ПРОЕКТ 1

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXIХ сесії  VII скликання

                            

                          

Про звіт про виконання районного

бюджету Кельменецького району

за 1 півріччя 2020 року

      Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про  місцеве  самоврядування в Україні”, враховуючи  висновки  постійних  комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2020 року:

      - по доходах у сумі 108961,3 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 107549,4 тис.грн., по спеціальному фонду – 1411,9 тис.грн.;

-       по видатках у сумі 110819,9 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 105471,8 тис.грн., по спеціальному фонду – 5348,1 тис.грн.( додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити опублікування цього звіту у засобах масової  інформації.

Голова

районної ради                                                                    В.Ілаш

ПРОЕКТ 2

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XХIХ  сесії VII скликання

Про уточнення показників районного

бюджету  Кельменецького району

на 2020 рік (код бюджету

24305200000)

        Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43,  статтею 61 Закону України “Про  місцеве  самоврядування в Україні ”, відповідно до рішення ХХV сесії районної ради VII скликання від  20 грудня 2019 року  №  464.25.1-7/19 “Про районний           бюджет Кельменецького району на 2020 рік (код бюджету 24305200000)”,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити зміни в додатки1, 2, 3, 4 та 5 до рішення ХХV сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2019 року№  464.25.1-7/19 “Про районний бюджет Кельменецького району на 2020 рік (код бюджету 24305200000)” згідно з додатками  1, 2, 3, 4 та 5 до цього рішення відповідно.
  2. Затвердити, видане в міжсесійний період, за погодженням із постійною  комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів спільне розпорядження від 30 липня 2020 року № 37-ср “Про уточнення показників районного бюджету на 2020 рік”.

Голова

районної ради                                                                                      В.Ілаш

ПРОЕКТ 3

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХXІХ  СЕСІЇ  VIІ  СКЛИКАННЯ

                                    

Про    готовність   житлово-комунального

господарства та  соціальної сфери  району

до осінньо-зимового періоду 2020-2021 роки

         Розглянувши   інформацію   про  готовність   житлово-комунального господарства та  соціальної сфери  району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 роки, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  враховуючи висновок постійної комісії з  питань агропромислового  комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та  охорони навколишнього природного  середовища, районна рада 

                                            в и р і ш и л а:

         1. Інформацію   про    готовність   житлово-комунального господарства та  соціальної сфери  району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 роки взяти до відома  (додається).

         2. Відділам освіти та  культури райдержадміністрації, КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної  ради  завершити в повному  обсязі виконання запланованих  заходів  по  підготовці  до  роботи   в  осінньо-зимовий  період 2020-2021 років. 

         3. Рекомендувати селищному, сільським головам:

         - до 01 жовтня 2020 року  розглянути  на розширених нарадах стан  готовності підприємств,  установ та  організацій на  підпорядкованих територіях до  роботи в зимовий  період 2020-2021 років з  метою завершення виконання планових заходів;

         - до 15 жовтня 2020 року  укласти договори  на  використання відповідної спецтехніки для  розчистки місцевих доріг від снігових заметів.

         4. Філії  «Кельменецький  райавтодор»   забезпечити повну готовність спецтехніки для  розчистки доріг від снігових заметів  у  зимовий період  2020-2021 років,  необхідну  кількість паливно-мастильних та протиожеледних матеріалів.

        5. Контроль за  виконанням даного рішення  покласти на  першого  заступника голови районної  державної  адміністрації  та  постійну комісію  районної  ради   з  питань агропромислового  комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та  охорони навколишнього природного  середовища .

Голова районної  ради                                                                     В.Ілаш

ПРОЕКТ 4

ЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХXIX  СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про хід виконання Програми  збереження

та ефективного використання майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища району, що

перебуває на балансі  районної ради, на 2017-2021 роки

       Розглянувши інформацію про хід виконання Програми збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що перебуває на балансі  районної ради, на 2017-2021 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки  постійної комісії з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання Програми збереження та ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що перебуває на балансі  районної ради, на 2017-2021 роки, взяти до відома (додається).

2. Фінансовому управлінню  райдержадміністрації  забезпечити фінансування заходів вказаної Програми та передбачати необхідні кошти при формування або уточненні показників районного бюджету на відповідний рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної власності (Панкевич О.О.).

Голова районної ради                                                                Віктор ІЛАШ

ПРОЕКТ 5

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ сесії VІІ скликання

                                                                                        Про хід виконання Комплексної програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Кельменецькому районі на 2016 - 2020 роки

Розглянувши інформацію начальника відділу культури, молоді та спорту, керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення якісного впровадження молодіжної політики в районі, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім'ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника  відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Чепурняк Н.М. про хід виконання Комплексної програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Кельменецькому районі на 2016-2020 роки (надалі - Програма) взяти до відома (додається).

2. Відповідальним виконавцям вищевказаної Програми забезпечити  реалізацію її заходів, передбачених на поточний рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника районної державної адміністрації та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім'ї, молоді та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                          В.Ілаш

ПРОЕКТ 6

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ CЕСІЇ VII СКЛИКАННЯ 

Про хід виконання районної  програми

«Вчитель» на 2014-2022 роки

       Розглянувши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І. про хід виконання районної програми «Вчитель» на 2014-2022 роки,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з  гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

        Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І. про хід виконання районної програми «Вчитель» на 2014-2022 роки  взяти до відома (додається).

 Голова районної ради                                                                         В.Ілаш

ПРОЕКТ 7

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХXІХ  СЕСІЇ  VIІ  СКЛИКАННЯ

                                     

Про     хід     виконання     Комплексної

програми     ’’Відродження    малих    річок

Кельменецького району на 2017-2022 роки’’

         Розглянувши   інформацію про  хід виконання Комплексної  програми  ’’Відродження малих річок Кельменецького району на 2017-2022 роки’’, керуючись п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  враховуючи висновок постійної комісії з  питань агропромислового  комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та  охорони навколишнього природного  середовища, районна рада 

                                          

в и р і ш и л а:

         Інформацію   про  хід виконання Комплексної  програми  ’’Відродження малих річок Кельменецького району на 2017-2022 роки’’  взяти до відома  (додається).

Голова

районної  ради                                                                                         В.Ілаш

ПРОЕКТ 8

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ СЕСІЇ   VІІ  СКЛИКАННЯ

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму в Кельменецькомурайоні  на  2017-2020  роки

Розглянувши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І., керуючись  п.16 ч.1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І. про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму в Кельменецькому районі  на 2017-2020 роки взяти до відома (додається).

 2. Відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації (Чепурняк Н.М.):

 2.1. Здійснювати моніторинг стану туристично-рекреаційної галузі району.

 2.2. Продовжувати роботу щодо підготовки та розміщення інформаційно-рекламних матеріалів про туристично-рекреаційний потенціал району в засобах масової інформації та в мережі Інтернет.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови  районної державної адміністрації  Урсуляка І.І. та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

Голова  районної  ради                                                                          В.Ілаш

ПРОЕКТ 9

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ СЕСІЇ   VІІ  СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________________________________________

 

Про хід виконання Комплексної програми охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Кельменецького району  на 2018-2022 роки

Розглянувши інформацію начальника відділу культури, молоді та спорту  районної державної адміністрації, керуючись п.16 ч.1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про охорону археологічної спадщини»,  враховуючи висновки  постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію начальника відділу культури, молоді та спорту  районної державної адміністрації Чепурняк Н.М. про хід виконання Комплексної програми  охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Кельменецького району на 2018-2022 роки      ( надалі – Програма), взяти до відома (додається).

 2. Відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації  ( Чепурняк Н.М.):

2.1. Здійснювати постійний моніторинг стану охорони та збереження об’єктів

культурної спадщини у населених пунктах району, що є учасниками Програми.

2.2. Продовжити роботу по виявленню та обліку нових об’єктів  культурної

спадщини на цій території та занесенню їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

2.3. Забезпечити популяризацію об’єктів культурної спадщини у засобах масової інформації  та в соціальних мережах Інтернету.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І. та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

 Голова  районної  ради                                                              В.Ілаш

ПРОЕКТ 10

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XХIХ  СЕСІЇ VІІ  СКЛИКАННЯ

__________________________________________________________________________

Про хід виконання комплексної Програми сприяння виконанню делегованих районною радою та державою повноважень у Кельменецькому районі на 2019-2021 роки

          Розглянувши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І., керуючись  п.16 ч.1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,   планування бюджету та фінансів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

           1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Урсуляка І.І. про хід виконання комплексної Програми сприяння виконанню делегованих районною радою  та державою повноважень у Кельменецькому районі на 2019-2021 роки (далі – Програма) взяти до відома (додається).

      2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при уточненні районного бюджету на 2020 рік передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови  районної державної адміністрації Урсуляка І.І. та постійну комісію районної ради з питань  соціально-економічного розвитку,   планування бюджету та фінансів (Гречана О.П.).

Голова районної ради                                                                                         В.Ілаш

ПРОЕКТ 11

У К Р А Ї Н А

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХXІХ СЕСІЇ   VII  СКЛИКАННЯ

Про затвердження, виданих в 

міжсесійний  період, розпоряджень

       Керуючись  п.2 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту роботи Кельменецької районної ради, затвердженого рішенням II сесії VІI скликання від 25.12.2015 року № 9.2-7/15, враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань  депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об'єктами комунальної власності, районна рада                                              

ВИРІШИЛА:

        Затвердити, видані в міжсесійний період, розпорядження:

- від 25.06.2020 року № 35  «Про надання в оренду окремого нерухомого майна та  затвердження висновку незалежного оцінювача»;

- від 14.07.2020 року № 37 «Про окремі питання управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району».

                          Голова районної ради                       В.Ілаш

ПРОЕКТ 12

У К Р А Ї Н А

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXIХ СЕСІЇ   VІI СКЛИКАННЯ

_____________________________________________________________________________

Про внесення змін до фінансового плану

на 2020 рік та затвердження фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

 «Кельменецький районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Кельменецької районної ради на 2021 рік

         Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до: наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року №205, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів  закладів охорони здоров’я Кельменецького району, затвердженого рішенням XIX сесії районної ради VII скликання від 21.12.2018 року №367.19-7/18,  на підставі чинного Статуту комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» кельменецької районної ради,враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням ХХІІІ сесії районної ради VII скликання від 27.09.2019 року №428.23-7/19  (зі змінами та доповненнями)  та затвердити його в редакції згідно додатку 1.

2. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради на 2021 рік, що додається (додаток 2).

3. Встановити, що відповідальність за достовірність внесених змін та виконання показників затверджених вище фінансових планів покладається персонально на керівника КНП «Кельменецький РЦПМСД».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів   (Гречана О.П.) та відділ містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та природних ресурсів районної державної адміністрації .

Голова районної ради                                                      В.Ілаш

                                                     Додаток 1

                                                                                                                                                                                                                                                       З АТ В Е Р Д Ж Е Н О

                                                                                          рішення    ХХІХ    сесії  районної ради VII скликанн

                                                                                             від     ___________№____________

Фінансовий план підприємства

на 2020 рік

(зі змінами на ІІІ-ІV квартали 2020 року)

Підприємство   

     

Комунальне некомерційне підприємство  «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Кельменецької районної ради Коди
Орган управління За ЄДРПОУ 36750153
Галузь   Охорона здоров’я За СПОДУ
Вид економ. Діяльності  Первинна медико-санітарна допомога За ЗКНГ
Місцезнаходження   вул. Сагайдачного,77 Кельменецький р-н, Чернівецька обл. За КВЕД 86.10
Телефон 2-07-92
Директор    в.о.  директора А.Лазарюк

одиниця виміру: тис. гривень

Показники

Код рядка Плановий рік, усього У тому числі за кварталами
І ІІ ІІІ ІV
1 2 3 4 5 6 7
І. Фінансові результати
Дохід  (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) @010@ 22750,6 5443,2 5489,0 5949,9 5868,5
    в т.ч. за рахунок бюджетних коштів @015@ 4242,0 1032,5 934,0 1250,6 1024,9
Податок на додану вартість @020@
Акцизний збір @030@
Інші вирахування з доходу @040@
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) @050@ 22750,6 5443,2 5489,0 5949,9 5868,5
Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) @060@ 19909,7 5147,3 5109,2 5032,1 4621,1
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @061@ 2953,6 724,2 724,2 1063,5 441,7
    Витрати на оплату праці @062@ 10665,2 2558,4 2589,7 2694,6 2822,5
    Відрахування на соціальні заходи @063@ 2346,2 562,8 569,7 592,8 620,9
    Амортизація @064@ 524,6 81,6 89,8 176,6 176,6
    Інші витрати @065@ 3420,1 1220,3 1135,8 504,6 559,4
Валовий:
    прибуток @071@
    збиток @072@
Інші операційні доходи @080@ 3,6 0,9 0,9 0,9 0,9
       у тому числі:
    дохід від операційної оренди активів @081@ 3,6 0,9 0,9 0,9 0,9
    одержані гранти та субсидії @082@
дохід від реалізації необоротних активів, утримуваних для продажу @083@

Адміністративні витрати

(сума рядків з 091 по 095)

@090@ 1573,2 265,9 349,8 495,8 461,7
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @091@ 16,0 4,0 4,0 4,0 4,0
    Витрати на оплату праці @092@ 1268,2 212,6 281,4 401,1 373,1
    Відрахування на соціальні заходи @093@ 279,0 46,8 61,9 88,2 82,1
    Амортизація @094@ 4,0 1,0 1,0 1,0 1,0
    Інші витрати @095@ 6,0 1,5 1,5 1,5 1,5
Витрати на збут (сума рядків з 101 по 105): @100@
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @101@
    Витрати на оплату праці @102@
    Відрахування на соціальні заходи @103@
    Амортизація @104@
    Інші операційні витрати @105@

Інші операційні витрати

(сума рядків з 111 по 115)

@110@ 1267,8 30,0 30,0 422,0 785,8
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @111@
    Витрати на оплату праці @112@
    Відрахування на соціальні заходи @113@
    Амортизація @114@
    Інші операційні витрати @115@ 1267,8 30,0 30,0 422,0 785,8
Фінансові результати від операційної діяльності:
    прибуток @121@
    збиток @122@
Дохід від участі в капіталі @130@
Інші фінансові доходи @140@
Інші доходи @150@
      у тому числі:
    дохід від реалізації фінансових інвестицій @152@
    дохід від безоплатно одержаних активів @154@
Фінансові витрати @160@
Витрати від участі в капіталі @170@
Інші витрати @180@
Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування: @@
     прибуток @191@
     збиток @192@
Податок на прибуток @200@
Чистий:
    прибуток @211@
    збиток @212@
Відрахування частини прибутку до бюджету             смт Кельменці @220@
ІІ. Елементи операційних витрат  (разом)
Матеріальні затрати @310@ 2969,6 728,2 728,2 1067,5 445,7
Витрати на оплату праці @320@ 11933,4 2771,0 2871,1 3095,7 3195,6
Відрахування на соціальні заходи @330@ 2625,2 609,6 631,6 681,0 703,0
Амортизація @340@ 528,6 82,6 90,8 177,6 177,6
Інші операційні витрати @350@ 4693,8 1251,8 1167,3 928,1 1346,6
Разом (сума рядків з 310 по 350) @360@ 22750,6 5443,2 5489,0 5949,9 5868,5
ІІІ. Капітальні інвестиції протягом року
Капітальне будівництво @410@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @411@
Придбання  (виготовлення) основних засобів та інших необоротних матеріальних активів @420@ 1050,0 138,0 637,0 2743,5 8137,0
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @421@
Придбання (створення) нематеріальних активів) @430@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @431@
Погашення отриманих на  капітальні інвестиції позик @440@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @441@
Модернізація, модифікація, дообладнання, реконструкція, інші види поліпшення необоротних активів @450@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @451@
Разом (сума рядків 410,420, 430, 440, 450): @490@

в т.ч за рахунок бюджетних коштів

(сума рядків 411, 421, 431, 441, 451)

@491@
ІV. Додаткова інформація На 1.01 На1.04 На 1.07 На 1.10 На 31.12
Чисельність працівників @510@ 152 152 152 152 152
Первісна вартість основних засобів @520@ 12695,7 13195,7 13295,7 18063,7 26063,7
Податкова заборгованість @530@
Заборгованість перед працівниками за заробітною платою @540@

В.о. директора                               ___________  Аліна ЛАЗАРЮК                   

 

          Додаток 2

                                                                                                                                                                                                                                                                                    З АТ В Е Р Д Ж Е Н О                                                                                                                                                                    рішення    ХХІХ    сесії  районної ради VII скликання

                   від   ___________№____________

Фінансовий план підприємства

на 2021 рік

Підприємство   

     

Комунальне некомерційне підприємство  «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Кельменецької районної ради Коди
Орган управління За ЄДРПОУ 36750153
Галузь   Охорона здоров’я За СПОДУ
Вид економ. Діяльності  Первинна медико-санітарна допомога За ЗКНГ
Місцезнаходження   вул. Сагайдачного,77 Кельменецький р-н, Чернівецька обл. За КВЕД 86.10
Телефон 2-07-92
Директор    в.о. директора Лазарюк А.В.

одиниця виміру: тис. гривень

Показники

Код рядка Плановий рік, усього У тому числі за кварталами
І ІІ ІІІ ІV
1 2 3 4 5 6 7
І. Фінансові результати
Дохід  (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) @010@ 25242,3 6145,8 6245,6 6244,6 6606,3
    в т.ч. за рахунок бюджетних коштів @015@ 1825,3 554,7 479,1 302,6 488,9
Податок на додану вартість @020@
Акцизний збір @030@
Інші вирахування з доходу @040@
Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) @050@ 25242,3 6145,8 6245,6 6244,6 6606,3
Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) @060@ 20295,3 4885,4 4991,3 5052,9 5365,7
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @061@ 1588,0 397,0 397,0 397,0 397,0
    Витрати на оплату праці @062@ 14155,0 3384,3 3471,1 3521,6 3778,0
    Відрахування на соціальні заходи @063@ 3114,3 744,6 763,7 774,8 831,2
    Амортизація @064@ 784,0 196,0 196,0 196,0 196,0
    Інші витрати @065@ 654,0 163,5 163,5 163,5 163,5
Валовий:
    прибуток @071@
    збиток @072@
Інші операційні доходи @080@ 12,0 3,0 3,0 3,0 3,0
       у тому числі:
    дохід від операційної оренди активів @081@ 12,0 3,0 3,0 3,0 3,0
    одержані гранти та субсидії @082@
дохід від реалізації необоротних активів, утримуваних для продажу @083@

Адміністративні витрати

(сума рядків з 091 по 095)

@090@ 2965,7 689,3 754,5 804,0 717,9
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @091@ 16,0 4,0 4,0 4,0 4,0
    Витрати на оплату праці @092@ 2409,6 559,7 613,1 653,7 583,1
    Відрахування на соціальні заходи @093@ 530,1 123,1 134,9 143,8 128,3
    Амортизація @094@ 4,0 1,0 1,0 1,0 1,0
    Інші витрати @095@ 6,0 1,5 1,5 1,5 1,5
Витрати на збут (сума рядків з 101 по 105): @100@
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @101@
    Витрати на оплату праці @102@
    Відрахування на соціальні заходи @103@
    Амортизація @104@
    Інші операційні витрати @105@

Інші операційні витрати

(сума рядків з 111 по 115)

@110@ 1981,3 571,1 499,8 387,7 522,7
у тому числі за економічними елементами:
    Матеріальні затрати @111@
    Витрати на оплату праці @112@
    Відрахування на соціальні заходи @113@
    Амортизація @114@
    Інші операційні витрати @115@ 1981,3 571,1 499,8 387,7 522,7
Фінансові результати від операційної діяльності:
    прибуток @121@
    збиток @122@
Дохід від участі в капіталі @130@
Інші фінансові доходи @140@
Інші доходи @150@
      у тому числі:
    дохід від реалізації фінансових інвестицій @152@
    дохід від безоплатно одержаних активів @154@
Фінансові витрати @160@
Витрати від участі в капіталі @170@
Інші витрати @180@
Фінансові результати від звичайної діяльності до оподаткування: @@
     прибуток @191@
     збиток @192@
Податок на прибуток @200@
Чистий:
    прибуток @211@
    збиток @212@
Відрахування частини прибутку до бюджету             смт Кельменці @220@
ІІ. Елементи операційних витрат  (разом)
Матеріальні затрати @310@ 1604,0 401,0 401,0 401,0 401,0
Витрати на оплату праці @320@ 16564,6 3944,0 4084,2 4175,3 4361,1
Відрахування на соціальні заходи @330@ 3644,4 867,7 898,6 918,6 959,5
Амортизація @340@ 788,0 197,0 197,0 197,0 197,0
Інші операційні витрати @350@ 2641,3 736,1 664,8 552,7 687,7
Разом (сума рядків з 310 по 350) @360@ 25242,3 6145,8 6245,6 6244,6 6606,3
ІІІ. Капітальні інвестиції протягом року
Капітальне будівництво @410@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @411@
Придбання  (виготовлення) основних засобів та інших необоротних матеріальних активів @420@ 40,0 10,0 10,0 10,0 10,0
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @421@
Придбання (створення) нематеріальних активів) @430@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @431@
Погашення отриманих на  капітальні інвестиції позик @440@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @441@
Модернізація, модифікація, дообладнання, реконструкція, інші види поліпшення необоротних активів @450@
   в т.ч за рахунок бюджетних коштів @451@
Разом (сума рядків 410,420, 430, 440, 450): @490@

в т.ч за рахунок бюджетних коштів

(сума рядків 411, 421, 431, 441, 451)

@491@
ІV. Додаткова інформація На 1.01 На1.04 На 1.07 На 1.10 На 31.12
Чисельність працівників @510@ 152 152 152 152 152
Первісна вартість основних засобів @520@ 26103,7 26073,7 26083,7 26093,7 26103,7
Податкова заборгованість @530@
Заборгованість перед працівниками за заробітною платою @540@

В.о. директора                            ___________Аліна ЛАЗАРЮК

ПРОЕКТ 13

                                                                               У К Р А Ї Н А

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІX СЕСІЇ   VІI  СКЛИКАННЯ

Про затвердження акту приймання-передачі

окремого рухомого майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища району

          Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», відповідно до: Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року №1482, на виконання рішення XXVIII сесії районної ради VII скликання від 26.06.2020 року №512.28-7/20, враховуючи висновки постійної комісії з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та  правопорядку, управління об’єктами комунальної власності,  районна рада               

     

В И Р І Ш И Л А:

        Затвердити акт приймання-передачі від 01.07.2020 року окремого рухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району а саме: електростанцію KIPORKGE 12 EЗ (3 фази) у спільну власність територіальних громад сіл Комарів та Майорка, що додається  до цього рішення.     


                           
                    

                           Голова районної ради                                     В.Ілаш  

ПРОЕКТ 14

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXIX СЕСІЇ   VІІ  СКЛИКАННЯ

____________________________________________________

Про утворення Cпостережної ради

комунального некомерційного підприємства

«Кельменецький районний центр первинної

медико-санітарної допомоги»

Кельменецької районної ради

      Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077, Порядку  утворення  Спостережної  ради закладу охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району та  Положення про Спостережну раду закладів охорони  здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, затверджених рішенням XVII сесії районної ради VII скликання від 28.09.2018 року №327.17-7/18, чинного Статуту комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради,  враховуючи висновки постійної комісії з питань  депутатської діяльності, забезпечення  законності та правопорядку,  управління об’єктами  комунальної власності,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

      1.Утворити Спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради (надалі-Спостережна рада), затвердивши її персональний склад згідно додатку до цього рішення.

      2. Голові Спостережної ради забезпечити її діяльність згідно Положення про Спостережну раду закладів охорони  здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району та чинного законодавства.

     3. Заслухати звіт Спостережної ради в I кварталі 2021 року.

     4. Контроль за  виконанням цього рішення  покласти  на постійну комісію з питань  депутатської діяльності, забезпечення  законності та правопорядку,  управління об’єктами  комунальної власності ( Панкевич О.О.).

Голова  районної ради                                                           В.Ілаш

   

                        Додаток                                                                                                       

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                рішення XХIХ сесії районної                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                       ради VIІ скликання

                                                                                                                                                   

Персональний склад Спостережної ради

 комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради:

Голова:  Гречана Оксана Петрівна,депутат районної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів; 

Заступник голови:Телешман Петро Григорович, депутат районної ради VII скликання, член постійної комісії з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення;

Секретар: Слухінська Галина Петрівна, депутат районної ради VII скликання, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів;

Члени:

Бинда Віолета-Олена Олександрівна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Кельменецької районної державної адміністрації, начальник відділу праці, державних соціальних інспекторів;

Андрущак Таїсія Олексіївна, начальник відділу персоніфікованого обліку пільговиків управління праці та соціального захисту населення Кельменецької районної державної адміністрації.

   

          Керуючий справами                                                                                   Л.Світла

ПРОЕКТ 15

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                              XXIX  СЕСІЇ   VІІ  СКЛИКАННЯ

____________________________________________________________________

Про призначення  директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради

Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до: Кодексу законів про працю України; Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»; постанов  Кабінету міністрів України  від 27.12.2017р. №1094 та  від 21.08.2019 року №792;Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району,   затвердженого  рішенням XV сесії районної ради  VII скликання від 23.03.2018р. №275.15-7/18; Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району,  затвердженого рішенням  IV сесії районної ради VІI скликання від 25.02.2016р. №46.4-7/16, на підставі рішення конкурсної комісії з проведення  конкурсу на зайняття вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району (протокол засідання від 27.05.2020 року №3), враховуючи висновки постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

           1. Призначити з 01.10.2020 року Дмитрука Дмитра Івановича,  як переможця конкурсного відбору,  на посаду  директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кельменецької районної ради на умовах строкового трудового договору терміном на 3 (три) роки.

2. Доручити голові районної ради Ілашу В.М. укласти із вищевказаним керівником контракт терміном на 3 (три) роки, встановивши в ньому оплату праці (посадовий оклад, надбавки, тощо) відповідно до додатку до цього рішення.

          3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

Голова  районної ради                                                            В. Ілаш

ПРОЕКТ 16

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXІХ СЕСІЇ   VII СКЛИКАННЯ

    

Про внесення змін до комплексної Програми розвитку 

первинної медико-санітарної допомоги

в Кельменецькому районі   на   2018-2020  роки

 З метою покращення якості надання первинної медичної допомоги населенню Кельменецького району, керуючись п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», відповідно до Бюджетного кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Внести зміни до  комплексної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кельменецькому районі   на   2018-2020  роки (далі – Програма), затвердивши їх в редакції згідно додатку до цього рішення.

2. Відповідальному виконавцю Програми забезпечити реалізацію її   заходів.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при уточненні  показників районного бюджету на 2020 рік передбачити необхідні кошти на фінансування заходів Програми в межах наявних можливостей.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації та постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів районної ради.

Голова районної ради                                    Віктор Ілаш

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

           рішення XXІХ сесії районної  

                        ради   VII cкликання

               

     

                                                                         

Зміни

до комплексної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Кельменецькому районі   на   2018-2020  роки (надалі – Програма)

      1.Пункт 9 Розділу 1 «Загальна характеристика» Програми викласти в такій редакції:

9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього   13511,4  тис. грн.
у тому числі бюджетних коштів: 2018 рік 2019 рік 2020 рік
1069,4 тис.грн. 4042,0 тис.грн. 8400,0 тис.грн.
- Коштів державного бюджету - - 3688,0 тис. грн.
- коштів районного бюджету 997,4 тис.грн. 3542,0 тис.грн. 3942,0 тис.грн.
- коштів сільського( селищного) бюджету 72,0 тис.грн. 500,0 тис.грн. 770,0 тис.грн.

              

      2. В розділі 5 «Завдання Програми та результативні показники» пункт 5.1. «Ресурсне забезпечення Програми» викласти в новій редакції, а саме:

5.1. Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Етапи виконання програми

тис. грн

             

Всього

2018

рік

2019

рік

2020

рік

Обсяг ресурсів всього, в тому числі: 1069,4 4042 8400,0 13511,4
державний бюджет - - 3688,0 3688,00
районний бюджет 997,4 3542,0 3942,0 8481,4
сільський (селищний) бюджет 72,0 500,0 770,0 1342,0

3. Розділ 6 «Напрямки діяльності та заходи Програми викласти в новій редакції, а саме:

6. Напрямки діяльності та заходи Програми

№ з/п Найменування Виконавець Термін виконання Джерела фінансування

Орієнтовані обсяги фінансування

2018р.

(тис.грн.)

Орієнтовані обсяги фінансування

2019р.

(тис.грн.)

Орієнтовані обсяги фінансування

2020р.

(тис.грн.)

Очікувані результати
1. Забезпечення комп’ютерною технікою, створення комп’ютерної мережі, забезпечення доступу до мережі Інтернет, впровадження електронних реєстрів та телемедичного консультування КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

Районний бюджет

сільський (селищний) бюджет

   212

 

6

150

 

-

150

 

20

Покращення ефективності, своєчасності і якості медичної допомоги, надійного і оперативного управління інформацією, впровадження новітніх технологій в медичну практику
2. Забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, витратними матеріалами та дизенфікуючими засобами для надання медичної допомоги населенню КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

районний бюджет

сільський (селищний) бюджет

105 486

536

100

Підвищення рівня доступності населення до якісної медичної допомоги і своєчасного надання повноцінної невідкладної медичної допомоги
3. Комунальні послуги та енергоносії КНП «Кельменецький РЦПМСД»» 2018-2020 районний бюджет 485,7 1075 1075 Створення та підтримання комфортних умов для перебування пацієнтів і громадян у лікувальних закладах
4.

Проведення  поточних ремонтів приміщень АЗПСМ:

С.Іванівці

С. Бабино

С.Зелена

С.Комарово

С.Лівинці

С.Ленківці

С.Нелипівці

С.Новоселиця

С.Подвір’ївка

С.Перківці

С.Росошани

КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

районний бюджет

сільський (селищний) бюджет

-

 

66

100

 

100

50

 

200

Створення та підтримання комфортних умов для перебування пацієнтів і громадян у лікувальних закладах
5 Придбання предметів, матеріалів, господарського інструменту, інвентарю,  що не відноситься до основних засобів (канцелярські вироби, бланки обліку і звітності тощо) КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

районний бюджет

сільський (селищний) бюджет

5 70

170

50

Покращення умов роботи працівникам

КНП «Кельменецький РЦПМСД»

6

Збільшення питомої ваги кількості  лікувальних закладів, що оснащені автотранспортними засобами

( придбання санітарного автотранспорту, ПММ, стархування та проходження техогляду, тощо)

КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

державний бюджет

районний бюджет

-

 

79,7

-

 

911

2500

 

911

Створення умов для своєчасного надання медичної допомоги та покращення діяльності лікувальних за ладів
7

Оснащення АЗПСМ обладнанням,виробами медичного призначення

(придбання електрокардіографа, телемедичного обладнання та інше)

КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020

державний бюджет

районний бюджет

сільський (селищний) бюджет

-

-

 

-

-

150

 

400

1188

150

 

400

Оснащення  АЗПСМ  медичним та ін. обладнанням у відповідності до табеля матеріально – технічного оснащення.

Збільшення кількості населення охопленого доступною сімейною медициною.

8 Забезпечення медичними препаратами для пільгових груп населення( діти до 3-х, УВВВ інші) КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020 районний бюджет 60 300 400 Підтримка пільгових груп населення медикаментами
9 Стимулюючі виплати та премії працівникам КНП «Кельменецький РЦПМСД» КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020 районний бюджет 50 300 300 Диференціація заробітної плати з урахуванням відповідальності та кваліфікації працівників КНП «Кельменецький РЦПМСД»
10 Інше (відшкодування коштів за лабораторні дослідження, ремонт медичного обладнання, оплата послуг, тощо) КНП «Кельменецький РЦПМСД» 2018-2020 Районний бюджет - - 200 Створення умов для своєчасного надання медичної допомоги та покращення діяльності лікувальних закладів
Разом 1069,4 4042,0  8400,0

Керуючий справами                                                                                       Світла Л.В.

 ПРОЕКТ 17

У К Р А Ї Н А

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXIХ СЕСІЇ   VІI СКЛИКАННЯ

_____________________________________________________________________________

 

Про затвердження фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

«Кельменецька центральна районна лікарня»

Кельменецької районної ради на 2021 рік

 

         Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до: наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року №205, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів  закладів охорони здоров’я Кельменецького району, затвердженого рішенням XIX сесії районної ради VII скликання від 21.12.2018 року №367.19-7/18, на підставі норм чинного статуту комунального некомерційного  підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради на 2021 рік, що додається.

 2. Встановити, що відповідальність за виконання показників затвердженого вище фінансового плану покладається персонально на керівника КНП «Кельменецька ЦРЛ».

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів   (Гречана О.П.) та відділ містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та природних ресурсів районної державної адміністрації .

Голова районної ради                                                      В.Ілаш

ПРОЕКТ 18

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXІХ  СЕСІЇ  VІІ  СКЛИКАННЯ

Про внесення змін до Переліку об’єктів

спільної власності територіальних громад

сіл, селища району, які підлягають передачі

в оренду без проведення аукціону

       Керуючись статтями 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об'єктами комунальної власності, районна рада 

В И Р І Ш И Л А:

   1. Внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (далі - Перелік другого типу), доповнивши його об’єктами комунальної власності, що не використовується балансоутримувачем, а саме адмінприміщення, гаражі, загальною площею 981,30 кв.м., що знаходяться за адресою: смт Кельменці, вул. Чорновола,1, балансоутримувач Кельменецька районна рада (код ЄДРПОУ 25076337).

   2. Відділу  комунальної власності виконавчого апарату районної ради в десятиденний термін оприлюднити зазначені в п.1 цього рішення зміни до Переліку другого типу в  районному друкованому засобі масової інформації та на офіційному сайті районної ради.

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної власності (Панкевич О.О.).

                      Голова районної ради                                         В.Ілаш

ПРОЕКТ 19

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XХIХ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про передачу у власність окремих об’єктів

спільної власності територіальних громад

сіл, селища району

       З метою забезпечення інтересів територіальних громад Кельменецького району та збереження об’єктів комунального майна згідно рішення ХХУІ сесії районної ради УІІ скликання від 17.03. 2020 року № 488.26-7/20 , керуючись ст.43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України   «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», в зв’язку із прийняттям постанови Верховної ради України від 17.07.2020 року №3650 " Про утворення та ліквідацію районів" та ліквідацією Кельменецького району , враховуючи висновки постійної комісії з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної власності та розглянувшив т.ч.клопотання КНП «Кельменецька ЦРЛ» від 19.08.2020 року №1138, районна рада   

           

В И Р І Ш И Л А:

     1.Передати у власність територіальної громади смт Кельменці окреме нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району згідно додатку 1 до цього рішення.

     2.Передати у спільну власність територіальних громад сіл Лівинці та Михайлівка окреме нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, яке перебуває в оперативному управлінні та на балансі КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», а саме: громадський будинок амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташований за адресою: с. Лівинці, вул. Садова, 2а.

     3.Передати у власність територіальної громади села Зелена окреме нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, яке перебуває в оперативному управлінні та на балансі КНП «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», а саме: громадський будинок амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташований за адресою: с. Зелена, вул. Заїнчківського,8.

4. Встановити, що вказані в пунктах 2, 3 об’єкти комунальної власності передаються за умови їх використання Лівинецькою та Зеленецькою сільською радами виключно за цільовим призначенням для задоволення потреб їх територіальних громад.

     5.Затвердити склад Комісії з приймання-передачі вказаних вище об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району (надалі – Комісія), згідно додатку 2 до цього рішення.

     6. Вищевказаній Комісії здійснити передачу вказаного вище майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району відповідно до норм чинного законодавства та в найкоротший термін надати на затвердження голові районної ради акти приймання-передачі.

     7.Доручити голові Кельменецької районної ради Ілашу В.М. погодити акти приймання - передачі об’єктів , що передаються у власність.

     8. Державну перереєстрацію прав власності здійснити після підписання та відповідного погодження актів приймання-передачі згідно чинного законодавства.

     9.Затвердити нову редакцію Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району з урахуванням внесених згідно пунктів 1-3 змін , що додається ( додаток 3 до цього рішення).

    10Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської   діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної   власності (Панкевич О.О.).


Голова районної ради                                    В.Ілаш

Додаток 1

Затверджено

рішення ХХIХ сесії районної ради

VIІ скликання від 02.10.2020 року

П Е Р Е Л І К

об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, яке передається у власність територіальної громади смт Кельменці

     1. На виконання рішень XXVI сесії районної ради VII скликання від 17.03.2020 року №489.26-7/20 та № 490.26-7/20 передати з метою подальшої приватизації :

   1.1. Двокімнатну квартиру, розташовану за адресою: смт. Кельменці, вул. Сагайдачного,79б   (квартира 1), загальною площею 49,3 кв. м. (в якій з 2018 року мешкає лікар-хірург Гудима Федір Володимирович зі своєю сім’єю з трьох осіб).

 1.2. Двокімнатну квартиру, розташовану за адресою: смт. Кельменці, вул. Сагайдачного,79б   (квартира 2), загальною площею 59,9 кв. м.   (в якій з 2010 року мешкає лікар-педіатр Слободян Олександр Михайлович зі своєю сім’єю з трьох осіб).

     2.В зв’язку із ліквідацією Кельменецького району для забезпечення інтересів територіальних громад вказаного району передати у власність територіальної громади смт Кельменці :

     2.1.Майно, що знаходиться у безпосередньому віданні районної ради (як юридичної особи – код ЄДРПОУ 25076337):

     2.1.1. Перебуває на балансі:

   а) Адмінбудинки, господарські споруди та майно районної ради (смт Кельменці, вул. Бесарабська, 49, пл. Центральна, 2);

   б) Адмінбудинок, господарські споруди та майно (смт Кельменці, пл. Центральна, 4);

   в) Адмінбудинок, гараж , господарська будівля військового комісаріату (смт Кельменці, вул. Чорновола,1);

   г) Частина будівлі Будинку побуту (смт Кельменці, вул. Бесарабська,14);

   д) Частина будівлі колишнього Будинку побуту (с. Нелипівці, вул. Головна,15);

   є) Частина будівлі колишнього КП Центральна районна аптека №27 (смт Кельменці: по вул. Бесарабська,57);

   ж) Нежитлова будівля (колишня філія КП Центральна районна аптека №27) (с. Ленківці, вул. Макарівська, 10-а).

     2. 1. 2. Перебуває на балансі інших юридичних осіб:

     а) Майно, що перебуває на балансі Кельменецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) код ЄДРПОУ 36250827, в т.ч.: адмінбудинок, господарські будівлі за адресою: смт Кельменці, вул. Незалежності,1; комплекс нежитлових будівель та споруд для охорони здоров’я та соціального забезпечення населення: с. Ленківці, вул.Макарівська,10 (на правах оперативного управління);

   б) Майно, що перебуває на балансі комунальної установи «Група по господарсько-транспортному обслуговуванню»(код ЄДРПОУ – 36750017; смт Кельменці, пл. Центральна, 2, балансоутримувач майна: гаражів за адресами: вул. Бесарабська,49, вул. Партизанська, 4в, вул. Партизанська, 4б, пл. Центральна, 2, пл. Центральна, 4, вул.Головачука,11 Г, тиру за адресою: вул.Головачука,11 Б; майно в оперативному управлінні).

Керуючий справами                                                          Л.Світла

Додаток 2

Затверджено

рішення ХХIХ сесії районної ради

VIІ скликання від 02.10.2020 року

                                                                                          

Склад комісії по передачі у власність майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району   

Голова комісії:

Ткачук Олександр Вікторович, депутат районної ради, член постійної комісії з питань депутатської   діяльності, забезпечення законності та правопорядку, управління об’єктами комунальної   власності;

Секретар комісії:

Сугак Інна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради;

Члени комісії:

Поп’юк Віталій Юрійович, депутат районної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань сім’ї молоді та соціального захисту населення член постійної комісії з гуманітарних питань сім’ї молоді та соціального захисту населення;

Горбишин Андрій  Олександрович, депутат районної ради, член постійної комісії з питань        агропромислового комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Слухінська Галина Петрівна,  депутат районної ради, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів.

            

Керуючий справами                                                          Л.Світла

Додаток 3

Затверджено

рішення ХХIХ сесії районної ради

VIІ скликання від 02.10.2020 року

П Е Р Е Л І К

об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району

(з урахуванням змін згідно рішення ХХIХ сесії районної ради VIІ скликання)

1. Комунальні підприємства, організації, установи та заклади, за якими закріплено майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району

     1.1. Сфера обслуговування:

   1.1.1. Комунальне підприємство ”Кельменецьке районне бюро технічної інвентаризації”   (код ЄДРПОУ – 21437310; смт Кельменці, пл. Центральна, 2, орендоване приміщення).

     1.1.2. Комунальне підприємство “Райкомунсервіс”, (код ЄДРПОУ – 38740351), в т.ч. в господарському віданні:

- комплекс нежитлових будівель (смт Кельменці, вул. Партизанська, 10);

- комплекс нежитлових будівель (смт Кельменці, вул. Партизанська, 13).

     1.1.3. Комунальна установа «Група по господарсько-транспортному обслуговуванню»(код ЄДРПОУ – 36750017; смт Кельменці, пл. Центральна, 2, балансоутримувач майна: будівлі гаражів за адресами: вул. Бесарабська,49, вул. Партизанська, 4в, вул. Партизанська, 4б, пл. Центральна, 4, вул. Головачука,11 Г, будівлі тиру за адресою: вул. Головачука,11 Б; майно в оперативному управлінні).

     1.2. Промисловість:

     1.2.1.Комунальне підприємство ”Кельменецька районна друкарня”

(код ЄДРПОУ – 02469758; смт Кельменці, вул. Сагайдачного,4, майно в господарському віданні).

     1.3. Освіта (балансоутримувач майна: відділ освіти Кельменецької районної державної адміністрації):

     1.3.1. Кельменецький районний дитячо - юнацький центр

(код ЄДРПОУ – 32171781; смт Кельменці, вул. Незалежності,10, майно в оперативному управлінні).

     1.3.2. Кельменецька дитячо-юнацька спортивна школа

(код ЄДРПОУ – 32172041; смт Кельменці, вул.І.Головачука,13А, майно в оперативному управлінні).

     1.3.3. Іванівецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат

(код ЄДРПОУ – 25076582; с. Іванівці, вул. О.Кобилянської,10, майно в оперативному управлінні).

   1.3.4. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Кельменецької районної ради

(код ЄДРПОУ – 42286953; смт Кельменці, вул. Незалежності,10, рухоме майно в оперативному управлінні).

     1.4. Охорона здоров’я (перебуває в оперативному управлінні Кельменецької районної державної адміністрації) :

   1.4.1. Комунальне некомерційне підприємство «Кельменецька центральна районна лікарня» (код ЄДРПОУ – 02005674; майно в оперативному управлінні, в т.ч. нерухоме:

   поліклініка: вул. Сагайдачного,75; пологовий будинок, гінекологія: вул.Сагайдачного,69; інфекційне відділення: вул. Сагайдачного,71; приймальний покій, хірургія, травматологія, фізіотерапія: вул. Сагайдачного,79; гаражі (7шт) з прибудовами: вул.Сагайдачного,73а; гаражі (3шт): вул. Сагайдачного,73-б; пральня з прибудовами: вул. Сагайдачного,73-в; колишня котельня: вул.Сагайдачного,73-г; трупарня: вул. Сагайдачного,73-д; вбиральня: вул. Сагайдачного,73-ж; капличка: вул.Сагайдачного,73-з; колишня кухня- господарський корпус (слюсарка, підсобні приміщення): вул. Сагайдачного,73к; котельня: вул. Сагайдачного,75а; пожежні водойми: вул. Сагайдачного,75б; нежитлова будівля (склад): вул. Сагайдачного,75в; дизельна: вул.Сагайдачного,75г; трансформаторна підстанція: вул. Сагайдачного,75д; капличка: вул.Сагайдачного,75ж; терапія, дитяче відділення: вул. Сагайдачного,77; харчоблок з підвальним приміщенням: вул. Сагайдачного,73.

   1.4.2. Комунальне некомерційне підприємство «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ – 36750153; смт Кельменці, вул. Сагайдачного,77, майно в оперативному управлінні) та його структурні підрозділи:

     - Нелиповецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Нелипівці, вул. Заводська,13; рухоме та нерухоме майно);

       - Бабинська       амбулаторія загальної практики сімейної медицини(с. Бабин вул. Шевченка,16, рухоме майно);

       - Подвір’ївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

(с.Подвір’ївка вул.Центральна,4, рухоме майно);

       - Ленковецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Ленківці, вул. Макарівська,10; рухоме та нерухоме майно);

       - Новоселицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Новоселиця, вул. Головна, 66; рухоме та нерухоме майно);

       - Комарівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Комарів, вул. Головна, 6 Б; рухоме та нерухоме майно);

       - Іванівецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини (с. Іванівці, вул. О.Кобилянської,20; рухоме майно);

   1.4.3. Комунальне підприємство „ Кельменецька профдезінфекція”

(код ЄДРПОУ –21422946; смт Кельменці, вул. Сагайдачного, 54, орендоване приміщення).

     1.5.Культура (балансоутримувач: відділ культури, молоді та спорту Кельменецької районної державної адміністрації):                  

   1.5.1. Районний будинок народної творчості та дозвілля

(код ЄДРПОУ – 36524334; смт Кельменці, площа Центральна,12-Б; майно в оперативному управлінні).              

   1.5.2. Кельменецька централізована бібліотечна система

(код ЄДРПОУ - 05539778; смт Кельменці, вул.Заставська,1; майно в оперативному управлінні).

   1.5.3. «Кельменецька музична школа ім. М.Ткача»

(код ЄДРПОУ - 31967669; смт Кельменці, пл. Центральна,3; майно в оперативному управлінні).

1.5.4. Кельменецька художня школа    

(код ЄДРПОУ - 31967564; смт Кельменці, пл. Центральна,3; майно в оперативному управлінні).

1.5.5. Комунальний заклад «Кінотеатр Дон»

(код ЄДРПОУ - 02411180; Будівля кінотеатру «Дон», смт Кельменці, пл. Дружба народів, 1; майно в оперативному управлінні).

                       Керуючий справами                                     Л.Світла          

 

ПРОЕКТ 20

У К Р А Ї Н А

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА   РАЙОННА   РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХIХ СЕСІЇ   VІІ  СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________

Про конкурс на посаду директора

комунального некомерційного підприємства

«Кельменецька центральна районна лікарня»

Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до: ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»; Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, затвердженого рішенням XУ сесії районної ради УІІ скликання від 23.03.2018 року № 275.15-7/18  (надалі – Порядок), враховуючивисновки постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити з 01.10.2020 року конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради.

2. Голові районної ради Ілашу В.М. забезпечити формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вказаної вище вакантної посади, включивши  до її складу представників від районної ради (як органу Управління) згідно додатку.

3. Виконавчому апарату районної ради відповідно до вищевказаного Порядку, оприлюднитина офіційному сайті районної ради повідомлення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня», повний персональний склад якої затвердити розпорядженням голови районної ради.

 4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

     Голова районної ради                                                              В. Ілаш

Додаток

«Затверджено»

рішення XXIX сесії

районної ради VII скликання

Список представників від районної ради (як органу Управління)

до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства

«Кельменецька центральна районна лікарня»

П/н Прізвище ім’я по батькові Посада
1

Гречана Оксана Петрівна

депутат районної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів
2

Федоров Віталій Григорович

депутат районної ради VII скликання, член постійної комісії з питань агропромислового комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
3 Секрета Наталія Валентинівна завідувач сектору по роботі з персоналом виконавчого апарату районної ради

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                                   Л. Світла

 

ПРОЕКТ 21

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XXIХ СЕСІЇ   VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________________________________________

 

Про внесення змін до рішення

XXVIII сесії районної ради 

VII скликання від 26.06.2020 року

№ 514.28-7/20

 Керуючись статтями  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 та  Статуту КНП «Кельменецька ЦРЛ»,в зв’язку із зміною законодавства в галузі охорони здоров’я, враховуючи висновок  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів  районна рада

ВИРІШИЛА:

 1.Внести зміни до  рішення XXVIII сесії районної ради VII скликання від 26.06.2020 року

№ 514.28-7/20, виклавши додаток 1 в новій редакції, що додається до цього рішення.

2. Керівнику КНП «Кельменецька ЦРЛ»:

-забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційних сторінках комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради, а також в доступних для громадян місцях;

-забезпечити контроль за організацією і якістю надання платних медичних послуг населенню.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів районної ради.

 

Голова районної ради                                               В. Ілаш

ЗАТВЕРДЖЕНО

 рішення XXIX сесії районної  

                          ради   VII cкликання

                                                                                              

Зміни до Положення

про платні послуги, які можуть надаватися комунальним некомерційним підприємством «Кельменецька центральна районна лікарня»

Кельменецької районної ради

1. Додаток 1 до рішення XXVIII сесії районної ради VII скликання від 26.06.2020 року №514.28-7/20, викласти в такій редакції:

«Перелік платних медичних послуг, що надає КНП «Кельменецька ЦРЛ»

та перелік посад працівників, які беруть участь в цьому процесі

Платна медична послуга Вартість послуги, грн Примітка
1 Проходження інтернатури (за місяць навчання) 578,07
2 Навчання(стажування) студентів вищих навчальних закладів  (за місяць навчання) 109,10
3 Медичний огляд кандидатів у водії для отримання посвідчення водія транспортного засобу та водіїв транспортних засобів (отримання Медичної довідки щодо придатності до керування транспортним засобом ). -

Вартість визначається відповідно до тарифів КНП Кельменецька ЦРЛ» з урахуванням чинного законодавста:

-Наказ МОЗ України та МВС України від 31.01.2013 р. №65/80

4 Медичний огляд громадян для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкти дозвільної системи. 405,77 Лікувально-консультативна комісія по медичному огляду громадян утворюється при поліклінічному відділенні наказом директора
5 Медичний огляд працівників певних категорій, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі. -

Вартість визначається відповідно до тарифів КНП Кельменецька ЦРЛ» з урахуванням чинного законодавста:

- Наказ МОЗ України від  21.05.2007 р. №246

- Наказ МОЗ України від  23.07.2002 р. №280

6 Медичний огляд працівників дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних закладів району, співробітники лікувальних закладів району, співробітники територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, мешканці району, які оформлюють ф. № 1-ОМК на роботу в бюджетні установи району(за наявності направлення)

медичний огляд безкоштовно, оплата проводиться тільки за бланк медичної книжки.

Організацію та проведення медичних оглядів забезпечують керівники підприємств та організацій
7 Медичний огляд громадян військово-лікарською комісією -

Вартість визначається відповідно до тарифів КНП Кельменецька ЦРЛ» з урахуванням чинного законодавста:

- Наказ МО України від  14.08.2008 №402

Медичні послуги лікарями поліклінічного відділення (без направлення лікаря)
8 Медичний огляд лікаря- терапевта 19,21
9 Медичний огляд лікаря- отоларинголога 20,89
10 Медичний огляд лікаря- невропатолога 20,73
11 Консульталія лікаря невропатолога 31,73
12 Медичний огляд лікаря- Хірурга 19,90
13 Медичний огляд лікаря- Офтальмолога 20,08
14 Консультація офтальмолога 31,47
15 Визначення гостроти зору у дорослих 10,49
16 Визначення гостроти зору у не писемних дітей 41,95
17 підбір окулярів (для дорослих) 41,95
18 Підбір окулярів дітям 52,45
19 Переметрія 31,47
20 Тонометрія 43,09
21 Рефрактометрія 55,91
22 Огляд очного дна з широким зрачком 45,32
23 огляд очного дна 20,99
24 Видалення стороннього тіла 56,83
25 Промивання слізних шляхів 86,75
26 Визначення кольорового сприйняття 20,99
27 Корекція зору 20,99
28 Медичний огляд лікаря- Психіатра 35,22
29 Сертифікат психіатра 81,78
30 Медичний огляд лікаря- Нарколога 35,22
31 Сертифікат нарколога 151,57
32 Медичний огляд лікаря- ортопеда-травматолога 20,89
33 Медичний огляд лікаря- гінеколога 30,73
34 Введення ВМС 69,41
35 Виведення ВМС 80,26
36 Діагностичне вишкрібання 275,98
37 Введення писарію 47,58
38 Виведення писарію 47,58
39 Медичний огляд лікаря- стоматолога 22,65
40 Медичний огляд лікаря- онколога 20,32
41 Медичний огляд лікаря- уролога 19,90
42 Медичний огляд лікаря- ендокринолога 19,83
43 Медичний огляд лікаря- фтизіатра 45,60
44 Медичний огляд лікаря- дерматовенеролога 30,35
45 Електрофорез внутрішньотканьовий 141,99
46 Електрофорезз новакоїном 43,35
47

Електрофорез з фастум гелем

53,75
48 Електрофорез з сульфат магнієм 43,44
49 Електрофорез хлориду кальцію 71,57
50 Електрофорез з гепарином 60,80
51 Електрофорез з дімедролом 42,50
52 Електрофорез з лідокаїном 42,63
53 Електрофорез лідазою 64,28
54 Електрофорез прозерин 43,94
55 Електрофорез калій йод 52,69
56 Електрофорез лонгокаїн 42,95
57 УВЧ 20,28
58 Дорсонвалізація 20,28
59 Магнітотерапія 40,57
60 Ультразвук з гідракортизоновою маззю 26,41
61 Ультразвук з гепарином 23,52
62 Ультразвук з фастумгелем 33,48
63 Ампліпульс 40,58
64 Луч-3 30,42
65 Місцевий опромінювач 2,02
66 Сомок 20,28
67 Інгаляція з декасаном 23,89
68 Інгаляція з дексаметазоном 24,20
69 Інгаляція з лорде 52,78
70 Інгаляція необутанолом 32,53
71 Інгаляція з фізрозчином 20,52
72 Обстеження ЕКГ 39,70
73 Флюорографія 48,41
74 Рентгенографія черепа у 2х проекціях 132,20
75 Рентгенографія органів грудної клітки(пряма проекція) 150,32
76 Рентгенографія органів грудної клітки(бокова проекція) 132,20
77 Рентгенографія додаткових пазух носа 124,60
78 Рентгенографія шийного відділу хребта у 2х проекціях 130,52
79 Рентгенографія грудного відділу хребта у 2х проекціях 160,78
80 Рентгенографія поперекового відділу хребта 160,78
81 Рентгенографія куприка у 2х проекціях 160,78
82 Рентгенографія кістки таза 150,32
83 Рентгенографія кульшового суглоба 132,52
84 Рентгенографія стегнової кістки у 2х проекціях 160,78
85 Рентгенографія гомілки у 2х проекціях 160,78
86 Рентгенографія колінного суглобу у 2х проекціях 160,78
87 Рентгенографія гомілково-ступеневого суглобу 130,52
88 Рентгенографія кісток стопи у 2х проекціях 160,78
89 Рентгенографія ключиці 132,20
90 Рентгенографія сосцевидного наросту 130,52
91 Рентгенографія плечового суглобу 132,52
92 Рентгенографія плечової кістки у 2х проекціях 132,52
93 Рентгенографія кісткового суглобу у 2х проекціях 132,52
94 Рентгенографія кісток передпліччя у 2х проекціях 160,78
95 Рентгенографія кісті у 2х проекціях 160,78
96 Рентгенографія ребер 150,32
97 Рентгенографія лопатки 124,60
98 Рентгенографія скронево-нижньощелепного суглобу 124,60
99 Рентгенографія соскоподібного відростку 130,52
100 Рентгенографія турецького сідла 124,60
101 Рентгенографія стравоходу, шлунку,дванадцятипалої кишки 189,38
102 Рентгенографія черевної порожнини 150,32
103 Рентгенографія товстого та тонкого кишківника 243,72
104 Рентгенографія нирок, сечових шляхів, сечового міхура 290,41
105 Цистографія 160,78
106 Мамографія 217,97
107 УЗД нирок 55,74
108 УЗД сечового міхура та передміхурової залози 65,22
109 УЗД щитовидної залози 69,82
110 УЗД молочної залози 97,95
111 УЗД м’яких тканин 41,66
112 УЗД органів малого тазу у жінок 83,88
113 УЗД органів малого тазу у чоловіків 97,95
114 УЗД сечового міхура 41,66
115 УЗД черевної порожнини та сечового міхура 168,30
116 УЗД нирок та сечового міхура 83,88
117 УЗД печінки та жовчного міхура 97,95
118 УЗД черевної порожнини (печінка, жовчні хода, підшлункова залоза) 140,16
119 УЗД трансвагінальне 88,80
Лабораторні дослідження (звернення громадян без направлення лікаря)
120 Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою 59,23
121 Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (на аналізаторі) 66,20
122 Аналіз крові без лейкоцитарної формули 59,23
123 Загальний аналіз сечі 60,86
124 Аналіз сечі загальний (білок+глюкоза) 31,19
125 Аналіз крові на вміст глюкози 35,28
126 Аналіз крові (група, резус) 38,75
127 Аналіз крові (ПРС) 23,24
128 Аналіз крові (АСТ) 25,09
129 Аналіз крові (АЛТ) 25,09
130 Аналіз крові (активності холінестерази) 82,58
131 Аналіз крові (ретикулоцити) 26,50
132 Аналіз крові (білірубін) 20,86
133 Аналіз крові (тромбоцити) 20,83
134 Аналіз крові (визначення гамаглутамілтранспептилази (ГГТ) в крові) 35,47
135 Загальний холестерин 48,65
136 Ревматоїдний фактор 36,14
137 С-реактивний білок 36,14
138 Катони в сечі 14,35
139 Вірус гепатиту В (швидкий тест) 58,16
140 Вірус гепатиту С (швидкий тест) 58,16
141 Сифіліс  (швидкий тест) 58,16
142 Глюкоза в сечі 14,11
143 Аналіз сечі за Нечипоренком 79,76
144 Аналіз мазка на флору 44,26
145 Добова протеїнурія 41,07
146 Мікроальбумінурія 41,40
147 Аналіз калу на яйця глистів (метод Красильникова) 86,66
148 Аналіз калу на яйця глистів (метод зболочення) 86,01
149 Виявлення цист найпростіших 39,66
150 Аналіз калу на приховану кров 41,26
151 Аналіз мазка на гарднерельоз, кандіду, трихомоніаз 32,77
152

Аналіз мазка на гонокок

58,09
153 Дослідження  середовища на кишкову патогенну флору (ПКМФ) 320,76
154 Профілактичне дослідження  середовища на кишкову патогенну флору (ПКМФ) 91,61
155 Дослідження на стафілокок золотистий 166,88
156 Профілактичне дослідження на стафілокок золотистий 88,20
157 Мікроскопія на виявлення грибків 45,59
158 Мікроскопія на виявлення кліща роду Demodex 32,9
159 Цитологічне дослідження плевральної рідини 110,86
160 Цитологіч абдомінальної рідини 110,86
161 Дослідження мокротиння, плевральної та абдомінальної рідини сечі на мікробактерії: туберкульозу 102,5
162 Загальний білок 49,17
163 Тимолова проба 36,19
164 Креатинін 87,95
165 Альфа-амілаза 37,13
166 Бета - ліпопротеїди 41,82
167 Сіркоглікоїди 96,89
168 Сечовина 50,89
169 Глікозильований гемоглобін 116,27
170 Сечова кислота 113,67
171 Аналіз сечі по Зимницькому 46,43
172 Аналіз мазка по Граму 46,05
173 Цитологічний мазок з ЦК 25,35
174 Мазок на визначення підтікання навколоплідних вод 45,55
175 Цитологічне дослідження виділень з молочних залоз 45,55
176 Визначення гепатиту В 46,35
177 Непряма реакція Кумбса 64,49
178 Резус антитіла 29,08
179 Реакція Васермана 61,25
180 Антистрептолізин-О 39,63
181 Лактатдегідрогенази 118,42
182  Тригліцириди 57,42
183 Калій 55,76
184  Натрій 60,13
185 Хлориди 53,7
186 Залізо 71,94
187 Кальцій 57,13
188 Дослідження на гонорею 154,25
189 Середовища на дифтерію 197,36
190 Дослідження крові на стерильність 301,65
191 Дослідження крові на гемокультуру 297,01
192 Дослідження сечі на бактерію+антибіотикограма 252,36
193 Культивування грибів на середовищі Сабуро 142,17
194 Визначення мікрофлори біоматеріалу з постановкою до чутливості 303,23
195 Дослідження виділень дихальних шляхів + антибіотикограма 303,23
196 Дослідження виділень з очей +антибіотикограма 303,23
197 Дослідження виділень з вуха + антибіотикограма 303,23
198 Дослідження виділень з статевих органів антибіотикограма 303,23
199 Дослідження виділень з ротової порожнини +антибіотикограма 303,23
200 Дослідження виділень з інфікованих ран +антибіотикограма 303,23
201 Дослідження виділень з післяопераційних ран + антибіотикограма 303,23
202 Дослідження виділень з носа+ антибіотикограма 303,23
203 Дослідження виділень із зіва + антибіотикограма 303,23

Керуючий справами                                     Л.Світла

 

ПРОЕКТ 22

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ХХІХ  СЕСІЇ   VIІ  СКЛИКАННЯ

__________________________________________________________

                           

Про інформацію керівника Кельменецької  місцевої прокуратури про результати діяльності на території району

Розглянувши інформацію керівника Кельменецької місцевої прокуратури Руснака П.А., керуючись п.36 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.6 Закону України «Про прокуратуру», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Інформацію керівника Кельменецької місцевої прокуратури Руснака П.А. про результати діяльності на території району, взяти до відома (додається).

Голова районної ради                                                                               В. Ілаш

 

ПРОЕКТ 23

КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                       XXІX СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

____________________________________________________________________

Про надання погодження щодо продажу

на аукціоні спеціального дозволу на

користування надрами

        

    Розглянувши клопотання Державної служби геології та надр України   від 11.08.2020 року №12147/01/12-20, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  Кодексу України «Про надра» та постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 року №848 «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів»,   враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу (АПК), регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища,   районна рада

В И Р І Ш И Л А:

        

         Погодити продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами, які містять корисні копалини місцевого значення з метою видобування вапняків Новоселицького родовища (Західна і Східна ділянки), що знаходяться на території Кельменецькому районі Чернівецької області.

Голова районної ради                                                                В.Ілаш

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  • Асоціація міст України презентувала практичний посібник для громад, який має допомогти новоствореним територіальним громадам зробити перші кроки. «Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням є формування органів місцевого самоврядування територіальних громад та забезпечення безперервного функціонування місцевого самоврядування в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів. Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила цей Практичний посібник», - йдеться на сайті АМУ. Посібник складається з 5 модулів: Типовий статут територіальної громади (ЗАВАНТАЖИТИ) Процедурні питання організації роботи органів місцевого самоврядування  (ЗАВАНТАЖИТИ) Організація роботи виконавчих органів місцевого самоврядування. Примірні положення структурних підрозділів  (ЗАВАНТАЖИТИ) Алгоритм основних дій з реорганізації органів місцевого самоврядування  (ЗАВАНТАЖИТИ) Стратегічний план розвитку громади (на прикладі Бучанської міської ради) (ЗАВАНТАЖИТИ) Заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, під час презентації посібника зазначив, що подібні матеріалі, до розробки яких долучаються провідні експерти, допомагають утворити дієву, спроможну систему управління на рівні громад, які зможуть вирішувати усі питання, що найбільше турбують жителів міст і сіл. «Чинне законодавство поки не пристосоване до нової системи територіального устрою. Ми спільно з профільними асоціаціями і народними депутатами працюємо над його вдосконаленням. Але новостворені органи місцевого самоврядування після місцевих виборів вже розпочинають роботу. І ми розуміємо, що їм потрібна допомога. Більше половини із 1469 громад не мають досвіду роботи з такими повноваженнями, ресурсами і відповідальністю. Їм нелегко розібратися у чинному законодавстві та швидко сформувати ефективні органи управління – місцеві ради та виконкоми. Ці посібники Асоціації міст України, до розробки який був залучений і Мінрегіон, мають допомогти громадам у проведенні перших сесій, формуванні структури, статутів, призначенні комісій і так далі», - сказав В’ячеслав Негода. Робоча група при Мінрегіоні, до якої увійшли представники Асоціації міст, а також міжнародних проектів і програм Ради донорів з питань децентралізації, працювала над питаннями, які стосуються статутної діяльності громад. «Статут має стати внутрішнім регламентом, нормативним документом не лише самої ради та виконавчих органів, а усієї територіальної громади. Важливо, щоб кожна громада, виходячи зі своїх особливостей, традицій, складу, вибудувала свою модель функціонування. Статут не повинен бути просто формальним документом, він має стати внутрішньою конституцією громади. Створити такий статут – одне з першочергових завдань кожної громади на шляху до розвитку місцевої демократії», - зазначив В’ячеслав Негода. В свою чергу Олександр Слобожан, виконавчий директор АМУ, повідомив, що модуль про статути громад є першим, бо системна робота двох департаментів Мінрегіону об’єднала не лише лідерів місцевого самоврядування, а й громадські організації. Це синергетична робота, бо пропозиції від громадянського суспільства були враховані. «Хочу також акцентувати - якщо чогось немає ще в законодавстві, статут громади  – це той документ, який може закрити ці люфти. Про це ми говоримо і у посібниках, про це говорить і Мінрегіон у своїх роз’ясненнях. Отже починайте роботу, починайте діалог з громадою, а відповіді на запитання завжди знайдете», - звернувся  Олександр Слобожан до представників громад. Джерело: https://decentralization.gov.ua/
  • 17 листопада 2020 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д. За це рішення проголосували 301 народний депутат. Законопроект дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і районів. Він врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань, а також дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах. Як повідомлялося, цей законопроект треба було прийняти до того, як після місцевих виборів набудуть повноважень нові органи місцевого самоврядування. Для функціонування місцевої влади в новому адміністративно-територіальному устрої цей законопроект має створити умови, які гарантують стабільність правових та інших відносин, забезпечують безперервність реалізації завдань і повноважень як державної влади на місцях, так і місцевого самоврядування. У першому читанні законопроект №3651-д Верховна Рада прийняла 3 листопада 2020 року.   Більше про зміни до законодавства, необхідні для продовження децентралізації, читайте ТУТ. 
  • У Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у відповідь на звернення загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області роз’яснили проблемні питання обчислення порядку скликань місцевих рад, обраних на перших місцевих виборах. У Комітеті нагадали, що визначення порядкової нумерації скликань місцевих рад в Україні отримало нормативне регулювання з прийняттям Закону України від 24 червня 2004 року № 1866-ІV «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» (далі – Закон). Цим Законом існуюча на той час практика самостійного встановлення радами порядкового номеру своїх скликань була приведена до дати проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року із запровадженням кількох ключових положень, що вказували на порядок обчислення таких скликань. Так, стаття 1 Закону передбачала, що скликання всіх місцевих рад мають єдиний порядок обчислення. Відлік їхніх скликань розпочинається із скликання, обраного на виборах 1990 року, яке є першим скликанням. Місцеві ради, обрані в 1994, 1998, 2002 та наступних роках, є відповідно радами другого, третього, четвертого та наступних скликань. Отже, за змістом даної статті, в Україні запроваджено єдину нумерацію скликань місцевих рад, що отримала чітку прив’язку до конституційних строків повноважень місцевих рад і чергових виборів до них. Слід зазначити, що відповідно до статей 2 і 3 Закону, проведення позачергових та перших місцевих виборів не має впливу на нумерацію скликань. Обраний на позачергових виборах склад місцевої ради не вважається новим скликанням, а обраний на перших виборах вважається радою чергового скликання, яке відповідає скликанню всіх рад. Таким чином, за загальним порядком і зважаючи на вищевказані норми Закону, місцеві ради, обрані на місцевих виборах 2015 року, є радами сьомого скликання. При цьому факт проведення перших виборів до органів місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громад у період сьомого скликання (2015-2020 роки) не давав підстав сформованим за наслідками таких виборів місцевим радам оголошувати себе радами наступного восьмого скликання з фактичним виходом за межі єдиної нумерації скликань представницьких органів місцевого самоврядування в Україні. У свою чергу, місцеві ради, які будуть сформовані за наслідками місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, мають вважатися радами восьмого скликання. Це стосується і тих сільських, селищних, міських рад, де перші місцеві вибори пройшли вдруге поспіль внаслідок застосування норм Закону України від 16 квітня 2020 року № 562-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», в якому місцеві вибори було визначено як перші у територіальних громадах, адміністративні центри та території яких були, відповідно, визначені та затверджені рішенням Кабінету Міністрів України. Разом із тим, дійсно проблемним моментом при обчисленні порядку скликань місцевих рад, є ві