Немає слів, щоб висловити почуття болю від непоправної втрати людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя Богдан Прокопович Гура – колишній редактор Кельменецької районної газети «Рідне слово», поет, Почесний громадянин Кельменецького району, член Спілки журналістів України, депутат Кельменецької районної ради трьох скликань.

Богдан Прокопович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не проходив повз проблеми тих, хто поруч.

Він був людиною надзвичайно талановитою, вірші почав писати ще в університеті. Наприкінці 60-років на його твори звернув увагу Володимир Івасюк і запропонував творчу співпрацю. Його пісня « Балада про мальви» стала дуже популярною піснею Софії Ротару.

Свої вірші Богдан Прокопович друкував в районних, обласних, республіканських газетах та журналах. На слова Богдана Гури професійними і самодіяльними композиторами написано такі пісні, як «Верби над Прутом», «Принеси мені мрію» (Я.Вишиваний), «Балада про мальви» (В.Івасюк), «Нас багато по світу», «Товариство моє» (П.Дворський), «Зацвіла білим цвітом любов» (І.Балацький) та інші. Автор поетичних збірок «Осінні яблука» (1994), «Мелодія слова» (2004).

Висловлюємо щирі співчуття рідним покійного, поділяємо їх горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Богдана Прокоповича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях. Вічна Пам'ять!

 

 

IMG 9c740171d06d707d441075cd52e7a261 V

 

Янчак Олександр Миколайович

Голова районної ради

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda