Сьогодні, 26 квітня голова районної ради Віктор Ілаш та працівники виконавчого апарату взяли участь у церемонії покладання квітів з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії до пам′ятного знаку ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Вшанувати подвиг людей, які ціною власного життя відвернули смертельну для усього людства ядерну загрозу прийшли також керівники виконавчої влади району, заступник селищного голови, трудові колективи установ та організацій району, громадськість.

Після покладання квітів на невеликому мітингу керівникам району з нагоди відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи було вручено від Громадської організації «Чернівецьке обласне об’єднання «Чорнобильці Буковини» грамоти за активну громадську позицію та підтримку чорнобильців.

Чорнобильська катастрофа – лихо світового масштабу, для якого немає ні відстані, ні кордонів. Аварія на ЧАЕС є наймасштабнішою з усіх техногенних катастроф в історії планети, наслідки якої досі відлунюють в зламаних долях та важких спогадах багатьох тисяч людей. Квітнева трагедія 86-го понівечила долі майже півтори сотні жителів Кельменеччини. На жаль, це не пройшло дарма, тому сьогодні їх все менше і менше.

В ці дні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім  ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Низький уклін і вічна дяка Вам за це.

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  •  17 липня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами Пенсійного фонду України”.  Зазначену постанову прийнято з метою реалізації вимог Методики розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 342. Такі критерії розробляються органом державного нагляду (контролю) у віднесеній до його відання сфері, відповідно до вимог законодавства з урахування цієї Методики та даних про настання негативних наслідків провадження господарської діяльності. Джерело: www.kmu.gov.ua
  • Сьогодні, 16 липня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера. За сумлінну працю та з нагоди відзначення в районі Дня бухгалтера України найкращим бухгалтерам району було вручено спільні грамоти районної ради та районної державної адміністрації. Усім присутнім бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, родинного благополуччя,  добра та подальших професійних здобутків і нових трудових звершень!  
  •  Керівники, бухгалтери і економісти закладів екстреної медичної допомоги з усіх областей разом з представниками місцевої влади, МОЗ України і НСЗУ обговорили готовність переходу на нові умови роботи з 2020 року.  З 2020 року гроші підуть за пацієнтами в медзаклади усіх рівнів, зокрема - в центри екстреної медичної допомоги. Національна служба здоров’я України представила головні аспекти, як реалізовуватиметься програма медичних гарантій 2020 для екстреної медичної допомоги.  Наразі медзаклади, що надають екстрену медичну допомогу, змінюють свою організаційну форму - переходять у комунальні некомерційні підприємства.  У статусі комунального некомерційного підприємства медзаклади зможуть укласти угоду з НСЗУ і отримувати кошти за надані пацієнтам послуги, вільно і на власний розсуд розпоряджатися заробленими коштами, зокрема - планувати доходи і витрати, переглядати розмір заробітної плати своїх працівників. Один із найважливіших аспектів такої самостійності - вміння грамотно формувати фінансову політику. Саме тому окремий блок зустрічі був присвячений питанню розробки фінансового плану.  З наступного року по всій країні мають запрацювати оновлені диспетчерські служби. Диспетчери оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф менше часу витрачатимуть на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику. У рамках Держбюджету на 2019 рік вже виділені кошти на побудову, а також оновлення та модернізацію нових об’єднаних диспетчерських служб. Наразі заклади, що надають екстрену медичну допомогу, мають оперативно провести тендери, щоби процес закупівель закінчився до кінця року. Джерело: http://moz.gov.ua/

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda