1418 днів і ночей йшли солдати важкими дорогами війни. Кожен день, як рік, кожен рік, як століття. Все витримали - і перемогли. Перемогли тому, що відстоювали право на власне життя у своїй країні.

Невимовно тяжких втрат зазнав і український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила та розтоптала мільйони людських доль. Це була найстрашніша трагедія…

Друга світова війна - вона все далі і далі від нас. Та всі ми пам’ятаємо, що була вона жорстокою та кривавою, що загинула на ній велика кількість людей. Ми знаємо більшість фронтових пісень. Знаємо - ми, а чи будуть знати наші діти?

9 травня з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Кельменцях відбувся урочисто-траурний мітинг. Центральними вулицями селища пройшла хода за участі керівництва району, ветеранів Другої світової війни, учасників АТО та ООС, воїнів-інтернаціоналістів, духовенства, трудових колективів установ та організацій району, учнів Кельменецького ліцею, жителів селища.

В рамках заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника воїнам-односельчанам та Братської могили. Зі словами великої вдячності звернулися керівники району до ветеранів, зазначивши, що ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто віддав своє життя заради миру на землі.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни, які полягли на полях бою, а також пам’ять тих, хто гине сьогодні на Сході нашої країни.

Військовий комісар Кельменецького районного комісаріату Ігор Шевчук вручив учасникам антитерористичної операції відзнаки Президента України  «За участь в антитерористичній операції».

Настоятель Чудо-Михайлівського храму отець В’ячеслав та настоятель храму Ікони Почаївської Лаври отець Олег відслужили  панахиду за всіма,  хто ціною власного життя здобував мир і спокій на землі.

Пізніше відбувся святковий концерт за участі працівників Районного будинку народної творчості та дозвілля, учнів та аматорів сцени. Всі присутні  із захопленням насолоджувалися вокальними та хореографічними номерами.

P1030099

P1030100

P1030109

P1030114

P1030133

P1030161

P1030155

P1030170

P1030177

P1030159

P1030287

P1030225

P1030256

P1030205

P1030197

P1030330

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  •  17 липня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами Пенсійного фонду України”.  Зазначену постанову прийнято з метою реалізації вимог Методики розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 342. Такі критерії розробляються органом державного нагляду (контролю) у віднесеній до його відання сфері, відповідно до вимог законодавства з урахування цієї Методики та даних про настання негативних наслідків провадження господарської діяльності. Джерело: www.kmu.gov.ua
  • Сьогодні, 16 липня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера. За сумлінну працю та з нагоди відзначення в районі Дня бухгалтера України найкращим бухгалтерам району було вручено спільні грамоти районної ради та районної державної адміністрації. Усім присутнім бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, родинного благополуччя,  добра та подальших професійних здобутків і нових трудових звершень!  
  •  Керівники, бухгалтери і економісти закладів екстреної медичної допомоги з усіх областей разом з представниками місцевої влади, МОЗ України і НСЗУ обговорили готовність переходу на нові умови роботи з 2020 року.  З 2020 року гроші підуть за пацієнтами в медзаклади усіх рівнів, зокрема - в центри екстреної медичної допомоги. Національна служба здоров’я України представила головні аспекти, як реалізовуватиметься програма медичних гарантій 2020 для екстреної медичної допомоги.  Наразі медзаклади, що надають екстрену медичну допомогу, змінюють свою організаційну форму - переходять у комунальні некомерційні підприємства.  У статусі комунального некомерційного підприємства медзаклади зможуть укласти угоду з НСЗУ і отримувати кошти за надані пацієнтам послуги, вільно і на власний розсуд розпоряджатися заробленими коштами, зокрема - планувати доходи і витрати, переглядати розмір заробітної плати своїх працівників. Один із найважливіших аспектів такої самостійності - вміння грамотно формувати фінансову політику. Саме тому окремий блок зустрічі був присвячений питанню розробки фінансового плану.  З наступного року по всій країні мають запрацювати оновлені диспетчерські служби. Диспетчери оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику. У рамках Держбюджету на 2019 рік вже виділені кошти на побудову, а також оновлення та модернізацію нових об’єднаних диспетчерських служб. Наразі заклади, що надають екстрену медичну допомогу, мають оперативно провести тендери, щоби процес закупівель закінчився до кінця року. Джерело: http://moz.gov.ua/

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda