КЕЛЬМЕНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

XVI СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

_____________________________________________________            

22 червня 2018 року   № 307.16-7/18

Про оголошення конкурсів назаміщення посад окремих керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району

Керуючись статтями 43, 60 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до: ст. 21, 212Закону України «Про культуру»; ст. 20 Закону України «Про освіту»;постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 р. №545; Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району, затвердженого рішенням IV сесії районної ради VII скликання 25.02.2016р. №46.4-7/11; Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району та їх призначення, затвердженого рішенням XIV сесії районної ради VII скликання від 22.12.2017р. №244.14-7/17, враховуючи висновки постійної комісії районної радиз гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Оголосити з 01 серпня 2018 року конкурс на заміщення посад керівників закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району (далі – заклади культури), а саме:

- директора Кельменецької централізованої бібліотечної системи;

- директора комунального закладу «Кельменецька художня школа»;

           - директора комунального закладу «Кельменецька музична школа імені М.Ткача;

           - директора комунального закладу «Кінотеатр Дон».

           2. Оголосити з 25 червня 2018 року конкурсназайняття посади керівникакомунальної установи«Інклюзивно-ресурснийцентр».

3. Голові районної ради Ілашу В.М. забезпечити опублікування оголошень про проведення вказаних конкурсів на офіційному сайті Кельменецької районної ради та сторінках районної газети «Рідне слово», формування та затвердження своїм розпорядженням складу відповідних конкурсних комісій з проведення конкурсного добору вищевказаних керівників та здійснення всіх інших заходів передбачених законодавством.

4. Кандидатури переможців конкурсів для призначення їх на відповідні посади внести на розгляд чергової сесії.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та соціального захисту населення.

Заступник голови районної ради                                     А. Горобець

victorilash

Ілаш Віктор Миколайович

Голова районної ради

  • Мінцифри відповідатиме за формування пропозицій щодо надання державної фінансової підтримки з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку мережі ЦНАП. Уряд ухвалив відповідну постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України». Це очікувано призведе до надання субвенції для розвитку мережі ЦНАП та забезпечення доступу жителів територіальних громад до адміністративних та інших публічних послуг, а також досягнення інших цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Заступниця Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська підкреслила, що із урахуванням реформи адміністративно-териториторіального устрою Мінцифри зможе надавати фінансову підтримку з державного бюджету для покращення якості надання послуг ЦНАП. Ми  плануємо залучати та підтримувати активні громади, які мають бажання працювати, створювати і розвивати ЦНАП на своїх територіях.   Внесені зміни забезпечать: можливість підтримки територіальних громад у створенні належних сучасних ЦНАП; надання всім жителям територіальних громад однаково якісних та комфортних умов під час отримання адміністративних послуг; забезпечення надання послуг з доступу до сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій, юридичних консультацій та інших супутніх послуг; надання державної фінансової підтримки з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг; забезпечення доступу жителів територіальних громад до адміністративних та інших публічних послуг, а також досягнення інших цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. 
  • Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 13165 осіб Станом на 21 вересня, на Буковині зафіксували 123 нових випадки зараження коронавірусом, про це повідомляє Чернівецька ОДА. Чернівці +53Кіцманський район +20Глибоцький район +20Новоселицький район +10Кельменецький район +10Сторожинецький район +7Сокирянський район +1Заставнівський район +1Герцаївський район +1 Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 13165 осіб. Також за останню добу 44 буковинців одужали від коронавірусу. Таким чином, вже 7605 осіб у Чернівецькій області здолали COVID-19.
  • При Міністерстві охорони здоров’я України створено робочу групу з впровадження електронного рецепта на лікарські засоби. Про це під час брифінгу 20 вересня повідомив очільник МОЗ Максим Степанов. “В планах роботи по даному напряму відпуск за електронним рецептом: наркотичних препаратів, інсулінів, імуносупресивних лікарських засобів – 2021 рік; антибіотиків – 2022 рік; інших рецептурних груп лікарських засобів, визначених МОЗ, – починаючи з 2023 року”, – зазначив Максим Степанов. За його словами, така ініціатива була запроваджена міністерством через неконтрольований відпуск в Україні рецептурних лікарських засобів з аптек, що призводить до поширення самолікування, і як наслідок - погіршення здоров’я населення.  Ця проблема полягає не лише в недобросовісному виконанні аптечними закладами ліцензійних вимог (відпуск рецептурних ліків з аптек без рецепта лікаря), а й в небажанні деяких лікарів виписувати рецепти, як того вимагають відповідні правила. Це, у свою чергу, призводить до перекладання відповідальності за призначення ліків з лікарів на провізорів та знижує доступність лікарських засобів для населення. Джерело: https://www.kmu.gov.ua/

ato

Герої небесної сотні та АТО

rada

oblrada

president

kmu

rda