхів в житті, щоденній праці на благо їхніх родин, громади та України. Наголосили також на тому, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.

P1030480

P1030481

P1030484

P1030486

P1030487

P1030488

P1030492

P1030494

P1030499

P1030501

P1030535

P1030540

P1030543

P1030547

P1030567

P1030579

P1030587

P1030591

P1030609

P1030615

P1030622

P1030626

P1030632

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  • 20 червня, у Києві, відбудеться брифінг на тему «Місцеві вибори на новій територіальній основі: реально чи ні?». На заході говоритимуть про головні виклики реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади на найближчу перспективу. Головне питання: скільки районів буде після реформи, та які повноваження матиме районна влада. Організатори брифінгу – Українська асоціація районних та обласних рад. Так, відповідно до урядового Плану, вже найближчим часом має бути сформована нова мапа субрегіонального рівня України. Якщо сьогодні діє 490 районів, то після реформи їх стане близька 100. Відповідно й зменшиться кількість рад та адміністрацій, але збільшиться територіальне осягнення влади. Втім, як зазначають експерти Асоціації, укрупнення цієї ланки адмінтерустрою та відповідних публічних органів, не означає їхньої спроможності. У першу чергу, поряд з моделюванням нових районів треба здійснювати й перерозподіл та розмежування владних повноважень на місцях, надаючи перевагу якраз радам. Водночас, не дивлячись, на зрозумілість окресленої проблематики, є великі перестороги, чи встигне завершитись цей процес до жовтня 2020 року, коли мають бути вибори самоврядування. У разі негативного варіанту розвитку подій, Україна ще на додаткових 5-ть років затягне адміністративно-територіальну реформу. Як наслідок — дублювання повноважень, нераціональне використання бюджетних коштів на утримання районних рад та адміністрацій, а також низька якість надання публічних послуг. Як зазначають експерти Асоціації, на сьогодні є розуміння та механізми як впровадити реформу вчасно. Така візія сформована завдяки набутому досвіду з моделювання спроможних районів у чотирьох областях України. Тож мають бажання й надалі впроваджувати залучившись підтримкою Мінрегіону та Програми Ради Європи «Децентралізація  і реформа місцевого самоврядування  в Україні». Початок брифінгу – 14:00. Адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 10 поверх, центральний офіс Української асоціації районних та обласних рад. Спікери: Віктор Овчарук, Віце-президент Асоціації, Голова Тернопільської обласної ради. Тема: Моделювання спроможних районів – реальне завдання до 2020 року. В’ячеслав Негода, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Тема: Про основні перспективи реалізації реформи децентралізації. Даніель Попеску, Керівник Департаменту демократичного врядування Ради Європи. Тема: Підтримка Радою Європи подальших процесів реформи децентралізації в Україні. Початок брифінгу – 14:30. Адреса: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 10 поверх, центральний офіс Української асоціації районних та обласних рад. Акредитація здійснюється до 18.00, 19 червня за телефоном: 044-484-05-19 або на e-mail: uaror@ukr.net Джерело: uaror.org.ua
  • 14 червня, голова районної ради Віктор Ілаш прийняв участь в урочистих заходах з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника, який проходив у залі КНП « Кельменецька районна лікарня». Голова ради подякував медичним працівникам району за їх подвижницьку працю. Побажав усім в першу чергу здоров’я, благополуччя та добробуту. Також Віктор Ілаш наголосив на тому, що районна влада завжди буде робити все можливе для того, аби медицина району була на належному рівні і кожен житель району міг здобути якісну медичну допомогу. Кращих медичних працівників району було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Святкової атмосфери додали працівники районного будинку народної творчості та дозвілля своїми музичними номерами.
  • Сьогодні, 14 червня, голова районної ради Віктор Ілаш прийняв участь в урочистому відкритті змагань з професійної майстерності оперативно-виїзних бригад енергетиків районних  дільниць «Чернівціобленерго». В рамках змагань 12 команд енергетиків мають відпрацювати дії в позаштатних ситуаціях, вдосконалити практичні навички та перевіряти теоретичні знання.

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda