КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XХ сесії VII скликання

22 лютого 2019 року № 373.20-7/19

Про уточнення показників районного

бюджету на 2019 рік

          

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43, статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, відповідно до рішення ХIХ сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2018 року  № 355.14-7/18 “Про районний бюджет на 2019 рік”, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. За рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій станом на 01.01.2019 року здійснити розподіл асигнувань за головними розпорядниками коштів та затвердити Перелік об’єктів, які фінансуються за рахунок вище згаданої субвенції, що додається.
  2. Виділити іншу субвенцію обласному бюджету в сумі 543294,00 гривні на співфінансування будівництва Комарівської АЗПСМ за рахунок вільного залишку коштів районного бюджету станом на 01.01.2019 року.
  3. Збільшити призначення:
  4. 1.Управлінню освіти райдержадміністрації:

- на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти на 1699835,18 грн. за рахунок залишку коштів освітньої субвенції станом на 01.01.2019 року;

-     на оснащення ресурсних кімнат інклюзивних класів на 113900,0 грн. за рахунок залишку коштів субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції станом на 01.01.2019 року;

  1. 2.Районній державній адміністрації (для комунального некомерційного підприємства «Кельменецька центральна районна лікарня» Кельменецької районної ради):

-     на поточні видатки на 123415,75 грн. за рахунок залишку коштів медичної субвенції станом на 01.01.2019 року;

-     на фінансування заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 19306,38 грн. за рахунок залишку коштів субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції станом на 01.01.2019 року.

4. В межах затверджених асигнувань на 2019 рік Кельменецькій районній раді зменшити призначення по КПКВКМБ 0110180 на суму 256,75 грн. та відповідно збільшити призначення по КПКВКМБ 0117693.

Голова

районної ради                                                                                                  В.Ілаш

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  • Мінцифри відповідатиме за формування пропозицій щодо надання державної фінансової підтримки з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку мережі ЦНАП. Уряд ухвалив відповідну постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України». Це очікувано призведе до надання субвенції для розвитку мережі ЦНАП та забезпечення доступу жителів територіальних громад до адміністративних та інших публічних послуг, а також досягнення інших цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Заступниця Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська підкреслила, що із урахуванням реформи адміністративно-териториторіального устрою Мінцифри зможе надавати фінансову підтримку з державного бюджету для покращення якості надання послуг ЦНАП. Ми  плануємо залучати та підтримувати активні громади, які мають бажання працювати, створювати і розвивати ЦНАП на своїх територіях.   Внесені зміни забезпечать: можливість підтримки територіальних громад у створенні належних сучасних ЦНАП; надання всім жителям територіальних громад однаково якісних та комфортних умов під час отримання адміністративних послуг; забезпечення надання послуг з доступу до сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій, юридичних консультацій та інших супутніх послуг; надання державної фінансової підтримки з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг; забезпечення доступу жителів територіальних громад до адміністративних та інших публічних послуг, а також досягнення інших цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. 
  • Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 13165 осіб Станом на 21 вересня, на Буковині зафіксували 123 нових випадки зараження коронавірусом, про це повідомляє Чернівецька ОДА. Чернівці +53Кіцманський район +20Глибоцький район +20Новоселицький район +10Кельменецький район +10Сторожинецький район +7Сокирянський район +1Заставнівський район +1Герцаївський район +1 Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 13165 осіб. Також за останню добу 44 буковинців одужали від коронавірусу. Таким чином, вже 7605 осіб у Чернівецькій області здолали COVID-19.
  • При Міністерстві охорони здоров’я України створено робочу групу з впровадження електронного рецепта на лікарські засоби. Про це під час брифінгу 20 вересня повідомив очільник МОЗ Максим Степанов. “В планах роботи по даному напряму відпуск за електронним рецептом: наркотичних препаратів, інсулінів, імуносупресивних лікарських засобів – 2021 рік; антибіотиків – 2022 рік; інших рецептурних груп лікарських засобів, визначених МОЗ, – починаючи з 2023 року”, – зазначив Максим Степанов. За його словами, така ініціатива була запроваджена міністерством через неконтрольований відпуск в Україні рецептурних лікарських засобів з аптек, що призводить до поширення самолікування, і як наслідок - погіршення здоров’я населення.  Ця проблема полягає не лише в недобросовісному виконанні аптечними закладами ліцензійних вимог (відпуск рецептурних ліків з аптек без рецепта лікаря), а й в небажанні деяких лікарів виписувати рецепти, як того вимагають відповідні правила. Це, у свою чергу, призводить до перекладання відповідальності за призначення ліків з лікарів на провізорів та знижує доступність лікарських засобів для населення. Джерело: https://www.kmu.gov.ua/

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda